Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
JASNY CELSTYN

Trudna nasza młodzież, jak im pomóc?

Rekomendowane odpowiedzi

A te 30% "zaciążonych" to z jakichś badań wiadomo?

Pewnie jakby zbadać wynik byłby podobny. Ja wiem z opowieści ludzi którzy znaja to gimnazjum, mieli mają z nim kontakt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adam1234   
Pewnie jakby zbadać wynik byłby podobny.

Aha

Ja wiem z opowieści ludzi

No i wszystko jasne :razz:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adam1234   

Dziękuję, starałem się :twisted:

A mogę jeszzce wiedzieć, gdzie jest to gimnazjum? :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

to jest już sprawa tych gimnazjalistek co one ze sobą robią. czy robią z siebie ścierwo to ich problem. Ale to nie tylko wina tych dziewczyn. To wina środowiska w jakim się wychowały. Rodzice niezwracali uwagi na poczynania dzieci i są tego skutki, że takie gorące 13-15 pragną być właśnie w ten sposób zauważane

[ Dodano: 2008-05-30, 12:52 ]

myślę, że te 30 % to spora przesada.... :|

zgadzam się z Tobą emma. Wychodziło by na to że około 70 dziewczyn z takiego gimnazjum chodzi z brzuszkiem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
emma85   

tak odnosząc się jeszcze do wcześniejszych postów Jasnego Celestyna...

te dziewczyny,które proponują ci wyjście wspólne..to trochę przerażające,że w ogóle nie czują jakiegoś respektu do osoby,którą jest nauczyciel...

Sama pamiętam jak kiedyś,w liceum bardzo podobał mi się nauczyciel od polskiego ;) ale nigdy bym się nie odważyła zaproponować mu spotkania po lekcjach... :tongue:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adam1234   
w Legnicy przy ulicy Wrocławskiej, blisko wiaduktu kolejowego...

Może to że Legnica jest stosunkowo dużym miastem ma na to jakiś wpływ. Ja mieszkam na wsi (które ma co prawda miejskie dłużej niż Warszawa ;) , ale mieszkańców 2,5 - 3 tys.) i może dlatego tak byłem zaszokowany tymi 30 %. U mnie w gimnazjum nie było żadanego takiego przypadku.

A Tobie Jasny Celestynie współczuję, że masz takie uczennice. Próbowałeś coś z tym zrobić (chyba, że już o tym mówiłeś, a ja niedoczytałem :D )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
tak odnosząc się jeszcze do wcześniejszych postów Jasnego Celestyna...

te dziewczyny,które proponują ci wyjście wspólne..to trochę przerażające,że w ogóle nie czują jakiegoś respektu do osoby,którą jest nauczyciel...

Jasny Celestynie szczerze mówiąc mnie to też zaszokowało. Musisz mieć duży urok osobisty i niebanalną urode. Już tak bywa, że młodzi przystojni nauczyciele wpadają w oko nastoletnim uczennicom.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam dziewczeta ( z wiadomo której klasy, jeśli to czytają) :lol-sweat: , jestescie super.

Tak poza tym to ich zachowanie jest nieszkodliwe wręcz miłe.

Ja jednak zgodnie z zasadmi etyki zawodowej dopoóki jestem ich nauczycielem nie spodkam sie z nimi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jdark   

JAsny Celestynie , Widząć po tym jak piszesz odnoszę wrażenie że chciałbyś umówić sie z którąś z tych dziewczyn, Piszesz "sa mile i cale szczescie juz nie nieletnie" . Wydaję mi sie że wcale nie przeszkadza ci to że cie adorują !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

za minute je usunę ...

PO MINUCIE...

i co teraz wszystko wiadome, są normalne mądre, dobrze sie uczą i zachowują sie normalnie. Rozumieja znaczenie mojej odmowy jednak dalej jest sympatia która pozwala nam skutecznie pracować.

A tak wyglądam Ja

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.