Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Złote Lwy Forum 2007 - nominacje

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł zorganizowania Złotych Lwów Forum Forum jest już długo, ma również wielu użytkowników, a kilku z nich niemalże od samego początku.

Prawo głosu ma każdy kto jest na forum minimum od 3 miesięcy lub ma 50 postów.

Głosowanie będzie trwało do 21 października. W temacie proszę bez zbędnych dyskusji same typy najlepiej z jakimś zabawnym uzasadnieniem, bo z zasady ma to być coś ciekawego, zabawnego i integrującego. Nie do końca należy brać to poważnie. Po prostu się dobrze bawmy w tym temacie. Do każdej kategori podajemy jednego użytkownika, jeśli nie macie pomysłu po prostu zostawiacie puste miejsce.

Oto kategorie Złotych Lwów Forum:

1. Użytkownik roku - czyli osoba brylująca w wielu kategoriach, mająca nienaganną kulturę i ortografię. Posiadająca olbrzymią wiedzę, a do tego niezwykle sympatyczna.

2. Temat roku - czyli temat, który wzbudził dyskusję, w której zabrało głos wielu użytkowników lub posiadający niezwykłe walory merytoryczne. Możecie oczywiście powód przyznania nominacji wybrać całkowicie subiektywny i dowlony.

3. Spamer roku - czyli co tu dużo mówić, ktoś kto pisze dużo, w wielu wątkach niekoniecznie na temat, ale i tacy userzy tworzą fajny klimat tego forum.

4. Mistrz Mowy - czyli osoba, której posty są bezapelacyjnie poprawne i językowo i gramatycznie.

5. Najsympatyczniejszy użytkownik roku - czyli ktoś kogo większość, a nawet wszyscy lubią.

6. Moderator roku - czyli moderator, którego prace oceniacie najwyżej, a do tego podchodzi do swojego obowiązku w sposób lubiany przez wszystkich.

7. Najbardziej nieustępliwy użytkownik - czyli osoba, która zawsze trwa i broni swoich poglądów, właściwie nie jest wstanie ich zmienić.

8. Profil roku - czyli avatar, podpis, tytuł użytkownika, który wygląda najlepiej.

9. Dział roku - czyli dział dobrze prowadzony przez moderatora, w którym są często ciekawe dyskusje i wiele postów.

10. Wejście roku - czyli użytkownik, który w krótkim czasie zrobił furore na forum, wykazał się wiedzą i ilością postów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mch90   

1. Użytkownik roku- Albinos. Mniejsza o to, że go miałem przyjemność poznać i w jego towarzystwie na forum FkCoD rozpocząć swoją przygodę z historią- ale jego posty niemal zawsze stoją na wysokim poziomie, potrafi prowadzić dyskusję, twardo obstaje przy swoim, zawsze znajduje argumenty na poparcie swoich tez- dlatego też on.

2. Temat roku- II wojna w Zatoce Perskiej . Niezwykle, wg. mnie, ciekawa dyskusja z dobrze dobieranymi argumentami Hauera. Przyznam, że nieraz się nimi posługuję przy innych rozmowach, dyskusjach, temat ten wiele wniósł do mojej wiedzy.

3. Mistrz mowy- Ciekawy. Jak zawsze poprawny językowo i gramatycznie. Moje gratulacje! :wink:

4. Najsympatyczniejszy użytkownik roku- Jachu! Ciężko mi to wytłumaczyć ale wydaje mi się on bardzo pozytywną osobą- no i ma taki pogodny awatar w jasnych barwach :wink:

5. Moderator roku- Albinos. Po raz drugi :D Nie ma co kryć, niewiele jest osób na tym forum, które w takim stopniu się poświęcają, poświęcają swój cenny czas. Wzorowo wywiązuje się ze swojej funkcji, zawsze aktywny w wielu dyskusjach, często zakłada nowe, niekiedy wymagające tematy.

