Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Roshnise

Euro 2008

Moim zdaniem Mistrzem Euro2008 będzie:  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Hiszpania
      10
    • Niemcy
      3
    • Nie mam zdania
      0


Rekomendowane odpowiedzi

ciekawy   
Kibicuję Niemcom

No nieeeeeeeeeeeeeeeee ..... tak nie można !!! To oni ropoczęli pasmo kłopotów naszej drużyny - dlatego sprawiedliwym i zasadnym będzie dokopanie im przez Hiszpanów (ciekawy obstawia wynik 2 : 1 dla Espanii :twisted: )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Czy 2:1, czy 3:1 czy 14:10 dla Hiszpanii, to nie ma znaczenia... ważne żeby wygrali. Triumfu Niemców nie ścierpię. Swoją drogą, kto z Was obstawiał finał Niemcy-Hiszpania przed rozpoczęciem Euro?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

A ja nie wiem komu kibicować i serce mam rozdarte :) Chyba jednak zdecyduję się na Hiszpanię, bo to prawie jak Real przecież ;)

To oni ropoczęli pasmo kłopotów naszej drużyny

E tam, nasza drużyna ma zawsze kłopoty.

Swoją drogą, kto z Was obstawiał finał Niemcy-Hiszpania przed rozpoczęciem Euro?

Ja, ale tylko i wyłącznie w ramach żartu, że wtedy nie wiedziałabym komu kibicować ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję Hiszpanii, bo w całym turnieju grają naładniej i za tyle lat bycia wiecznym faworytem im się należy, a i jeszcze jedno tak szybko jak rozświetliły się tak szybko zgasły gwiazdy Rosji. Ciekawe czy po prostu udało im się te pare meczów, czy po prostu nie udał im się ten jeden i będą grali w klubach na podobnym poziomie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję Hiszpanii i chciałbym żeby rozwalili Niemców. Niestety w to nie wierzę i wydaję mi się, że triumfatorami będą niestety nasi zachodni sąsiedzi. Chociaż w tym roku moje typy rzadko się sprawdza, więc może i tym razem się nie sprawdzi ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Chciałem aby Niemców rozwalili Rosjanie, ale w tej sytuacji kibicuję Hiszpanii, za ten mecz z Rosją, który był cudownym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   
Swoją drogą, kto z Was obstawiał finał Niemcy-Hiszpania przed rozpoczęciem Euro?

Ja :mrgreen: , nawet obstawiłem taki finał w bahu :mrgreen: Kibicuje oczywiście Niemcom i mam nadzieję, że wygrają. Szkoda, tylko że ludzie, którzy chcą uchodzić za inteligentnych wypisują na różnych forach jak to oni nie cierpią Niemców. Piszcie tak dalej, to bardzo zwiększa szanse na to, że Niemcy nas polubią i nie będą już chcieli z nami wojować :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja reprezentacji piłkarskiej Niemiec nie lubię i nie uważam, że tracę coś ze swojej inteligencji, kibicuję Hiszpanom, bo grają ładnie i są tam zawodnicy Realu, Niemcy nie licząć Portugalii, co mieli za rywali na tym euro?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   
Ja reprezentacji piłkarskiej Niemiec nie lubię i nie uważam, że tracę coś ze swojej inteligencji, kibicuję Hiszpanom, bo grają ładnie i są tam zawodnicy Realu, Niemcy nie licząć Portugalii, co mieli za rywali na tym euro?

Oczywiście, że nic nie odbiera Twojej inteligencji stwierdzenie, że wyżej cenisz sobie reprezentację Hiszpanii. Jednakże stwierdzenie, że nie lubisz Niemców drużyny już tak. Możesz nie lubić ich stylu gry i jest to zrozumiałe, możesz uważać, że Niemcy mieli łatwiejszą drogę do finału( z tym bym polemizował) Ty jednak stwierdzasz kategorycznie, że nie lubisz Niemców. Za co? za to że są Niemcami? Przecież to, że gra jednej drużyny bardziej mi odpowiada niż drugiej obiektywnie rzecz biorąc nie jest powodem do stwierdzenia, że nie lubię całej drużyny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tak samo nie lubię Francuzów przez traumę z francuskim w LO, tak samo nie lubię kotleta mielonego i gorzkiej czekolady. Tak samo nie lubię Niemców i trudno, aby ktokolwiek się ze swoich sympatii tłumaczył. Hiszpania niech wygra i pewnym siebie Niemcom utrze nosa najlepiej tak z 3:0, aby na dłużej zapamiętali ten finał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

I uważasz, że Twój brak sympatii do całej Francji i wszystkich Francuzów z powodów Twoich kłopotów z francuskim w LO, jest dowodem na Twoją inteligencję czy na coś zupełnie odwrotnego? Ja miałem w LO wielkie problemy z rosyjskim, jednak nie spowodowało to u mnie

niechęci do Rosji i Rosjan.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
No nieeeeeeeeeeeeeeeee ..... tak nie można !!!

A jednak można. Kibucuję Niemcom i tyle!

Swoją drogą, kto z Was obstawiał finał Niemcy-Hiszpania przed rozpoczęciem Euro?

Swoją drogą na początku Euro powiedziałam tatowi że w fianle będą Niemcy i Hiszpanie. I tak też jest. :wink: No cóż chyba zacznę grać w totolotka. :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Germanofilom mówię: stanowcze nie (EURO 2008) :evil:

Jak byście sobie poczytali trochę niemieckich bulwarówek na nasz temat (przy których nasz szmatławy "Superexpress" z głowami Ballacka i Loewa trzymanymi przez Leo to nic nie znacząca błahostka), posłuchali prymitywnych dowcipów o Polakach (typu: "Jedź na urlop do Polski - twój samochód już tam jest"), czy zamieszkali we wschodnich. przygranicznych Landach, to byście szybko zmienili zdanie.

Szkoda, tylko że ludzie, którzy chcą uchodzić za inteligentnych wypisują na różnych forach jak to oni nie cierpią Niemców. Piszcie tak dalej, to bardzo zwiększa szanse na to, że Niemcy nas polubią i nie będą już chcieli z nami wojować

Będę lubiał (lub nie lubiał) kogo będę chciał, i nikomu nic do tego ! :evil: Moje gusty sa moją prywatną sprawą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.