Jump to content
  • Announcements

• Jarpen Zigrin

Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Jarpen Zigrin

Jakie studia planujecie?

Studia, które planuje to:  

149 members have voted

1. 1.

• Prawo/Administracja
      15
    • Medycyna/Stomatologia
      1
    • Psychologia
      0
    • Socjologia
      1
    • Politologia
      3
    • Archeologia
      6
    • Historia
      35
    • Polonistyka/Dziennikarstwo
      0
    • Chemia/Biologia/Biotechnologia
      1
    • Europeistyka
      1
    • Stosunki międzynarodowe
      1
    • Filologia angielska/niemiecka/francuska ect.
      3
    • AWF
      1
    • ASP
      1
    • Teologia/Religioznastwo
      3
    • Filozofia
      2
    • Zarządzanie i marketing
      2
    • Matematyka/Fizyka/Informatyka
      1
    • Geografia/Turystyka
      1
    • Inne jakie?
      3

Recommended Posts

nazaa   

Historię i filozofię/archeologię/etnologię... Jeszcze nie wiem :wink: Zobaczymy w październiku :roll:

Łukaszu a kim można zostać po europeistyce?
Chyba każdym, tylko nie europeistą. :wink: Tak poważnie, to mam specjalność : administracja, więc w grę wchodzi praca biurowa, oprócz tego prawo wykładane w językach obcych ( głównie europejskie) daje jakieś szansę na znalezienie pracy w charakterze konsultanta, doradcy ds. współpracy w zagranicą. Nacisk kładziony jest róenież na języki obce- a z biegłą znajomością angielskiego i rosyjskiego ( sam wybrałem :P ) jest szansa na ciekawą pracę :D Oprócz tego polityka, kto wie jak się sprawy potoczą? Licencjat robię z europeistyki, ale uzupełniające? Kto wie :wink:

nazaa   
a czy ktoś z Was wybiera się na studia zagranicze? Ja chciałbym ale nie wiadomo czy sie uda:)

Ja się wybieram - jako absolwentka niemieckojęzycznego LO nie powinnam mieć z tym żadnych problemów (poza ew. finansowymi, rzecz jasna), ale naprawdę nie wiem, czy chcę czytać kroniki w starogermańskim... No, czasu jeszcze trochę mam, więc martwić się będę potem :lol:

No, czasu jeszcze trochę mam, więc martwić się będę potem

Mając 19 lat jesteś już chyba w wieku studenckim?

Ja myślałem o czymś bardziej południowym:) Włochy albo Hiszpania. Najprawdopodobniej Mediolan.

A jeśli chodzi o niemiecki to jest najgorsza rzecz jaka mi się przytrafiła w liceum :lol:

nazaa   
Mając 19 lat jesteś już chyba w wieku studenckim?

Tak, ale moje LO jest czteroletnie, więc maturę mam w tym roku zamiast w zeszłym... Tak, tak - nazaa chciała rewolucji :lol:

Moim największym marzeniem są studia Historyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Chciałbym również tam wykładać i mieć specjalizacje archiwisty.

Anders   
Chciałbym również tam wykładać i mieć specjalizacje archiwisty.

Zapomnij. Potrzebowałbyś ogromnego farta - nawet będąc najlepszym na roku.