Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
mostostal

Egzamin gimnazjalny 2009

Rekomendowane odpowiedzi

FSO   

Witam;

czytam posty, dywagowanie nad zadaniami i nad tym dachem domu - przecież to jest łatwe jak diabli.... Zastanawia mnie jedno czy aż tak bardzo zmieniły się sposoby nauczania od kiedy ja bylem w liceum, czy w nowych zadaniach są nowe blędy...

W każdym razie powodzenia i oby jak najwięcej punktów było. Ja mialem latwo - ocena z egzaminu wstępnego plus świadectwo i fertig.

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
czytam posty, dywagowanie nad zadaniami i nad tym dachem domu - przecież to jest łatwe jak diabli....

Nie dla każdego, nie dla każdego...

Zastanawia mnie jedno czy aż tak bardzo zmieniły się sposoby nauczania od kiedy ja bylem w liceum, czy w nowych zadaniach są nowe blędy...

Ale jakie liceum ;) ? Liceum to oni będą mieli za jakieś pół roku...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie dalej nie idę.

Obowiązek szkolny masz do 18 roku życia, choćby dla tego musisz iść dalej.

Inna przyczyna, za jakiś czas będziesz kląć, że taka głupia byłaś i zakończyłaś edukację na gimnazjum, czyli na niczym, z takim wykształceniem to tylko do łopaty wezmą, choć teraz nawet to magistrowie mogą okupować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się śmiać chciało kiedyś w tramwaju jakiś gimnazjalista opowiadał, że jak się nie dostanie do jednego z prestiżowych LO w Krakowie to później się nie dostanie na studia i w ogóle strasznie był tym przejęty, jakby pójście do innego LO niemalże zamykało mu drogę na edukację i karierę... ja nie chodziłem do żadnego prestiżowego LO, raczej do dobrego LO, z klimatem dość luzackim bez ścigania się za wszelką cenę za dobrą oceną, to nawet było krytykowane ^^, a dostałem się właśnie tam, gdzie ten chłopak w tramwaju. Piszę to Wam, że nie musicie iść do NAJ LO w waszym mniemaniu, by potem dostać się na takie studia jakie chcecie, to tylko zależy od Was.W trzy lata można się nauczyć wszystkiego, a jak komuś mało w LO może iść na dodatkowe lekcje nawet w II klasie LO, a wtedy przy odrobinie pracy szansa na sukces jest bardzo duża : )

Powodzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
CYTAT(ania02101 @ 23.04.2009, 19:01)

Nigdzie dalej nie idę.

Obowiązek szkolny masz do 18 roku życia, choćby dla tego musisz iść dalej.

Inna przyczyna, za jakiś czas będziesz kląć, że taka głupia byłaś i zakończyłaś edukację na gimnazjum,

Jej raczej chodziło o to, że nie idzie nigdzie dalej, w sensie, że zostaje tam gdzie mieszka...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie dalej nie idę.

Obowiązek szkolny masz do 18 roku życia, choćby dla tego musisz iść dalej.

Inna przyczyna, za jakiś czas będziesz kląć, że taka głupia byłaś i zakończyłaś edukację na gimnazjum,

Jej raczej chodziło o to, że nie idzie nigdzie dalej, w sensie, że zostaje tam gdzie mieszka...

Mostostal ma rację właśnie to miałam na myśli. Nie chcę się tułać po lieceach oddalonych nawet te kilkanaście km od siebie. Mam na miejscu i to wystarczy.

Egzaminy zakończone, wreszcie ;D

Edytowane przez ania02101

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   
czytam posty, dywagowanie nad zadaniami i nad tym dachem domu - przecież to jest łatwe jak diabli....

Stres. Niektórzy po przeczytaniu zadania patrzyli przez okna jak wyglądają dachy.

Do testu z angielskiego zbytnio się nie przykładałem - nie liczy się z pozostałymi, więc po co? Nawet nie sprawdzałem zadań. Z tej części będę miał prawdopodobnie 40 pkt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bryśka   

Słyszałam,ze test z angielskiego miał się składać tylko z zadań zamkniętych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Może być

Może być? Nie pozostaje mi nic innego jak spytać jaką masz średnią? Kurcze ja ledwie będe mieć 30pare ;( A uczę się angla dodatkowo od dziecka :/ Gratuluję wyników. :happybday:

I żegnam się ze wszystkimi po raz kolejny ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

Albinos : ja nie miałem gimnazjum a w ogóle, to dzięki historii podostawałem się tam gdzie trzeba:) choć z historią to w teorii miało mało co wspólnego... Jak dla mnie przerażający jest ten wyścig: muszę mieć 40 ileś punktow by dostać się gdzieś. Ciekawe tylko czy te punkty przekladają się na normalą wiedzę i umiejętność wyliczenia tego ile zaplaci się w sklepie za zakupy, albo przeliczenia ilości koniecznych sztuk niechby i ażurow na mb, przy takim albo innym ułożeniu. Może być także pytanie ile m2 blachy potrzeba na dach...

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyniki..

Z maty: 47

Z anglika:46

Humanistyczny: 40 ;C

Ale nie tak źle, do szkoły wybranej na bank się dostanę.. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Wyniki:

-mat-przyr- 45 punktów

-humanistyczny- 50 punktów

-angielski- 46 punktów

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.