Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
marcnow92

Kiedy polskie babcie wyrosną z moheru?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sadzicie kiedy babcie w Polsce nie będą się kojarzyć z moherowym beretem a jak to jest na zachodzie z nierzadko drogim sportem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kiedy rocznik po 1988 będzie babciami i dziadkami : )

:wink: :D:( może ktoś zaproponuje coś bardziej optymistycznego. Nie chce mi się tyle czekać. Albo dać taki zakaz importu moheru do polski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Avaritia   
To będą produkować moherowe turbany. :wink:

Boję się dżihadu w wykonaniu polskich moherów :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

To skojarzenie tak w ogóle jest trochę sztuczne. Burzę wywołał niezwykle niefortunną wypowiedzią Donald Tusk i od tamtej pory zaczęło się. Bardzo dziwny temat, dziwne skojarzenie. Jeśli chcą nosić te berety niech noszą. Wolny kraj. Myśle, że one mniej szkodzą wizerunkowi Polski niż niejedni młodsi ludzie czy też ludzie bez moherowych beretów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
. Burzę wywołał niezwykle niefortunną wypowiedzią Donald Tusk i od tamtej pory zaczęło się

To chyba rydzyk zaczą jak powstało RM :mrgreen:

Jeśli chcą nosić te berety niech noszą. Wolny kraj.

Owszem. Chodzi tu o inny problem a mianowicie kiedy Babcie w polsce nie będą się kojażyć z przysłowiowym "moherem" a z wyjazdami na narty ze sportem itp. czy coś w stylu babci z "i kto tu rządzi"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Polską babcię ledwo na leki stać. Narty? Wyjazdy zagraniczne?

Japońskie babcie owszem. Już mieliśmy mieć drugą Japonię, teraz ma być druga Irlandia, to może babcie pojadą sobie w świat. Ale raczej czarno to widzę, choć jestem optymistką.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
Polską babcię ledwo na leki stać. Narty? Wyjazdy zagraniczne?

Tu już nawet nie chodzi o pieniądze, bo nasze babcie nie muszą od razu jeździć w Alpy, ale o ich mentalność. Ja myślę, że nasze babcie sporo w życiu doświadczyły i im się po prostu nie chce. Urząd miasta organizuje u mnie wycieczki autokarowe dla emerytów i rencistów za naprawdę grosze (20-30 zł, często dwa dni), ale boomu na nie nie ma. Pytałam moją babcię, dlaczego choć raz nie pojedzie, powiedziała, że nie, bo jest chora (choruje tylko na cukrzycę), że musi mieszkania pilnować, że może przyjdzie facet spisać licznik etc. Nie podała żadnego racjonalnego argumentu, by nie jechać :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
choruje tylko na cukrzycę

Cukrzyca to nie katar :? To poważna choroba wyniszczająca praktycznie cały organizm.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
ale o ich mentalność.

Też prawda. Jak ojciec Amelii ;p Trzeba było krasnala porwać by się z domu ruszył.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
Cukrzyca to nie katar :?

Oczywiście, że nie, chodzi mi tylko o to, że nie uważam, by stała na przeszkodzie w aktywnym życiu babci.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.