6. Dział roku- ekhm, trochę zrobię sobie kryptoreklamy, ale zagłosuję na II wojna światowa- powszechna 8) Za to, że się w miarę prężnie rozwija, jest jednym z najobfitszych działów na forum i stoi, wg. mnie, na wysokim poziomie merytorycznym.

7. Wejście roku- Jachu- po raz kolejny :arrow: To osoba, która w błyskawicznie krótkim czasie wyrobiła sobie markę na forum. Jego posty są zawsze rzeczowe, przyjemnie dla oka napisane i naprawdę zawsze coś wnoszą do tematu. Poza tym, Jachu wydaje się być osobą bardzo sympatyczną:)

W pozostałych kategoriach kandydatów nie mam :wink:

Pozdrawiam :king:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to teraz ja:

Tylko prosiłbym zachować taką kolejnośc numeryczną jak jest w pierwszym poście, będzie łątwiej liczyć.

1. Użytkownik roku - Ciekawy podziwiam za ogromną wiedzę w swojej dziedzinie, do tego niezmiernie dobrze bezproblemowo się z nim wspópracuje, poprawność językowa wzorowa, a do tego niezmiernie mi miło, że mimo takiej różnicy wieku (nie obraź się ciekawy ; )) możemy fanatastycznie rozmawiać o i na forum.

2. Temat roku - Zygmunt III Waza reformator czy fanatyk? http://www.historia.org.pl/forum/viewtopic.php?t=473 bardzo interesująca i rzeczowa dyskusja o tym władcy Rzeczpospolitej.

4. Mistrz Mowy - Ciekawy bezkonkurencyjny.

4. Najsympatyczniejszy użytkownik roku - Albinos utarło się już skromny jak Albinos na naszym forum, ale najsympatyczniejszy, bo bardzo miło się z nim rozmawia na chacie, a sam na forum zawsze emanuje optymizmem.

5. Moderator roku - jako admnistrator postanowiłem nikogo z moich szanownych kolegów niewyróżniać.

6. Dział roku - wybrałem Starożytość, bo w lubie ten temat, a w dziale jest wiele ciekawych, często bardzo oryginalnych tematów i nasz tutaj lokalny spór Kartagina czy Rzym?

7. Najbardziej nieustępliwy użytkownik - ja podam swojego głównego oponenta ciekawe25, choć ostatnio zdarzyło mi się z nim kilka razy zgodzić.

8. Profil roku - Estera, ten lew w koronie jest świetny, pierwsza lwica forum w końcu : D

10. Wejście roku - Tofik, bardzo dużo postów, do tego moderator i wszechstronny użytkownik.

Wybrałem formę do każdej nominacji jedna osoba, ale jest tutaj tylu świetnych użytkowników, moderatorów i tematów, że możnaby wymieniać właściwie bez końca, dlatego właśnie to ograniczenie. Zapraszam do kolejnych typów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

1. Użytkownik roku Ciekawy- co bu tu nie mówić, spec od września '39, świetnie porusza się w klimatach I Rzplitej, zawsze ma coś do powiedzenia o PRL-u i... dobra starczy, z komplementami trzeba uważać:wink:

2. Temat roku II wojna w Zatoce Perskiej- na forum mamy kilka tematów naprawdę mocno rozbudowanych, ale niezaprzeczalną siłą tego jest fakt, iż tutaj udział w rozmowie wzięło kilku userów, a to się liczy.

3. Spamer roku Kogo nie wybiorę będę się czuł źle z tym wyborem, dlatego pozwolę sobie nie oddawać głosu.

4. Mistrz Mowy Ciekawy- do Jego postów nie można się przyczepić w żaden sposób... a miało już nie być komplementów:)

5. Najsympatyczniejszy użytkownik roku Jachu- Jego nie da się nie lubić:wink:

6. Moderator roku Mch90- wiem że jest modem krótko, ale trzeba mu bezapelacyjnie przyznać jedno, zna się świetnie na tym co robi, ma niemałą wiedzę i na dodatek potrafił wyrwać dział II WŚ z zastoju, jaki ogarnął "II WŚ na świecie" jakiś czas przed Jego przyjściem.

