Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
666

Jak namierzyć B-2 przy użyciu komórki?

Rekomendowane odpowiedzi

Speedy   

Hej

Jak jak kocham takie teksty:

Osobiście jestem zdania że B-2 generuje na tyle silny sygnał termiczny że lecącego na niskim pułapie (do 2 tysięcy metrów) B-2 skosiłbym z ręcznej wyrzutni typu Igla.

A ja tobym bez problemu powalił Pudziana - jednym ciosem. Oczywiście jakby koleś być związany i się nie mógł bronić. I miał zasłonięte oczy i uszy. I jakbym go zaszedł znienacka od tyłu. I jakbym miał gazrurke albo bejzbola oczywiście.

Bo tak normalnie to jednak Pudzian rozgniótłby mnie jedną ręką. A B-2 tak normalnie operuje na średnich/dużych wysokościach, daleko poza zasięgiem lekkiej broni w rodzaju Igły. Właśnie po to jest "niewidzialny", żeby nie musiał latać ekstremalnie nisko. No i operuje w zasadzie wyłącznie w nocy, więc trudno jest go zauważyć w ogóle.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
666   

Speedy, no nie wiem...

Często zdarza się że B-2 zostają sfilmowane przez amatorów podczas przelotów na niskich wysokościach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Speedy, no nie wiem...

Często zdarza się że B-2 zostają sfilmowane przez amatorów podczas przelotów na niskich wysokościach.

A to są loty bojowe?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ArekII   

A czy za pomocą komórki naprowadzisz pocisk na B2? No super to główna broń do zwalczania lotnictwa będzie KOMÓRKA!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

ArekII napisał:

A czy za pomocą komórki naprowadzisz pocisk na B2? No super to główna broń do zwalczania lotnictwa będzie KOMÓRKA!

Nie takie rzeczy żeśmy z szwagrem za okupacji. Ale do tego komórka się nie nadaje.

Ale jak pęknie PIWNICZKA !!!

Edytowane przez Tomasz N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Komórka swietnie się nadaje do tego aby zadzwonić do kumpla i zapytać, czy czasem nie jest bombardowanny przez B-2.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Gregski napisał:

Komórka świetnie się nadaje do tego aby zadzwonić do kumpla i zapytać, czy czasem nie jest bombardowany przez B-2.

Ale oddzwoni (na tak) pod warunkiem, że siedzi w PIWNICZCE. Piwniczka ważniejsza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Piwniczka ważniejsza.

Pewnie, że tak!

Byle nie pusta!

(A'propos właśnie kupiłem parę butelek niedrogich i całkiem niezłych win mołdawskich.)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ArekII   
Osobiście jestem zdania że B-2 generuje na tyle silny sygnał termiczny że lecącego na niskim pułapie (do 2 tysięcy metrów) B-2 skosiłbym z ręcznej wyrzutni typu Igla.

A ten tekst to mnie rozbawił <_< To może od razu kamieniami rzucaj lub bumerangiem :) MI się wydaję że on piszę celowo aby zrobić z siebie durnia... To dlaczego nad Kosowem, Irakiem czy Afganistanem nikt go nie zestrzelił? Nawet jakby się go dało zestrzelić na pułapie 2km z ręcznej wyrzutni to po jaką cholerę miałby lecieć na tak niskim pułapie?!

Edytowane przez ArekII

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

ArekII napisał:

CYTAT

Osobiście jestem zdania że B-2 generuje na tyle silny sygnał termiczny że lecącego na niskim pułapie (do 2 tysięcy metrów) B-2 skosiłbym z ręcznej wyrzutni typu Igla.

A ten tekst to mnie rozbawił. To może od razu kamieniami rzucaj lub bumerangiem. Mi się wydaję że on piszę celowo aby zrobić z siebie durnia... To dlaczego nad Kosowem, Irakiem czy Afganistanem nikt go nie zestrzelił? Nawet jakby się go dało zestrzelić na pułapie 2km z ręcznej wyrzutni to po jaką cholerę miałby lecieć na tak niskim pułapie?!

Nie doceniasz potęgi PIWNICZKI. Igły mają podobno 50 % skuteczność. Jeżeli piwniczka jest dobrze wyposażona (w mołdawskie wino), to strzelec widzi B2 podwójnie, zatem zawsze jedno z nich trafi. A ponieważ to są dwa w jednym, więc ma 2 x 50 = 100% skuteczność.

Edytowane przez Tomasz N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smardz   
Pewnie, że tak!

Byle nie pusta!

(A'propos właśnie kupiłem parę butelek niedrogich i całkiem niezłych win mołdawskich.)

Jakie tytuły jeśli można spytać? Bo mi również podchodzą i cenowo, i smakowo mołdawskie wyroby przeciwlotnicze.

Edytowane przez Smardz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ArekII   
Nie doceniasz potęgi PIWNICZKI. Igły mają podobno 50 % skuteczność. Jeżeli piwniczka jest dobrze wyposażona (w mołdawskie wino), to strzelec widzi B2 podwójnie, zatem zawsze jedno z nich trafi. A ponieważ to są dwa w jednym, więc ma 2 x 50 = 100% skuteczność.

No nie mogę dobry tekst potrafisz człowieka rozbawić. Mołdawskie winko i strzelec widzi podwójnie B2 <_<:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Florek-xxx bardzo proszę o wstrzemięźliwość w zakładaniu nowych fantastycznych tematów, jak namierzanie B-52 przy komórki.

Temat zamykam, mimo, że po przeczytaniu ostatniej strony nadal się śmieję : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.