Jump to content
  • Announcements

• Jarpen Zigrin

Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
mostostal

Egzamin gimnazjalny 2009

Recommended Posts

Już po niby miałam 3 h ale wyszłam i tak po 40 min i... załamka poległam na tym na czym nie powinnam! Jedyne pytanie typowo historyczne którego odpowiedzi nie znajdzie się na arkuszu to rok początku powstania listopadowego. Poza tym Temat podróż. Nie było źle gdyby nie pewne rzeczy <wnerw>

Na tych gimnazjalnych testach niestety mało, co jest z historii nie mówiąc już o WOSie, tam 90% to j. polski.

Mam nadzieje, że wszystkim wam poszło dobrze i będziecie zadowoleni z wyników.

Andreas   

Trzymałem cały czas kciuki za wszystkich Was. Oby było co najmniej po 40 pkt. na głowę.

Podanie troszkę mi się nie podobało, temat rozprawki też... Ogólnie liczę na zamknięte.. ;)

Achilles   

Przyznam, że test próbny było o wiele łatwiejszy... chociaż ten jakoś szczególnie mnie nie zaskoczył. Powstanie listopadowe i Wielka Emigracja - jak na historię to przypadło tylko tyle. Był ładny obrazeczek z geografem. Pytali również o wiersz Gałczyńskiego. Tutaj przyznam, że były trudności. Według odpowiedzi rówieśników, mam źle pytanie zamknięte dotyczące sensu filozoficznego w podanych zdaniach. A co do podania to nie wiem czy powinienem umieścić w lewym górnym narożniku informacje o samorządzie szkolnym. Na próbnym miałem 49. Teraz oczekuję, że mniej niż 45 mieć nie będę.

Z zamkniętych na pewno mam 2 źle ;/ Nie wiem jak mi uznają pytanie otwarte z tym planem wyjazdu i pewnie jeden punkt odpadnie w podaniu ;/ Nie jestem zadowolona :/

Z zamkniętych na pewno mam 2 źle ;/ Nie wiem jak mi uznają pytanie otwarte z tym planem wyjazdu i pewnie jeden punkt odpadnie w podaniu ;/ Nie jestem zadowolona :/

Achilles   

Teraz sprawdziłem. Z Zamkniętych jedno mam źle. A z programu to chyba mi jeden punkt odciągną. Ta kolacja z Dudkiem... W tekście pisali, że Dudek zaprosił ich na kolację, co nie było przewidziane w programie, dlatego moim zdaniem nie powinniśmy umieszczać czegoś, co być nie powinno (tak na zdrowy rozsądek).

Zamknięte wszystkie dobrze... ;) W ogóle do rozprawki i podania mogę mieć jeden bład (zależy jak to przyjmie egzaminator..). :P

Edited by mostostal

Andreas   

Gratulacje wszystkim. Choćby za same nerwy. Bo ja pewnie byłbym zielony ze strachu(jeśli już nie jestem).

Tak sobie otworzyłem ten test na stronach Gazety i myślę ze nie powinien być zbyt trudny dla kogoś, kto choć trochę się pouczył i trochę pomyślał.

Ja go trzasnąłem w 5 minut jak bym pisał to byłoby następne 5 minut.

Gimnazjaliście powinna wystarczyć godzina.

Bryśka   

A ja przeglądłam i mi się bardzo podobał temat rozprawki ;)