Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
JASNY CELSTYN

Trudna nasza młodzież, jak im pomóc?

Rekomendowane odpowiedzi

dzionga   

Nauczyciel powinien przede wszystkim uczyć, a Ty zapewne rozpraszasz ich uwagę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Uczennice z Liceum gdzie uczę flirtuja ze mną, a część stale wlasnie nalega na jakies wyjście razem i to do knajpy.

Kolega pracujący w gimnazjum ma podobny problem;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia mi opowiadała, że przed wojną też się gimnazjalistki w młodych nauczycielach kochały ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nauczyciel powinien przede wszystkim uczyć, a Ty zapewne rozpraszasz ich uwagę ;)

Gdyby to były te plastiki, to bardzo by mi preszkadzalo ze sa podatne na mój urok osobisty 8) , ale są raczej normalne i jak na ten moment nieszkodliwe.

Poza tym ucze je, nawet dyscyplinuje na lekcji ale wpływu na ich myśli i stopien uwagi to juz nie mam :lol-sweat: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jasny Celstynie a może po prostu chcą przez te miłe słowa wpłynąć na pozytywne oceny u Ciebie? ;) W mojej szkole dziewczynom raczej żadnego z nauczycieli nie adorują, jednak jest za to pewna nauczycielka. Bardzo ładna i miła, nieraz zdarzy się, że i ja powiem coś miłego do niej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Odczuwam to tak, że one nie czuja różnicy wieku i myślą że w końcu ulegne ich urokowi i zdecyduje sie porzucic bariere uczennice-nauczyciel. W sumie ta róznica wieku jesli dziewczyna jest dojrzała psychicznie i madra nie ma żadnego znaczenia, ale ja wykonuje taka prace a nie inna i to zamyka im szanse na bliska znajomośc. Obiecałem że jak skończa szkołę to dostana moje namiary i urządzimy wspólne grill party.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Roshnise   
Ośmiesz typa i pojedź mu jakims ostrym tekstem.

No a jakże inaczej ;) Teraz już mnie nie uczy to raczej mi czegoś zrobić nie może?;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elfo   

Niedawno nauczyciel powiedział do mojej koleżanki "schowaj te cycki", facet ma metr pięćdziesiąt w kapeluszu. Myślałem że zrobię mu krzywdę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Niedawno nauczyciel powiedział do mojej koleżanki "schowaj te cycki", facet ma metr pięćdziesiąt w kapeluszu. Myślałem że zrobię mu krzywdę.

No cóż moim zdaniem gość czuje się zbyt pewnie na swoim stanowisku, a poziomem zbliza sie niebezpiecznie do "plastików" i dresmenów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   
"schowaj te cycki"

Za taki tekst powinien wylecieć z hukiem. Powinniście narobić wokół tego szumu. Słyszałam o nauczycielu z miasta nieopodal, który powiedział do uczennicy: Jakbyś rozkładała podręcznik tak często jak nogi to coś by z tego było". Dziewczyna przeniosła się do innej szkoły, a uczniowie narobili facetowi syfu, bo poinformowali o tym dziennikarkę. Takim zdarzeniom trzeba zapobiegać, a nie leczyć, bo dziewczyna pewnie w niezłym szoku była (jakbym była na jej miejscu to bym mu powiedziała co o nim myślę i wyszła z klasy). Paru takim durniom dać taką nauczkę, żeby wstydzili się pokazać na ulicy i by ograniczono takie chore komentarze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą ciekawe czy wypowiedz tego kolesia była bezpodstawna? Wiesz róznie dziś to bywa... :|

Kobiety w naszych czasach nawet w jednym wieku należą do 2 grup ktore są od siebie różne jak las deszczowy od Arktyki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie spotkałem z takim tekstem jeszcze :clap: ani niczym w takim rodzaju... no, pamiętam że raz ktoś z nauczycieli zwrócił uwagę jakiejś dziewczynie z naszej szkoły że ma dekolt za duży, już było o tym głośno w szkole i nie tylko...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   
Swoja drogą ciekawe czy wypowiedz tego kolesia była bezpodstawna? Wiesz róznie dziś to bywa... :|

janse, mogła nie być bezpodstawna, ale są inne sposoby na zwracanie uwagi. Nie musiał robić tego w taki chamski sposób, skoro uczniów zobowiązuje kultura słowa to nauczycieli tym bardziej, bo powinni dawać przykład. Jakby jej powiedział: "Masz za duży dekolt,nie pokazuj się w takim w szkole" to by była duża różnica niż "Schowaj te cycki". Bez przesady...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Swoja drogą ciekawe czy wypowiedz tego kolesia była bezpodstawna? Wiesz róznie dziś to bywa... :|

janse, mogła nie być bezpodstawna, ale są inne sposoby na zwracanie uwagi. Nie musiał robić tego w taki chamski sposób, skoro uczniów zobowiązuje kultura słowa to nauczycieli tym bardziej, bo powinni dawać przykład. Jakby jej powiedział: "Masz za duży dekolt,nie pokazuj się w takim w szkole" to by była duża różnica niż "Schowaj te cycki". Bez przesady...

Oczywista zgoda z mojej strony. Ja mam niestety do czynienia na codzień z takim i dekaoltami uczennic i musze to znosić. Uwierz to nie jest miłe kiedy siedzi ci taka panna w pierwszej ławce a ty musisz mówic o prawach człowieka np.

Nigdy jeszcze nie powiedziałem nic w stylu tego ziomka. Własnie dlatego ze obowiazuje mnie jako nauczyciela dobry obyczaj i kultura słowa, ale uwierz czasem az człowieka nosi zeby powiedziec coś mocniej...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.