7. Najbardziej nieustępliwy użytkownik Tofik- ciężko go przekonać do swojego zdania.

8. Profil roku Ciekawy- jako jeden z niewielu nie zmienia swojego avka co chwila i ma naprawdę intrygujący podpis, takich nie spotyka się co dzień.

9. Dział roku Czasy Nowożytne- miałem dylemat, II WŚ czy Czasy Nowożytne, niby w statystykach II WŚ wypada chyba nieco lepiej, jeśli chodzi o ilość postów na temat, ale Czasy Nowożytne w tym roku rozwinęły się w sposób niesamowity, głównie za sprawą Estery i Epoki Napoleońskiej, ale dynamiczny rozwój działu pozostaje faktem.

10. Wejście roku Tofik- pisze dużo i mądrze, wejście smoka niemalże.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

1. Użytkownik roku - Albinos, ponieważ rzadko kiedy zmienia zdanie, jego posty trzymają poziom, zwykle nie daje się wyprowadzić z równowagi i miły chłopak z niego jest :roll: Dla niego nie ma chyba rzeczy w pełni czarnej lub w pełni białej, nawet Rommel nie jest nieskazitelny.

2. Temat roku - http://www.historia.org.pl/forum/viewtopic.php?t=473 - Zygmunt III Waza, reformator czy fanatyk? Nie oceniałem po ilości stron, ale po rzeczowości dyskusji i chyba w tym temacie było tego najwięcej.

3. Spamer roku - Tofik, ponieważ częstotliwość nabijania świadczy o randze spamera. Gdybym miał dostęp do PA, to bym delikwenta jak najszybciej zbanował i zamknął dostęp do forum na cztery spusty. Pisze gdzie popadnie i nie zawsze tam gdzie trzeba, co nie jest odpowiednie.

4. Mistrz mowy - Albinos. Ostatnio zmieniłem zdanie co do tej kwestii i oświadczam, że posty Albinosa aż roją się od zdań, w których nie ma ani jednego błędu i literówki!

5. Najsympatyczniejszy użytkownik forum - Ciekawy. Przyznam, początkowo go nawet nie lubiłem, ale jak sobie odpuściliśmy dyskusję o Wazach, to się całkiem miło zrobiło :wink:

6. Moderator roku - Albinos. Nie za ostry, nie za miękki, po prostu w sam raz. Do tego ma wiedzę w swoim dziale, co jest obowiązkowe, aby stać się moderatorem. Idealny jak Albinos!!! :mrgreen:

7. Profil roku - Jachu. Bardzo podoba mi się avatar, podpis jeszcze lepszy!

8. Dział roku - epoka napoleońska. Gdy w czerwcu się "rozkręcałem", epoka ta praktycznie przodowała na forum, nie było dnia żeby nie przedyskutować czegoś związanego z Napoleonem, czy też którymś z jego marszałków etc. Ten dział zanotował ogromny skok.

9. Wejście roku - Lizander. Antynapoleonista, który jest napędem do dyskusji w epoce napoleońskiej, praktycznie zawsze staje przeciwko zwolennikom Korsykanina. Kartaginofil, który prowadzi odwieczne dyskusje o tym, kto stał wyżej - Rzymianie czy Kartagińczycy.

