Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Ulubiona wokalistka

Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   
A to przepraszam bardzo czemu? Niby że Jachu lubi Dodę? Co w tym złego?

Jest to postać dość kontrowersyjna - jednak jej zachowanie w "Gwiazdy tańczą na lodzie" (oglądałem kawałek pierwszego odcinka) mnie do niej zraziło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Jest to postać dość kontrowersyjna

Muzyka lubi się raczej za to jak gra, śpiewa etc. a nie za zachowanie. Chyba że coś się zmieniło :roll: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Muzyka lubi się raczej za to jak gra, śpiewa etc. a nie za zachowanie. Chyba że coś się zmieniło :roll: .

Dodę ocenia się raczej nie na podstawie muzyki, a zachowania - taki wyjątek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Świat

1. Lorena McKennitt

2. Lisa Gerrard-(Dead Can Dance)

3. Elizabeth Frazer(Cocteau Twins)

4. Moya Brennan-(Clannad)

Kraj

1.Anja Ortodox-(Closterkeller)

2. Maja Konarska-(Moonlight)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ramcel   

Bezapelacyjnie - Kasia Nosowska

a poza tym

Cristina Scabbia (Lacuna Coil)

Dolores O'Riordan (The Cranberries)

Marlena Dietrich

Nina Hagen

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sargon   

Fiu, fiu, trudny wybór.

Tarja Turunen (do niedawna z Nightwisha),

Vibeke Stene (Tristania)

Z polskich to musiałbym się rozmieniac na drobne :arrow:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dymuś   

Tarja Turunen!! Jednak u tej pani kocham tylko TYLKO!! Wokal nic więcej. Jej charakteru nie znoszę! Nienawidzę jej!! Niestety wokal pobija wszystko inne. I Tarja pomimo tego, że jest zimną su*ą to i tak nadl jest moją ulubioną wokalistką :cry: To przez jej głos zakochałam się w Nightwish, za co jej dziękuje!! Zakochałam się w metalu. Boli mnie bardzo jednak, że Tarja jest taka porywcza na kasę :cry: Gdyby nie jej zrypany charakter, może Tuomas by nie załamał się tak jak po tym jak wywalił ją z NW... Może by dalej była w NW. Żal mi jej. Jeśli nadal tak będzie robić to daleko z karierą nie pociągnie. Tarja sing for me!!

Anette Olzon!! Co się mamy załamywać. Nightwish sobie znalazł nową piękną utalentowaną wokalistkę jaką jest Nettia 36-letnia wokalistka ze Szwecji. Pani Olzon ma niesamowity głos. Popowy fakt (ALE TUO WŁAŚNIE TAKIEJ WOKALISTKI SZUKAŁ), ale nowa płyta DPP z nowy wokalem jest genialna! Aneta jest przesympatyczną duszyczką! Na żywo gdy do niej podchodziłam i powiedziała krótkie "Hello" ma bardzo kobiecy głosik. Jest śliczna i ma anielski głos. Po koncercie bardziej ją pokochałam! I jeśli mam wybierać między Zimną Tarją z niesamowitym wokalem który kocham, a przesympatyczną Anette z anielskim głosem to wybieram Nettie. Tego potrzebował Nightwish takiej osóbki jak Nettie. Nie okłamujmy się, prawda jest taka, że Nettie ocaliła Nightwisha i Tuomasa! I za to jej będę wdzięczna na zawsze! Netta FOREVER!

Sharon den Adel pani den Adel wokalistka zespołu Within Temptation jest tak samo utalentowana :arrow: Ma babka piękny głos(żałuje, że na koncercie WT w Warszawie nei byłam :cry: ) I o tej pani już skończę się wypowiadać, bo cóż więcej dodać jak ona jest jak Nettka. Tylko, że Anetka jest bardziej zwariowana.

Simona Simons wokalistka zespołu Epicka :arrow: Kolejna pani utalentowana operowym głosem. No nie ma co dodać. Simone tak samo jak Tarja. Tylko, że ona jest o wiele bardziej sympatyczna niż Tarja.

Te 4 wokalistki moje ulubione ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.