Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
912_1481369774

Kawa czy herbata?

Wolę pić  

130 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • kawę
      20
    • herbatę
      40
    • kawę i herbatę
      15
    • nie mam zdania
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Wołodia   

herbate w duzych iloisciach - najczesciej zielona co jak na mopj gust wyklucza uzycie cukru.

Kawe od czasu do czasu bardziej by nie usnac niz dla przyjemnosci

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

Z doświadczenia zauważyłem, że bardziej stawia mnie na nogi mocna, smolista herbata.

Ale na ogół piję kawę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Jestem prawdziwym herbaciarzem, oczywiście herbata musi być liściasta a nie z torebki, co do kawy to ani jej nie lubię ani nie stawia mnie na nogi, mogę przed snem wypić litr kawy a i tak zasnę jak niemowlę, więc praktycznie jej nie pijam (nawet nie pamiętam kiedy piłem ostatnio kawę :mrgreen: . Herbata rulllllllezzzzzz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sargon   

Ja głównie herbatę.

Jęsli kawę to rozpuszczalną, najczesciej Nescafe Gold, z rana w pracy, żeby powieki się podniosły. Potem już herbata - ostatnio Tetley Earl Grey Strong parę razy dziennie, ale listek musi się moczyć parę ładnych minut, bo lubię mocną :arrow:

W domu też najczęsciej herbata (ta sama) lub też taka jakaś nowa kawa zbożowa Nescafe 2in1 czy cuś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Ja czasem piję kawę, ale zdarza mi się po niej usnąć... :roll:

Lubię zbożową- np. śmietankową- tak dla smaku. Jednak herabat rządzi! :arrow:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Rano tylko kawa z cukrem,potem jeszcze dwie kawy(już nie smakują jak ta pierwsza),a wieczorem herbatka z cytryną i cukrem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Avaritia   

Rano herbata, bo jak schodzę na dół, to już jest zrobiona (mój dziadek), a potem nawet dwie kawy i cały czas herbata (z cytrynką i z miodem^^)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ann   
Rano herbata, bo jak schodzę na dół, to już jest zrobiona (mój dziadek), a potem nawet dwie kawy i cały czas herbata (z cytrynką i z miodem^^)

Dwie kawy? W tak młodym wieku? Nie przesadzasz? Nie żebym się wtrącała.. ale pomyśl to niezdrowe..

Ja często piję herbatę. Kawy w ogóle nie tknę i jestem z tego dumna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Kawa, bo to owoc zakazany w moim przypadku 8) (bajki, że jestem za młody itp. często słyszę, ale i tak dostaje albo kapucino [spolszczenie :razz: ] albo czarną z mlekiem). Herbata to przeżytek, już zwykły soczek malinowy wolę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
Herbata to przeżytek

Że co?

Zielona migdałowo-czekoladowa- pyszna! A jaki zapach!

W ogóle herabata czekoladowa (czarna) jest bardzo dobra.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Nie trawie herbaty spapranej jakimis dosmaczeniami. Ma byc mocna i gorzka. Zielona, mate, lapsang souchong albo yorkshire.

Kawa do zycia jest mi niezbedna. Po turecku, czyli zmielona na pyl i gotowana powolutku, najchetniej z chili i kardamonem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

Kawa, rano w południe i wieczorem ;) Parzona z ekspresu, najlepiej Etiopska Arabica.

Z rozpuszczalnych staram się pić tylko Jacobs Velvet.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Herbata, herbata, po trzykroć herbata - przede wszystkim Earl Grey z firmy Whittard - niebo w gębie (pijam bez mleka co prawda, ale Najlepsza z Żon twierdzi że i tak herbatę z mlekiem robię najlepszą - nie spieram się ;))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.