10. Najbardziej nieustępliwy użytkownik - Capricornus. Za dyskusje o Radziwille, Chrobrym, najlepszym Piaście, czy też walce Kopernika i Galileusza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

1. Użytkownik roku Tofik bo napisał najwięcej postów

2. Temat roku II wojna w Zatoce Perskiej - przede wszystkim za to że bardzo dużo userów wzięło udział w dyskusji :D

3. Spamer roku szpek_chomik oczywiście :arrow:

4. Mistrz Mowy Ciekawy

5. Najsympatyczniejszy użytkownik roku Łukasz

6. Moderator roku Estera - kiedy porówna się działy Napoleońskie przed i po jej przyjściu wszystko jest jasne

7. Najbardziej nieustępliwy: Estera oczywiście :wink:

8. Profil roku Marcin - za czapkę Mikołaja na rzymskim legioniście :wink: Wiem że go już na forum nie ma ale to chyba nie dyskwalifikuje :wink:

9. Dział roku Epoka Napoleońska

10. Wejście roku Hauer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

1. Użytkownik roku - Ciekawy. Ma nienaganną kulturę i ortografię. Posiada olbrzymią wiedzę. Jest na swój sposób sympatyczny.

2. Temat roku - II Wojna w Zatoce Perskiej bo ja go zalozyłem :tongue:

3. Spamer roku - Tofik. Sam się przyznał!

4. Mistrz Mowy - ciekawe25. Jego wpisy są bezkonkurencyjne w formie, a i tresci nie barkuje.

5. Najsympatyczniejszy użytkownik roku - Estera. No kto nie lubi Napoleonki?

6. Moderator roku - Estera. Kto nie wierzy niech zaglądnie na dział Epoka Napoleonska. Ja tam mało się moze udzielam (bo nie lubie tego małego kaprala) ale dział jest naprawde świetnie moderowany.

7. Najlepszy tekst roku - naprawde nie wiem :wink:

8. Profil roku - Albinos. Świetne Avatary :thumright:

9. Dział roku - II Wojna Światowa (Historia powszechna). Subiektywny jestem. Interesuje się tym, a w tym dziale nie brak tematów i dyskusji na wysokim poziomie.

10. Wejście roku - Tofik. Praktycznie w każdym dziale ma coś do powiedzenia i to co gorsza z sensem :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
Najsympatyczniejszy użytkownik roku - Estera. No kto nie lubi Napoleonki?

Hauer!!! :wink: :wink: :D Wybaczam Ci Rospudę :wink:

1. Użytkownik roku- szpek_chomik

2.Temat roku- tu mam potężny dylemat- więc się na razie wstrzymam

3. Spamer roku- Tofik

4. Mistrz Mowy- ciekawy

5.Najsymaptyczniejszy użytkownik- tu mam dylemat- Amilkar, Hauer czy Admin

6. Moderator roku-ekipa zajmująca się II WŚ i II WŚ- Polska

7.Ja!!!

8. Profil roku- Bejdak ma podpis taki genialny a Hauer ma najlepszy avatar, z resztą szpek_chomik też :)

9. Dział roku- pojęcia nie mam :P

10. Wejsćie roku- Tofik i Lizander.

Ciężko mi głosować, jestem niezdecydowana, ciężka sprawa, nie wiele wniosłam i nie głosowałam na pojedyńcze jednostki :arrow: I nie głosowałam na siebie :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

1. Użytkownik roku -- Ciekawy . Klasa sama w sobie .

2.Temat roku -- II Wojna w Zatoce Perskiej , bo Hauer go założył :tongue:

3. Spamer roku-- T albo T ( tutaj domysły i spekulacje )

4. Mistrz Mowy -- Albinos . ( proponuję zamienić ten punkt na Mistrz Klawiatury )

5. Najsympatyczniejszy użytkownik-- Estera znana i lubiana wszem i wobec

6. Moderator roku -- szpek_chomik , dla mnie wzór do naśladowania

7. Najbardziej nieustępliwy-- Tofik , nawet bez swoich Mikołajków

8. Profil roku -- admin , bardzo ciekawe sentencje

9. Dział roku -- Epoka Napoleońska - ktoś powiedział , że perełka na forum

10. Wejsćie roku - Tofik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

O kurcze! To teraz muszę zagłosować na siebie!

Punkt 7- ja!

