Jump to content

Tankfan

Użytkownicy
 • Content count

  941
 • Joined

 • Last visited

About Tankfan

 • Rank
  Ranga: Doktor habilitowany
 • Birthday 05/13/1990

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Starożytność

Kontakt

 • AIM
  12664691

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazowsze
 • Zainteresowania
  Wspólczesna technika wojskowa

Recent Profile Visitors

1,836 profile views
 1. Z analizy jego postów widać, że dzięki ogromnej wiedzy jest w stanie niszczyć ignorantów argumentami, z taką samą skutecznością jak M829A3 niszczy czołgi

 2. Kanada właśnie w ramach rotacji wycofuje z Afganistanu czołgi podstawowe Leopard 2A6M CAN i zastępuje je 20 Leopard 2A4M CAN. Sama modernizacja bardzo przypomina pakiety Evolution i Revolution również przeznaczone do montażu na czołgach podstawowych Leopard 2A4. Z innej beczki, Rhinemetall i KMW zaprezentowały w RPA czołg Leopard 2A4 w nadziei na to iż zostanie wybrany jako następca czołgów Olifant (południowo afrykańska wersja czołgu A41 Centurion).
 3. Casus Irak: jak pozbyć się "obcych"?

  O ile nie dochodzi do sytuacji jak we Francji czy Niemczech, choć to chyba nawet nie od wyznawanej religii nie zależy a od pochodzenia etnicznego i kultury, statusu majątkowego, pracy (tzn. czy ją mają czy nie) itp.
 4. Ty nawet nie jesteś naukowcem! I daj dowody na upadek państwa? DOWODY, rozumiesz takie słowo jak DOWÓD?! Czy może powinieneś wrócić do szkoły? No tak, spadek poparcia dla nieudolnych rządów Demokratów oraz nierozwiązanie sił zbrojnych to według Ciebie radykalizacja? Rozumiem że stan idealny to wybranie na dożywotniego prezydenta Al'a Gore'a oraz traktowanie go jak Boga? Nie wkurwiaj mnie... bo debilizmu nienawidzę bardziej od głupoty. No wszystko fajne, tylko zastanawiam się nad kilkoma kwestiami. Rzucasz nam tu wszystkim spam, nic poza twoimi wypocinami, żadnych źródeł, fachowych analiz, a jedynie twoje własne żałosne wypociny. Naprawdę wątpię by ludzie poważni tu piszący mieli ochotę czytać twoje głupoty, i okazuje się że bardziej niż prawdopodobne jest to iż nie ukończyłeś żadnej uczelni, bo to jest niemożliwe aby człowiek z wyższym wykształceniem, ba z wykształceniem średnim, wypisywał takie głupoty, i jeszcze w nie wierzył! Natomiast twój głupi avatar kojarzy mi się z jednym, traktowaniem przez takich jak ty ekologów naszej planety jak śmiecia nadającego się do recyclingu, zresztą avatar świadczy sam za siebie. FSO, nie spodziewaj się że ten typ weźmie pod uwagę wszelkie logiczne argumenty, bo on wierzy w swoje głupoty a z wiarą nie wygrasz choćbyś mu to rozrysował.. zresztą z głupotą też się nie wygra bo jest to choroba nieuleczalna. Do Administracji, post agresywny ale nie skierowany ad personam a jedynie do używanej "argumentacji" i "wiedzy", tym bardziej że widząc coś takiego ciężko pohamować nerwy. Jeszcze taka kwestia a właściwie zapytanie, czy agitacja na rzecz jakiejś partii jest dozwolona na forum? Bo ów użytkownik to dokładnie robił.
 5. Casus Irak: jak pozbyć się "obcych"?

