Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

TheOne   

Witam

mam grę Kozacy: Europejskie boje.

Na Windowsie 98 smigała mi bez problemu a na XP, nawet po przestawieniu grafiki na 16bit ani rusz :lol:

Załancza się czarne tłok i wyskakuje błąd z komunikatem o wysyłaniu błędów.

Macie jakies pomysły aby uruchomic tą grę??

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

Moze weź zmien na 32 bit?

[ Dodano: 2007-02-24, 11:03 ]

albo z twoja karta graficzna cos nie tak

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gervazy   

Bardzo chciałbym mieć Kozaków jedynkę i poprowadzić w bój chorągwie husarskie. I tu jest problem, tej gry nie ma już w sklepach, skąd mógłbym ją wziąć ? Znacie jakiś sklep internetowy, lub coś gdzie możnaby się w owo cudeńko zaopatrzyć :?: Ja osobiście nic nie znalazłem :x

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Hmm a na Allegro szukałeś ?

P.S. Kozacy mają taaaaaaaaaką wielką instrukcję ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Pogrywałem przed chwilą w Kozaków: Europejskie Boje i kodami sprawiłem, że wspólnie z husarią piechurzy kozaccy walczyli przeciw jeźdźcom tatarskim... Reasumując - świetna gra (duży nacisk na formacje i rodzaj jednostek).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Dzięki Tofik za kody.Teraz gra jest pełna niespodzianek,bo mogę uruchomić kawalerię wroga.Walczyć z Beduinami czy ciężką jazdą Cromwella czy Konną Gwardię saksońską,A piechoty XVIII są naprawdę szczegółowo dopracowane.

Jak rozumieć -twarda-.????

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

Tzn bardzo wytrzymała/trudna do zabicia. Widac to np. na starciach ogniowych dragonów z piechotą albo walki pikinierów z cieżką jazdą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Dlatego ,że to jazda ciężka,za to długo się ją rekrutuje.Jest w tej grze kilka wad natury militarnej.(brak ustawienia formacji przez husarzy,kozaków,mała wytrzymałość husarzy)ale najbardziej mi brak naszej polskiej jazdy pancernej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Kurcze, ta gra byłaby idealna, gdyby husaria najeżona kopiami rozjeżdżała piechurów i nie zatrzymywałaby się do walki wręcz (a niestety w grze jest odwrotnie).

W grze preferuję głównie XVIII - wiecznych dragonów. Doboszami sprawdzam teren, podjeżdżam dragonami (ewentualnie artylerią) i strzelam sobie.

Dzięki Tofik za kody.Teraz gra jest pełna niespodzianek,bo mogę uruchomić kawalerię wroga.Walczyć z Beduinami czy ciężką jazdą Cromwella czy Konną Gwardię saksońską,A piechoty XVIII są naprawdę szczegółowo dopracowane.

Nie ma za co, ale mnie osobiście denerwuję to, że w tym okienku po wpisaniu "multivar" niektóre jednostki się powtarzają.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.