Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Lu Tzy

e-fag

Rekomendowane odpowiedzi

Lu Tzy   

Czas czesto nie lagodzi neofickich reakcji, hi hi. Jak na Twoim przykladzie ;):)

@Bruno To jest praktycznie pozbawione woni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mentolowy czuć zapachem mięty w powietrzu, waniliowy - wanilią, itd. Przynajmniej mój tak ma, woń delikatna bardzo (i przyjemna), ale zawsze... Chyba, że mi się tak zdaje, ze względu na smak ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Czas często nie łagodzi neofickich reakcji, hi hi. Jak na Twoim przykladzie

Ależ drogi kolego sam napisałeś:

Moze e-fag umozliwi mi rzucenie bez ubocznych efektow...

Zrozumiałem więc, że Twoim ostatecznym celem jest rzucenie palenia, dlatego też swoim przykładem zilustrowałem tezę, że można to zrobić bez sięgania po różne dziwne erzatze!

(A swoją droga to rozumiem zaciągnięcie się "Ekstra Mocnym" tak "po same jaja", natomiast, „cycanie" plastikowej tutki wydaje mi się jakieś takie niemęskie).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
można to zrobić bez sięgania po różne dziwne erzatze!

Teoretycznie najlepszym sposobem na rzucenie jest policzenie ile się na papierosy wydaje.

Choć może tylko mądruję? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Teoretycznie najlepszym sposobem na rzucenie jest policzenie ile się na papierosy wydaje.

Mam wśród znajomych parę osób, które podliczyły, załamały się... i dalej palą. Tak więc chyba nie do końca;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie najlepszym sposobem na rzucenie jest policzenie ile się na papierosy wydaje.

Tu niestety mają też znaczenie zarobki i podejście do pieniędzy...

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Teoretycznie najlepszym sposobem na rzucenie jest policzenie ile się na papierosy wydaje.

Teoretycznie, może....

A praktycznie trzeba tego naprawdę chcieć oraz podjąć decyzje i ją wykonać a nie "pieścić" się ze sobą!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bryśka   

Albo zajść w ciążę ;)...wiele kobiet palących ,które zachodzą w ciąże rzuca palenie i już potem do niego nie wraca.Tylko gorzej by było z Panami ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Bryśka napisała:

Tylko gorzej by było z Panami

Panowie mogą odstawić piwo, a kiedy brzuch się zmniejszy, też do tego nie wrócić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Gregski, ja Ci nie ujmuje hartu ducha i slabej woli (moja wola jest silna i robi ze mna co tylko zechce ;) )

Co do meskosci ekstrasa i niemeskosci e-fajki... Zabawnie jest zobaczyc, jak sie supersamcy krztusza ;)

Co do cackania - no przykro mi, ze gdy rzucales, nie bylo dostepne nic sensownie wspomagajacego rzucanie, ale to nie powod do deprecjonowania wysilkow obecnych...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
ale to nie powod do deprecjonowania wysilkow obecnych...

Ależ ja nie deprecjonuje waszych wysiłków!

Ja twierdzę, ze Wam się nie chce wysilic! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   

Trochę stary temat, ale odkopuję ze względu na to, iż znajomy otworzył sklep z e-papierosami. Nie wiem, dla mnie to osobiście to trochę tak jak fajka wodna, tylko przenośna, choć mogę się mylić (na szczęście) mimo różnych propozycji nie mam doświadczenia ani z jednym ani z drugim. Tak czy inaczej, piszecie o ekonomiczności e-papierosa, ale jak ja patrzę na ceny, to i tak małe nie są. A znajomy mówi, że u niego to i tak jest bardzo tanio w porównaniu z innymi... Chociaż taki elektroniczny papieros do walki z paleniem przysłużyć się rzeczywiście może... Ech, jak to dobrze, że ja nie mam takich problemów i mam dużo zdrowsze (a i IMHO przyjemniejsze używki) jak kawusia, yerba i różnego rodzaju smaczne napitki ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Trochę stary temat, ale odkopuję ze względu na to, iż znajomy otworzył sklep z e-papierosami - elektroniczne papierosy. Nie wiem, dla mnie to osobiście to trochę tak jak fajka wodna, tylko przenośna, choć mogę się mylić (na szczęście) mimo różnych propozycji nie mam doświadczenia ani z jednym ani z drugim. Tak czy inaczej, piszecie o ekonomiczności e-papierosa, ale jak ja patrzę na ceny, to i tak małe nie są. A znajomy mówi, że u niego to i tak jest bardzo tanio w porównaniu z innymi... Chociaż taki elektroniczny papieros do walki z paleniem przysłużyć się rzeczywiście może... Ech, jak to dobrze, że ja nie mam takich problemów i mam dużo zdrowsze (a i IMHO przyjemniejsze używki) jak kawusia, yerba i różnego rodzaju smaczne napitki ;)

Pozdrawiam

Herr Gott ,

Co to jest , jak to działa , warto wydać 200 PLN , co by spróbować , pale paczkę mentholi ( wiem wiem to babskie fajki :mellow: ) dziennie , i próbowałem wszystkiego ( poza hipnoza i akupunktura ) guma a-n , plastry , silna wola , nic nie działa , jeśli ktoś ma doświadczenia z e-fag proszę o opinie .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel z pracy pali od czasu wprowadzenia ustawowych restrykcji.Jak smakuje pojecia nie mam,ale dym z tego faktycznie leci i podobno troche pomaga.Palenia jednak nie rzucil.

Najbardziej jakoby przydaje sie we wszelkich srodkach lokomocji,tyle tylko ,ze sie trzeba ciagle tlumaczyc jakiego typu to papieros.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel z pracy, kiedyś kupił sobie coś takiego...naturalnie palił do czasu to (rzeczywiście leci z tego dym) są jakieś wymienne wkłady, nawet się to ładuje w jakiś sposób i rzeczywiście przez jakiś czas nie palił normalnych fajek, ale tylko do czasu. Zepsuło się i wrócił do starych nawyków...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.