Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

1234   
A tak w ogóle, to o co chodzi? Bo ja zdaje się nie oglądam tego, czy coś straciłem w związku z tym? Bo z tego co czytam, to chyba nie bardzo...

Pozdrawiam.

Przestań oglądać w ogóle - też nic nie stracisz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Przestań oglądać w ogóle - też nic nie stracisz

Ale jak mam to rozumieć? W ogóle telewizję, czy w ogóle serial? Bo serialu to nie widziałem nawet jednego odcinka, a w telewizji oglądam głównie Kino Polska, czasem TVP Kultura i Zone Europa (plus Discovery, itp.).

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcin29   

Pamietacie "Polskie drogi", pomijam tu wymowe polityczną.Warsztat oparty na swietnie napisanym scenariuszu, mimo zakłamań wartko się toczyła akcja,zachowane były realia okupacyjne, "wątek miłosny" był, ale nie nachalny.

Oglądałem ostatnio serial rosyjski na podstawie powieści z drugiej połowy lat 90 pt "Kaukazki wiatr" pomijam znów ich punkt widzenia na powstanie czeczeńskie z lat 1941-44 ale jakoś się to toczyło sprawnie przez 1,5 h jeden odcinek( serial 4 odcinki).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Po wczorajszym odcinku zastanawiam się, czy jest sens przełączać TV w niedzielę o godz. 20.000 na 2 TVP ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

Właśnie ostatniego nie oglądałem, mógłby ktoś streścić?

Przyznam się, że jestem akurat zwolennikiem serialu, mając nadzieję że się rozwinie.

Odbili Wieczorkiewicza?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Właśnie ostatniego nie oglądałem, mógłby ktoś streścić?

Z tego co widziałem, a widziałem prawie cały odcinek... obchodzili Wielkanoc. I na tym bym zakończył :lmao:

Odbili Wieczorkiewicza?

Jakoś nie podejrzewam, aby odbili go przed ostatnim odcinkiem. A powiem szczerze, że wcale bym się nie zdziwił, gdyby odłożyli to do drugiej serii (ponoć ma być). Jak dla mnie totalna klapa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Odbili Wieczorkiewicza?

Dżizu, to tam profesor Paweł Wieczorkiewicz gra? Się dzieje w telewizji...

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

No tak, Albinos kolejny niechętny ;)

A może ktoś z fanklubu się zgłosi i opowie.!!!!!!

Naprawdę nie oglądałem!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
O czym Wy mówicie, jaki Wieczorkiewicz, tam Wieczorkowski gra chyba, a nie Wieczorkiewicz...

Wieczorkowski, Jan Wieczorkowski.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Odbili Wieczorkiewicza?

Dżizu, to tam profesor Paweł Wieczorkiewicz gra? Się dzieje w telewizji...

To byłby dopiero ciekawy serial... :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   
marcin29 napisał/a:

W tym serialu niejaka Doda powinna zagrać ;)

Może z niejaką Kasią Rutowicz do spółki :)

Viss- Jolą Rutowicz :D

Wiecie co teraz to chyba przesada, aż tak zły to ten serial nie jest, żeby jeszcze do niego Dodę i Jolę wysyłać... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Viss- Jolą Rutowicz

No taka właśnie jest moja znajomość telewizji...

Wiecie co teraz to chyba przesada, aż tak zły to ten serial nie jest, żeby jeszcze do niego Dodę i Jolę wysyłać...

Może faktycznie przesadziliśmy... Ja w takim razie przepraszam za żarcik. Ale nie widziałem nawet jednego odcinka, więc tak na prawdę mogę się opierać tylko na zdaniu innych. Kurczę, chyba w końcu obejrzę przynajmniej jeden odcinek. Kiedy to leci?

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.