  Zacznijmy jednak od tego żeby nie deportować za narodowość, przynależność do grupy etnicznej itp. bo to już rasizm. A rasizmu nie popieram, jest to zwyczajnie obrzydliwe. Natomiast fakt faktem, należałoby zaostrzyć prawa imigracyjne tak by odfiltrować przynajmniej część elementu pasożytniczego, który się asymilować nie będzie, będzie żył za nasze pieniądze, ciężko zarobione, do tego będą się odnosić wrogo do naszych praw, stylu życia itp. Choć niestety, zawsze znajdą się pożyteczni idioci którzy będą protestować przeciwko takiemu podejściu, z zasady.
 6. Casus Irak: jak pozbyć się "obcych"?

  Jak to dlaczego? Bo nadużywa się pojęcia tolerancja, często myli się też to pojęcie z akceptacją, co niestety typowe dla wszelkiej maści politycznie poprawnych lewicowo ukierunkowanych nieuków którzy wykorzystują nasze wartości kompletnie ich nie szanując i nie broniąc tego na czym wyrosła cywilizacja zachodnia. Poza tym pojęcie humanitaryzmu, również nadużywane, fałszywe postrzeganie współczucia i wiele innych czynników. A najprostszym i najlepszym wyjściem byłoby zamknięcie granic, wprowadzenie wiz i bardzo restrykcyjnego prawa imigracyjnego, oraz postępowanie na zasadzie, do waszej religii nic nie mamy, ale jesteście mniejszością, jeżeli się nie zasymilujecie, nie będziecie szanować naszych praw i obyczajów to won z powrotem na pustynię.
 7. NATO a Rosja

  Pokazałeś po raz kolejny że ani czytać ze zrozumieniem nie potrafisz a także manipulujesz. A poziom militarny? Tylko Stany Zjednoczone są na poziomie militarnym supermocarstwem, do szkoły wracaj! Widzisz, umysły nieograniczone jak Ty doskonale zdają sobie sprawę co robi religia, to właśnie religia zabrania, zakazuje, narzuca, prowadzi do fanatyzmu. Ateizm nie jest natomiast religią, nie prawdziwy ateizm. Ateizm docenia człowieka, jego umysł, ateizm wskazuje że człowiekowi nie są potrzebne wymyślone byty by mógł funkcjonować. Aha, i Ty hipokryto nie narzucasz innym swojego zdania? Coś bym rzekł choć mam nadzieję że administracja się za Ciebie w końcu zabierze... lecz i nadzieja złudną bywa. Tak czy owak myślę że nikt nie ma już wątpliwości z kim mamy do czynienia, niestety pewne przyjęte reguły zakazują nazywać rzeczy po imieniu, a szkoda, wielka to szkoda. Jeszcze takie zabawne spostrzeżenie, Florek zapomniał iż znakomita większość z piszących na forum nie jest obywatelami USA zatem nie może głosować na Demokratów i nie może nawet wymusić ich zwycięstwa bo co zabawne, w USA Republikanie są zazwyczaj lepiej postrzegani, a to dlatego że Amerykanie będąc normalnie myślącym narodem, wybierają zazwyczaj tych, którzy według nich, lepiej zadbają o interesy państwa, a tym razem Demokrata, do tego czarny zawiódł te oczekiwania, co zresztą było do przewidzenia. Zatem Obama był pierwszym i ostatnim czarnym prezydentem, przynajmniej z ramienia Demokratów, wątpię bowiem by popełnili następnym razem ten sam błąd, samo granie na kompleksach rasowych niczego dobrego nie przyniosło, a przyniosło wybranie jedynie niekompetentnego buca.
 8. Casus Irak: jak pozbyć się "obcych"?

  Czyli wjechać tam nie można ale, czy gdziekolwiek, turysta aby przebywać w danym kraju w którym dominującym wyznaniem jest Islam musi również zostać wyznawcą? Oczywiście nie, to jest kolejna bzdura napisana przez Florka który definitywnie nie uważał na zajęciach, czyli wiadomo z kim mamy do czynienia, szkoda tylko iż regulamin zabrania nazywać rzeczy po imieniu... ...i poprzez to je negować oraz walczyć z tym zjawiskiem.
 9. Casus Irak: jak pozbyć się "obcych"?

