Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Ulubiony wokalista

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   

Skoro jest temat o ulubionej wokalistce, to czemu nie i o ulubionym wokaliście :( . Czyli kto i czemu?

Jeśli chodzi o mnie:

Chad Kroeger (Nickelback): facet ma tak niesamowicie zachrypnięty głos jak chyba nikt inny, bez niego Nickelback traciłby naprawdę dużo.

Klaus Meine (Scorpions): za fenomenalne "Wind of Chenge" i "Is there anybode there?", niesamowita skala głosu wprawiająca w zachwyt fachowców niemalże na całym świecie, klasa sama w sobie.

Kurt Cobain (Nirvana): legenda, , magazyn "Rolling Stone" umieścił go w tym roku na drugim miejscu listy najbardziej niedocenianych gitarzystów w historii muzyki, gdy raz się usłyszy jego głos pozostaje on w pamięci naprawdę na długo.

James Hetfield (Metallica): kolejna legenda, naprawdę mocny głos potrafi zrobić wrażenie niemalże na każdym.

Jonathan Davis (Korn): to na ile sposobów Davis potrafi zaśpiewać może zadziwić każdego, mrożący krew w żyłach szept, rozdzierający wrzask czy też delikatna chrypka, której nie można nie lubić, autor jednego z moich ulubionych cytatów: Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.

Jon Bon Jovi (Bon Jovi): jego kawałek "It's my life" był jednym z pierwszych jakie zrobiły na mnie naprawdę ogromne wrażenie, mimo tylu lat na rynku nadal w mojej opinii niewielu potrafi mu dorównać.

Steven Tylor (Aerosmith): nie dość że ma piękną córkę (Liv Tyler), to jeszcze głos ma piękny, kawałki takie jak "I don't want to miss a thing", "Crazy" czy też "Janie's got a gun" są na to dowodem.

Freddie Mercury (Queen): czego by o nim nie napisać to i tak będzie to za mało, prawdziwy mistrz, szkoda że skończył tak fatalnie.

Kazik Staszewski (Kult): jeden z najlepszych polskich wokalistów, za każdym razem zaskakuje mnie czymś nowym.

Hubert "Spięty" Bodaczewski (Lao Che): sprawa wygląda podobnie jak u Davisa, od porażającego szeptu po rozdzierający wrzask, wszystko okraszone świetnym tempem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Bono (U2) - trudno mi powiedzieć dlaczego. Naprawdę wśród innych lubianych przeze mnie zespołów nie potrafię znaleźć wokalisty, który mógłby mu w czymkolwiek dorównać. Jego głos jest dla mnie niewiarygodny, bardzo lubię go słuchać. "Vertigo" czy "Beautiful day" to niedoścignione wzory dla innych wokalistów.

Ostatnio zaczął mi się podobać Dżem i chyba po panu Paulu postawiłbym na Ryszarda Riedla, bo jego głos też potrafił zachwycić - szkoda, że więcej nie zabrzmi na żywo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bono (U2) - trudno mi powiedzieć dlaczego. Naprawdę wśród innych lubianych przeze mnie zespołów nie potrafię znaleźć wokalisty, który mógłby mu w czymkolwiek dorównać. Jego głos jest dla mnie niewiarygodny, bardzo lubię go słuchać. "Vertigo" czy "Beautiful day" to niedoścignione wzory dla innych wokalistów.

Ostatnio zaczął mi się podobać Dżem i chyba po panu Paulu postawiłbym na Ryszarda Riedla, bo jego głos też potrafił zachwycić - szkoda, że więcej nie zabrzmi na żywo.

Wokalistka, a nie wokalista Tofiku jest tematem tego tematu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Wokalistka, a nie wokalista Tofiku jest tematem tego tematu.

Wokalista Jarpenie, wokalista:) O wokalistkach mamy osobny temat, ten założyłem dopiero dzisiaj:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wokalistka, a nie wokalista Tofiku jest tematem tego tematu.

Wokalista Jarpenie, wokalista:) O wokalistkach mamy osobny temat, ten założyłem dopiero dzisiaj:)

Boże ja przeczytałem wokalistka... oj starzeje się..., ale żeby nie było off top to podam swoich:

Domenico Modugno

Bobby Solo

Adriano Celentano

Tony Dollara

Ozzy

Marek Grechuta

Ian Gillan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   

Witam,

z racji, że słucham głównie klasycznej (a tam o wokalistów trudno :mrgreen: ) i radia, to niezbyt wiele mogę powiedzieć. Natomiast co się tyczy hip-hop, którego coraz rzadziej słucham (mało, wyłącznie z radia), to najbardziej podoba mi się muzyka O.S.T.R.-a (szkoda tylko, że czasem z wulgaryzmami :lol: ). Ma on dość ciekawy sposób rapowania, poza tym świetny freestyle...

Pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Import:

Ian Gillan

Jim Morrison

R. J. Dio

Paul Rodgers

Rodacy:

Rysiek Riedel

Kazik

Grzegorz Kupczyk

Paweł Kukiz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tankfan   

James Hetfield to mój number one, na pierwszych najbardziej Thrashowych płytach i na czarnym albumie po prostu miażdży każdego.

Drugi to Marco Hietala, naprawdę nietypowy i potężny głos.

No i jeszcze koleś z zespołu Sabaton (nie pamiętam nazwiska) również potężny wokal.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
No i jeszcze koleś z zespołu Sabaton (nie pamiętam nazwiska) również potężny wokal.

Joakim Brodén.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tankfan   

O właśnie o niego chodziło, polecam takie kawałki jak Rise Of Evil, Panzer Battalion i Counterstrike.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
O właśnie o niego chodziło, polecam takie kawałki jak Rise Of Evil, Panzer Battalion i Counterstrike.

Panzer Battalion - ok. Ale od pozostałych wolę "Attero dominatus" i "Primo Victoria" (niezły jest "Hellrider" i "Wolfpack"). Są gusta i guściki :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.