Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Norton

Ulubiony sportowiec

Recommended Posts

nazaa   

Nie umiem się zdecydować na jednego, więc wymienię trzech: Iker Casillas, Guti i Sven Hannawald :mrhappy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albinos   

Sebastian Świderski, chyba pierwszy sportowiec, którego karierę zacząłem śledzić naprawdę uważnie. Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu razem z Murkiem, Prusem, Szczerbaniukiem, Gruszką, Stancelewskim i resztą walczyli przeciwko Jugosławii, Bułgarii, która wtedy była znacznie silniejsza od nas, Rosjanom, Brazylijczykom... to były mecze. I ten niesamowity Świderski, wówczas jeszcze w Stilonie. Potem wspaniała seria w Mostostalu, potem Perugia i MVP ligi włoskiej, a teraz Lube Banca Marche Macerata, jeden z czołowych klubów ligi włoskiej. Mimo iż ma świetny kontrakt w klubie, nadal gra dla reprezentacji, nawet jak ma problemy ze zdrowiem. Profesjonalista pełną gębą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Estera   

Evgeni Plushenko- za to jak jeździ, co robi na lodzie. Robi to z pasją, miłością, jego sekwencje kroczków są fenomenalne. Za to, że wzrusza- np. program Tribute To Vaclav Nijinsky- można się popłakć. Jest niesamowity, każdy program to dizeło stzuki. Na pokazach mistrzów ma wspaniały konatkt z publicznością, podczas programów także. Cenie go za przygotowanie baletowe i za to jaką drogę przebył by być tym, kim jest teraz.

Brian Joubert- za to, że wygrał kiedyś z Plushenko :wink: Ogormny talent, aczkolwiek prezentuje bardziej sportowy typ jazdy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pawlo18   

Moim ulubionym sportowcem jest ogólnie rzecz biorąc Frank Lampard jest to jeden z najlepszych ofensywnych pomocników na świecie. Jego dogrania do partnerów strzały z dystansu albo chociażby takie bramki można oglądać całymi dniami http://pl.youtube.com/watch?v=sywzIrSrQ-4 jest to oczywiście mój teraźniejszy najlepszy sportowiec, a że jest to forum o historii to podam jeszcze jednego sportowca którym jest Marco van Basten to nazwisko mówi samo przez się nic dodać nic ująć genialny zawodnik i w ostatnim czasie trener. Jedyną wadą jest to, że zakończył karierę tak szybko :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
jachu   

Ogólnie rzecz biorąc, nie mam ulubionego sportowca. Lubię i cenie wielu amatorów zdrowego trybu życia, ale nie umiem wskazać tego ulubionego.

Wielką sympatią darzę Tomasza Kuszczaka, bramkarza mojego ukochanego klubu - Manchesteru United. Chyba za to, że pomimo ostrych zakrętów i przykrych momentów w swojej karierze, udało mu się dostać do jednego z najlepszych klubów na świecie. Wierzę w to, że już od najbliższego sezonu Kuszczak będzie bronił bramki Manchesteru regularnie, a wielka nadzieja na to jest, bo sir Alex Ferguson już powoli przygotowuje Tomka do roli pierwszego bramkarza "Czerwonych Diabłów" 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hauer   
Lubię i cenie wielu amatorów zdrowego trybu życia, ale nie umiem wskazać tego ulubionego.

Zawodowy sport nie ma nic wspólnego ze zdrowym trybem życia :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
jachu   
Lubię i cenie wielu amatorów zdrowego trybu życia, ale nie umiem wskazać tego ulubionego.

Zawodowy sport nie ma nic wspólnego ze zdrowym trybem życia :wink:

:mrgreen:

Faktycznie głupotę napisałem :mrgreen: Dzięki za info :wink: Bądź dalej czujny, bo czasami takie "kwiatki" się zdarzą każdemu i trzeba je z zimną krwią wytknąć :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tofik   

Ulubiony? Zygmunt III Waza za swoje niepowtarzalne umiejętności jeśli chodzi o futbol oraz August III Sas jeśli chodzi o strzelectwo.

Z dzisiejszych - Jakub Błaszczykowski, jego gra na boisku jest genialna, z zachwytem oglądałem jego mecze w Wiśle, szkoda że już tam nie gra. Do tego Adam Małysz i Ahonen - za to, że zawsze jest flegmatykiem na skoczni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albinos   
Zbyt obszerny wybór. Z jakiej dyscypliny.

Temat brzmi "ulubiony sportowiec", czyli piszesz o swoim ulubionym sportowcu. Wybierasz jednego-dwóch i piszesz o nich. Dyscyplina nie jest podana, bo nie każdy musi interesować się np. koszykówką albo łucznictwem.

Jest jeszcze jedna postać, którą naprawdę podziwiam: Artur Boruc. I to może nawet nie za to, jak gra, nie za te jego wspaniałe interwencje, ale za to, że mimo iż już odszedł z Legii, to ona nadal zajmuje ważne miejsce w jego życiu. Ilu piłkarzy jeździ na mecze swojej byłej ekipy i organizuje doping kibiców. Raczej niewielu, a Boruc do nich należy. Wygra mecz, obroni jedenastkę... niemal zawsze pokazuje eLkę. Świetny bramkarz i wieczny legionista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.