  Naprawdę? No popatrz bo modelowym przykładem są USA gdzie nie ma religii państwowej. Natomiast idealna sytuacja jest wtedy gdy religia zmarginalizowana jest jak tylko to możliwe. Co do powyższego to po pierwsze, pokaż dowody na to że turyści aby móc przebywać w krajach muzułmańskich muszą z automatu stawać się muzułmanami, secundo, dlatego najlepszy jest ateizm, a nie wiara w wyimaginowane byty których istnienia nie da się udowodnić.
 10. NATO a Rosja

  Przez cały okres zimnej wojny trwał wyścig zbrojeń i do wojny nie doszło, dlaczego? Ano dlatego że obaj oponenci nigdy nie uzyskali znaczącej przewagi nad sobą, i doskonale zdawali sobie sprawę z tego że wojna będzie zbyt kosztowna, natomiast sam wyścig napędzał postęp w technice, dawał pracę ludziom, o ile oczywiście nie przybrał karykaturalnej wręcz formy w ZSRR które dodatkowo przez niewydolny system gospodarczy przegrało. Oczywiście osoby które nigdy nie uczyły się historii, w zasadzie niczego się nie uczyły, wypisują apokaliptyczne brednie jak post powyżej. Florku, do szkoły wracaj, nie jesteś partnerem do jakiejkolwiek dyskusji bowiem nic nie potrafisz, ani logicznie myśleć, ani nie potrafisz dyskutować, nie potrafisz formułować argumentów, jesteś krzykaczem, spamerem i jedyne co potrafisz, to wypisywać głupoty w tym stylu: Wręcz przeciwnie, starają się nie dopuścić aby USA, straciły swoją pozycję jako jedynego supermocarstwa, przynajmniej pod względem militarnym. I żeby to wreszcie do Ciebie dotarło, bo widzę że z logicznym myśleniem masz problemy, jeżeli są dwa supermocarstwa i po obu stronach barykady, państwa podporządkowane supermocarstwom i znające swoje miejsce, pokój w zasadzie panuje na większości terytoriów, bowiem wojny nie są w interesie supermocarstw a pomniejsze państwa nie ważą się mierzyć swoimi ambicjami zbyt wysoko. Natomiast jeżeli supermocarstwa tracą na znaczeniu, pozostaje tylko jedno, lub wszystkie słabną i mamy jedynie kilka mocarstw oraz całą masę państw aspirujących do tego miana, właśnie wtedy rodzą się konflikty i grozi to nadmiernym rozlewem krwi. Chociaż wątpię by ktoś tak krótkowzroczny jak Ty dostrzegł to.
 11. Casus Irak: jak pozbyć się "obcych"?

