Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
JASNY CELSTYN

Trudna nasza młodzież, jak im pomóc?

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra drogie CIEKAWSKIE co do mej osoby Panny, juz się udało dodać moje foto.

Jego rozmiar jest tragiczny bo musiałem je z wersji full wypas zmniejszyć do 77 kilo. Więć sie nie dziwujta !

Za 20 minu usunę je :wizard:

Dobra wystarczy już tej rozpusty naoglądałyście się już :lol-sweat:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
no nie dziwie się tym dziewczynom. Widać uprawiasz jakiś sport. tylko czemu twarz zasłoniłeś czapką :?

To był kwiecień i wiał zimny wiatr a ja mam fryzurę jak słynny amerykański aktor

Arystoteles (Aristotle) Savalas i poprostu było mi zimno.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

no ale nawet z czapką z daszkiem widać że jesteś przystojnym mężczyzną :mrgreen: .. A masz dziewczyne? ewentualnie żonę lub narzeczoną ;)) Bo jeśli tak, to czy nie mogła by ona być zazdrosna o Twoje klasowe wielbicielki?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za komplement :lol-sweat:

Opowiadam jej o tym co sie dzieje w szkole, jestem lojalny.

Ona ze współczuciem sie tylko śmieje z ich marzenia...., wie że Ja nie z tych co przedkładają zabawę nad stabilizację.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Mieliśmy pisać o tym jak pomóc naszej "trudnej młodzieży " ( ? ), a nie o tym kto jest ładny a kto fajny a kto zboczony ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jdark   

Zastanów się też co piszesz! Wcześniej "obiecujesz" im swój numer a teraz piszesz że jesteś lojalny wobec swojej kobiety. To jest sprzeczne, bo jak można pisać że " na szczęście nie są już nie nieletnie" tak jakbys miał co do nich jakies plany, a później natomiast o lojalności do swej dziewczyny czy narzeczonej!

[ Dodano: 2008-05-30, 15:03 ]

Granat zgadzam się z tobą !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Mieliśmy pisać o tym jak pomóc naszej "trudnej młodzieży " ( ? ), a nie o tym kto jest ładny a kto fajny a kto zboczony ;)

Dokładnie. Jak na razie to próba pomocy (jeśli to można tak nazwać) nauczycielowi, który najmniej zawinił.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
wrażenie zakochanego w sobie!

wiesz znam wielu ludzi zbyt wielu, ma różne przeżycia, poznałem różne ludzkie typy

(w wiekszości charakteryzujące sie szeroko pojętym buractwem ),

w wiekszości osobnicy których poznałem przez całe zycie mieli deficyt różnych elementów osobowości, brak szacunku wobec kobiet, brak manier, brak kultury, brak zainteresowań brak stylu...etc, w końcu kiedyś kiedy opuściłem moje miasto porównałem sie z nimi i odkryłem wtedy kim Ja jestem, to wszystko co na ten temat mam do powiedzenia.

ps.

Jdark skąd w tobie tyle gniewu, czyżby kompleksy cię dusiły??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jdark   

Żaden gniew, ja jestem człowiekiem pokojowym i spokojnym. Kompleksów nie posiadam! Tylko ta dyskusja jak ma tu miejsce, stawia przed mną nauczyciela który raczej nie budzi respektu wśród swoich uczniów! Może i jestes miłym i sympatycznym belfrem ale szacunek do starszych powinien obowiązywac. Słysząc iż uczysz w licemu stwierdzam iż, uczennice chyba nie są dużo młodsze od ciebie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Zastanów się też co piszesz! Wcześniej "obiecujesz" im swój numer a teraz piszesz że jesteś lojalny wobec swojej kobiety. To jest sprzeczne,

Cóż niektórzy mężczyźni znają takie zabawy jak flirt..., dopóki nikt nie przekracza granic wszystko jest under control, nikt na tym nie traci.

Moje, jak napisała dziewczyna z prl, wielbicielki doskonale wiedza że się z nimi nie spotkam ale dla dobrej zabawy ciągną dalej towarzyskie zwody.

Jdark działasz mi na nerwy i nie mam ochoty już z tobą dyskutować...

Nauczyciel jak pisał kolega Lu Tzy to tez mężczyzna, i nikt nie ma prawa odmawiać mu RADOśCI żYCIA, dopóki stalowe granice przyzwoitości nie zostaną przekroczone.

//Adm. "Jdark działasz mi na nerwy i nie mam ochoty już z tobą dyskutować..." - było to nie na miejscu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jdark   

Spokojnie człowieku! No trudno, bardzo szybko się irytujesz! Ja nie chciałam być ani wścibska, ani chamska ;)

[ Dodano: 2008-05-30, 15:37 ]

Nikt nie odmawia Tobie Radości Życia!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Widzę że to że nie jestem moderatorem sprawia że nie mam autorytetu ;) Powtarzam : To jest temat o młodzieży i jak jej pomóc a NIE O NAUCZYCIELACH ! Jak tak dalej pójdzie, to kurde jego mać - trzeba warna dać...

Jasny Celestynie - ty założyłeś temat, jednak odbiegasz od niego... Pokłóćcie się na PW :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.