Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
mer

Zwierzaki

Recommended Posts

mer   

Jakie posiadacie zwierzaki? :D Może jakieś fotki?

Ja mam na głowie dwa bezdomne koty - Bubbuls jest u mnie codziennie - przychodzi pojeść i wyspać się cały dzień - a potem na noc na dwór - jako że nie jest to mój kot, więc nie mogę go trzymać w domu. Bubbuls jest od dnia, gdy moja mama wynajeła mieszkanie - można wywnioskować więc, że zostawili go poprzedni mieszkańcy. Po 2 miesiącach ponownie się udomowiła. Bobul to jest "ona" - kotka. Stara troche, ale dobra. Znosi ptaki upolowane, z wdzięczności do nas. Jest czarna jak noc, i ma wielkie żółte ślepia. Uwielbiam tego kota :D

Natomiast druga kotka - to Wypłosz* - chyba dziecko Bobula. Także czarne jak noc - jaśniejsze żółte wytrzeszczone galska i uszy jak u nietoperza, szczuplutka kotka - a charakter wstrętny jak u Bobula :596:

*mamy tradycję dawania imion, zupełnie nie zgadzających się z płcią. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przygarnęłam bezdomnego pieska :D Nazwaliśmy go Amorek :razz:

Jest nieduży, rudy z krótkim ogonkiem, ma białe łapki, brzuszek i białą plamkę na pyszczku :P Uwielbiam z nim szaleć... po domu 8) Codziennie wieczorami chodzimy na spacery- w końcu ktoś musi mnie wyciągnąć z chaty... :D Amor bardzo lubi... bawić siez kotami :P

mer, może z Twoimi by się zaprzyjaźnił? :D Słodki piesek, zresztą widziałaś go, mer... :grin:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Emjotka   

W domu niestety nie mam żadnego zwierzaka :sad: ... ale u babci, 15 minut drogi ode mnie jest piesek. Roczny szczeniak- Tofik * :D , który babcię i dziadka uważa jedynie za karmicieli... bo wychowujemy go ja i mój cioteczny brat... ile ja się go na rękach nanosiłam, kiedy był taki:

tofizadowolony2xb.th.jpg

a teraz jest mniej więcej taki:

p72027234al.th.jpg

więc ciężko by było go wziąć na ręce :D .. ale za można się z cholerą wybiegać, wyleżeć się z nim na trawie, zostać obiektem, który psiunia musi dokładnie wylizać, którego gotowy jest bronić 8) ... ogólnie naprawdę fajne psiątko, jak na mniej więcej rocznego "malucha" ... i strasznie przyjazne :P

* Tofik trafił do nas, kiedy miał jakieś 2 miechy(jak stwierdził weterynarz)... ktoś znalazł w lesie sukę(była niewielka, więc Tofik miał być niedużym kundelkiem :P )przywiązaną do drzewa, z miseczką wody, a wokół łaziły trzy czy cztery szczeniaczki... Kur*a ... chętnie bym przywiązała tych, którzy to zrobili do drzewa jedynie z dostępem do małej ilości wody.. w lecie.. :neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites
MaWro   

Ja mam psa Tutu i rybki.Tutu jest mieszańcem, chociaż niektórym przypomina Owczarka Tasmańskiego.Mój pies ma sierść koloru brązowego.Bardzo go lubie.Mam ryby następujących gatunków: Gubiki, Molinezje,Glaonojad.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ango   

Nie wiem czemu ale ja potrzebuję kontaktu ze zwierzakami nacodzień. Mam myszoskoczka z wielka klatką, starego wilczura który nie pozwoli nikomu się zbliżyć tylko mnie ( co jest wprawdzie uciążliwe dla innych ale to niestety moja wina ). No i rybki, z których jestem wręcz dumna, bo są to pielęgnice ( najwspanialsza ma 20cm ).

Ale jakoś jeszcze mi czegoś brakuje i myślę o kanarku, ale nie teraz, po wakacjach. Nie mam żadnego doświadczena z ptakami i nie wiem czy podołam bo są to wymagające i delikatne ptaki. Czy któs ma może kanarka?Lub innego ptaszka? Będę wdzięczna za rady jak nimizajmować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiya   

Mam świnkę morską, rozetke (w trzech kolorach sierści- śliczniutka! :D )

Nazywa się... Tofik, tak jak piesek babci Emjotki.

Do dziś w końcu nie wiem, czy to chłopiec, czy dziewczynka :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites
mer   

Oto jeden z trzech moich kotów:

Jego prawdziwe imię to Rocky [jakiś angol tak go nazwał], lecz z racji iż posiada bardzo ciekawe "maskowanie" [w moich słowach :mrgreen: ], otrzymał imię "Klówek" [wtajemniczona jedna pani z tego forum wie, czemu owo imię mi się podoba :D ]

Klówek z przodu

>Klówek z boku<

Drugi kot:

Jej dali imę "Bobbuls" ale mówię na nią "Babul" lub "Ty srmodzie czarny" :razz: Na tym zdjęciu musiałam ją drapać pod smierdzącym łepkiem, co by się spojrzała na aparat.

bobuls0028du.th.jpg

bobuls0031hh.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Qdl4ty   

Ja jestem szczesliwym posiadaczem kotki ( bialo-czarnej ) ,ktora ma ogromne ambicje by dorownac cezarom i innym wladcom ....gdyz probuje podporzadkowac sobie znaczne wlosci ;] - jest bezwzgledna w stosunku do wrogow jej imperium - myszy i ptakow.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam owczarka niemieckiego. Nazwałem JĄ Dora. Ma już prawie 9 lat. Nie jest za mądra bo nie tresowana, ale czasem śmieszna (nawet nie wyobrażacie sobie co ona robi :shock: ). Nie ma ogona, bo wpadł jej pod samochód i konieczne było ucięcie :D . Czasem się cieszę że ją mam a czasem jej nie nawidzę, tak jak to zwykle bywa :D Kiedyś zamieszczę fotę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nazaa   

Ja mam żółwia stepowego, psa i brata :arrow: To moja pisna, najbardziej kochane stworzenie na świecie (jak śpi i jeść nie woła :) )

post-891-1177748198.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albinos   

Ja do niedawna miałem trzy zwierzaki... niestety moja świnka morska pożegnała się z tym światem w czwartek rano :cry: . Mam jednak jeszcze dwa koty, a właściwie kotki :) . Jedna 4 lata, druga 4 miesiące.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem kundla z aspiracjami na jamnika :P Ale znacznie ładniejszy niż te rasowe :P Zwie się Ciapa a ma już 8 lat. Charakterne to psisko, słucha się tylko taty i mnie, a mamę i brata ostentacyjnie ignoruje :P Jak go mogę krótko scharakteryzować: Nieprzewidywalny pieszczoch indywidualista. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Estera   

Podobno psy upodabniają się do właścicieli :P:P Tak mówili dzisiaj coś w TVN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albinos   
Podobno psy upodabniają się do właścicieli :P :P

Zależy jakie, Yorki ponoć potrafią podporządkować sobie właścicieli tak, że ci latają dookoła nich jak na zawołanie.

Nieprzewidywalny pieszczoch indywidualista.

To samo mógłby powiedzieć o moich kotkach:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.