  Z chorymi skrajnościami w jakiejkolwiek formie należałoby walczyć... tak i w tym przypadku, również w rodzinie mogę mieć niedługo muzułmanina, co zabawne często zgadza się on z moimi poglądami, także nie taki straszny diabeł jakim go malują, szkoda tylko że na piwo wyjść nie można.
 12. Nie wierzę w nic co nie ma choć 0.50% wspólnego z faktami. Nie wierzę w boga i ponad naturalne byty bo nie mają potwierdzenia w faktach, nie wierzę w idee bo prowadzą jedynie do zła, nie wierzę ludziom bo wszyscy kłamią. Daj dowód że tak będzie, widzisz mam rodzinę na śląsku, bywam tam i co się nagle okazuje, poza niektórymi rejonami nie jest tak jak to malujesz, no ale żeby o tym wiedzieć musiałbyś tam pojechać.
 13. To nie jest klimat pierwotny, do szkoły wracaj a nie operujesz sloganami których sam nie rozumiesz. Czy Ty nie jesteś wstanie zrozumieć że zmiany są w naturze normalne? Nie ważne z jakich przyczyn, zresztą wskaż dowody, nie slogany, dowody na to że zmiany klimatyczne nie są efektem naturalnych zmian, powtarzam dowody a nie brednie wygadywane przez eko-oszołomów. A masz może monopol na prawdę? Co daje Ci prawo myśleć że Gore lub Ty macie rację? Nie masz w swym zanadrzu nawet jednego, malutkiego, logicznego argumenty, jedynie kretyńskie slogany. Naprawdę?! Jesteś potomkiem Nostradamusa? Mój Ty proroku! Tak w każdym aucie napęd na wiatrak! Co z tego że niewydolny energetycznie, ważne że "ekologiczny!". Żebyś Ty jeszcze w tej materii był wykształcony, można by z tobą polemizować, ale twoje wypociny to nic innego jak twoje złudzenia, brednie, manipulacja i wiara, a z ślepą i tępą wiarą nie da się dyskutować, nawet jeśli się jest nieprawdopodobnie inteligentnym i używa się najbardziej błyskotliwych i trafnych argumentów... [ciach] biada nam, biada ludzkości jeśli tacy jak Ty Florek dojdą do władzy. Boisz się zmian i wyzwań jakie stawiają? To oczywiste wnioskując z twoich wypowiedzi i zabawne.
 14. Nudny się robisz, zmień płytę... Niesamowite jest to jak Al i Ty nie wierzycie w ludzkość, a podobno to ja jestem mizantropem... Florek, taka moja sugestia, a może razem z Al'em zniszczycie 99,99% ludzkości, wybierzecie tylko wybranych, doskonałych reproduktorów i stworzycie ludzkość na nowo? Tak na twoje i jego podobieństwo, pomyśl tylko, nowy wspaniały świat, taki jakiego sam pragniesz, taki jakiego pragnie Al! Czyż to nie cudowna wizja? Wyplenicie wszelkie zło! A masz na to twarde dowody? A co to jest pierwotny model klimatyczny Ziemi? Chodziłeś kiedyś do szkoły? Wiesz jak wyglądał klimat Ziemi w okresie kredowym? Hej Florek a może dinozaury też miały przemysł? I to bardziej zaawansowany i trujący od naszego! W końcu w okresie kredowym Ziemia była bardziej zanieczyszczona niż dziś! Nie wiedziałeś o tym? Al też nie wie? Jest na to pewne określenie. A kim Ty jesteś że śmiesz robić wszelkie szacunki? No kim?! Arogancja i ignorancja w swej najczystszej postaci! Tak? A czym zastąpisz paliwa kopalne? O czekaj czekaj, Ty nie chcesz ocalenia ludzkości, gospodarki czy cywilizacji, wręcz przeciwnie, marzy Ci się chyba upadek i anarchia, w zasadzie zastanawiam się jak naiwnym trzeba być, by wierzyć że w zaledwie kilka lat zrobi się taki postęp technologii by zastąpić najbardziej wydajne paliwa... choć w zasadzie mnie to nie dziwi, Ty wierzysz... w bajki. My?! Jakim prawem mówisz MY? Ty piewca wolnej woli rozkazujesz NAM? Gdzie tu wolna wola hipokryto?! Jakim prawem rozkazujesz innym? Jakim prawem każesz innym w ten sposób myśleć jak Ty? Zamilknij i oszczędź sobie wstydu... Tak na marginesie, czy te brednie nie przypominają wam czegoś? Slogany partii komunistycznych, NSDAP, niepokojące, i jeszcze ta zamierzona indoktrynacja, ukryte sugerowanie wyboru "Właśnie dlatego wybieramy wizję Al'a Gore'a.". Przerażające, i zadaję sobie pytanie jak to nazwać, eko-terroryzm? Świadome poniżanie wyboru większości ludzkości przez małą bandę, do tego ten kult Gore'a, dość niepokojące, niepokojące że właśnie tacy ludzie nie są zdolni do samodzielnego, świadomego i krytycznego myślenia a jedynie powtarzanie tego samego schematu, ślepa wiara w slogany... bardzo niepokojące.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.