Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Gnome

Mapa nazwisk

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce są 2392 osoby o nazwisku ...

Zamieszkują oni w 172 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Brzesko, a dokładnie 169.

Nigdy w Brzesku nie byłem : D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest 4149 osób o nazwisku G****.

Zamieszkują oni w 201 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Jędrzejów ,a dokładnie 353.

Byłem w Jędrzejowie, ale nie sądziłem, że aż tylu jest tam ludzi z moim nazwiskiem :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

W Polsce jest 17 osób o nazwisku K.

Zamieszkują oni w 1 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Krosno ,a dokładnie 17.

Generalnie się zgadza, jeśli pod terminem "Krosno" kryje się wyrażenie "Krosno i okolice".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

A zapomniałem o tym aby zamieścić co tam pisze o nas

W Polsce jest 829 osób o nazwisku Kxxxx.

Zamieszkują oni w 79 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Limanowa ,a dokładnie 145.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku Nowy Sącz (71), Warszawa (46), m. Kraków (46), Węgrów (42), m. Nowy Sącz (37), Sokołów Podlaski (27), Wołomin (19), m. Wrocław (18) i Mogilno z liczbą wpisów 17.

To by się absolutnie zgadzało.

A jak z waszymi nazwiskami w Niemczech, bo mnie wyszło :

In Deutschland gibt es 24 Telefonbucheinträge zum Namen Kxxxx und damit ca. 64 Personen mit diesem Namen.

Diese leben in 11 Städten und Landkreisen. Die meisten Anschlüsse sind in Göppingen gemeldet, nämlich 4.

Weitere Kreise/Städte mit besonders vielen Namensträgern sind Erfurt (2), Karlsruhe (2), Celle (2), Märkischer Kreis (2), Essen (2), Muldentalkreis (2), Mainz (2), Aachen (2) sowie Mayen-Koblenz mit 2 Einträgen.

Tofik jakie ty masz nazwisko (zresztą jakby do mojego dołożyć kocówkę ...ski to są 4 osoby).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

W Polsce jest 426 osób o nazwisku G :D

Zamieszkują oni w 67 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Warszawa ,a dokładnie 170.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku Brodnica (18), Szczytno (13), zachodni Warszawa (13), Mława (13), m. Zielona Góra (10), Rypin (9), m. Łódź (9), Wejherowo (8) i Tomaszów Mazowiecki z liczbą wpisów 8.

Hmm... Moja rodzinka jest od 4 pokolenia w Warszawie ale że jest ich 170 xD ?

Niemcy

In Deutschland gibt es 4 Telefonbucheinträge zum Namen G und damit ca. 10 Personen mit diesem Namen.

Diese leben in 1 Städten und Landkreisen. Die meisten Anschlüsse sind in Köln gemeldet, nämlich 4.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Tofik jakie ty masz nazwisko

Czteroliterowe ;P Do tego nie ma go w Niemczech (może dlatego, że ma polskie znaki;)).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest 306 osób o nazwisku Rxxxxxxxx.

Zamieszkują oni w 83 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Suwałki ,a dokładnie 23.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku Nowa Sól (13), Legnica (12), Olecko (12), Tarnobrzeg (11), Białogard (9), Gryfice (9), m. Białystok (9), Świebodzin (8) i m. Słupsk z liczbą wpisów 7.

Mniej więcej się zgadza. Większość na ziemiach odzyskanych, bo gdzieś musieli się podziać po wojnie...

Tofik, to Ty jesteś ze okolic, z których pochodził mój dziadek ze strony mamy, spod Krosna :D

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

107 osób o moim nazwisku mieszka w Wołominie, a 50 w Pruszkowie :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

W Polsce jest 59 osób o tym nazwisku.

Zamieszkują oni w 19 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w m. Łódź ,a dokładnie 13.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku Zgierz (13), Warszawa (6), Inowrocław (5), Kępno (3), Łask (2), m. Poznań (2), Gdańsk (2), Sieradz (2) i Gostyń z liczbą wpisów 2.

Kompletnie nie rozumiem, czemu na tej liście nie mam mojej rodzinnej miejscowości, gdzie osób o moim nazwisku naliczyłam 20 i to w dodatku w pośpiechu. Wg spisu ludności moje nazwisko nosi w Polsce 120 osób, więc nie wiem czemu na moikrewni.pl uśmiercowono drugą połowę :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Tofik, to Ty jesteś ze okolic, z których pochodził mój dziadek ze strony mamy, spod Krosna :D

No ba, z Krosna i okolic pochodzą najwybitniejsze polskie osobistości na przykład ten, no... yy, Gomułka!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Funta   

W Polsce są 402 osoby o nazwisku W*******.

Zamieszkują oni w 40 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Zamość ,a dokładnie 147.

Najwięcej osób o moim nazwisku mieszka w mojej okolicy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

W Polsce jest 371 osób o nazwisku...

Zamieszkują oni w 43 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Biłgoraj ,a dokładnie 131.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku Zamość (43), m. Zamość (24), Nidzica (9), Warszawa (8), m. Bydgoszcz (8), Drawsko Pomorskie (8), Lublin (8), Oława (6) i m. Nowy Sącz z liczbą wpisów 6.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nautilos   

W Polsce jest 5809 osób o nazwisku ... dużą mam rodzinkę 8)

Zamieszkują oni w 266 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Krasnystaw ,a dokładnie 336.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku m. Lublin (166), Oborniki (162), Zamość (150), m. Kraków (145), Jarosław (144), Warszawa (140), Nowy Sącz (128), Ostrowiec Świętokrzyski (121) i Ropczyce z liczbą wpisów 117.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Roshnise   

W Polsce są 53 osoby o moim nazwisku ;p

Zamieszkują oni w 20 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Chodzież ,a dokładnie 8.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku m. Bydgoszcz (7), Słupca (5), Warszawa (5), Słupsk (4), Oleśnica (3), m. Słupsk (3), Gdańsk (3), Kościerzyna (2) i Pruszcz Gdański z liczbą wpisów 2.

Mało nas, mało nas , do pieczenia chleba ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.