//JKM Estero zrób to przez edycję swojego poprzedniego posta, a tego skasuj i wszyscy zamieńcie tą 7 poprzez edycję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

A o to mój wybór:

1. Użytkownik roku- Albinos ( chyba nie trzeba tłumaczyć -wiedza i profesjonalizm)

2.Temat roku- nie mam pojęcia.

3. Spamer roku- Tofik ,jak tak chce to czemu nie :( .

4. Mistrz Mowy- Lizander

5.Najsympatyczniejszy użytkownik- Szpek_chomik.

6. Moderator roku-Estera ( popularność i rozmiary jej działu świadczą o tym w 100%)

7.Najbardziej nieustępliwy- Lizander - jak skała.

8. Profil roku- szpek_chomik

9. Dział roku- Epoka napoleońska ( piękne dzieło Estery)

10. Wejście roku- Lizander, zdecydowanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

1. Użytkownik roku- Albinos (za całokształt)

2.Temat roku- Bolesław Chrobry

3. Spamer roku- nie mam pomysłu

4. Mistrz Mowy- Ciekawy

5.Najsymaptyczniejszy użytkownik- Tofik :(

6. Moderator roku- Estera (w Jej dziale prawie zawsze toczy się dyskusja)

7 Najbardziej nieustępliwy użytkownik – hmm… Estera

8. Profil roku- Szpek_chomik (ten podpis zachwyca mnie swoim przekazem i prostotą w jednym)

9. Dział roku- Epoka Napoleońska

10. Wejsćie roku- Tofik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   

Witam,

moje typy:

1. Użytkownik roku - nie mogłem się zdecydować, ale (nie to, żebym chciał się przymilać :D ) wybrałem - Admina

2. Temat roku - niestety nie znam

3. Spamer roku - Tofik już się przyznał ;p a tak poważnie to w sensie negatywnym nie widzę, a w pozytywnym, jak najbardziej T...

4. Mitrz Mowy - Znowu wiele osób, ale decyduję się - Ciekawy

5. Najsympatyczniejszy użytkownik roku - pozostawiam wolne miejsce, nie mogę się zdecydować ;p

6. Moderator roku -

7. Najbardziej nieustępliwy użytkownik - nieodżałowany W4W, szkoda, że odszedł, ale może jeszcze wróci...

8. Profil roku - hmm (mój!! - heh żartowałem :tongue: :tongue: ) wcześniej Hauer za Kermita, ale że zmienił, to mch90

9. Dział roku - Chciałbym, żeby to były zabory ( :( ), ale niestety, więc miejsce zostawiam puste

10. Wejście roku - bezapelacyjnie Tofik!!

Pozdrawiam :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Ciekawy pomysł 8) Niestety, moja opinia może być niespecjalnie adekwatna do rzeczywistości, stronnicza i bardzo subiektywna, ale jestem z wami stosunkowo krótko i ani wszystkich dobrze nie poznałem, ani też tak na dobre nie wgryzłem się w atmosferę. Niemniej, spróbuję 8)

1. Użytkownik roku. Zdecydowanie Albinos. Ogromna wiedza, rozsądek, umiejętność posługiwania się delikatną ironią, a także rzeczowość wypowiedzi - to moim zdaniem, jego największe zalety, które pozwoliły zająć mu pierwsze miejsce w tej kategorii. Pewnie nie bez znaczenia jest też fakt, że zgadzam się z dużą częścią jego poglądów, które prezentuje na forum :(

2. Temat roku. Nie mam zielonego pojęcia. Ogólnie tematy polityczne w SEJMIE.

3. Spamer roku. deBeriere Co tu dużo mówić. Jego krótkie, jednozdaniowe wypowiedzi bardzo często nie wnoszące wiele do dyskusji strasznie mnie irytują. Mam wrażenie, że nasz nowy kolega pisze tylko po to, aby jego licznik się obracał :P

4. Mistrz Mowy. Bezapelacyjnie Ciekawy. Cóż, poprawność językowa i elegancja wypowiedzi w jednym. Popełnia nawet mniej (ale tylko odrobinkę) błędów ode mnie :mrgreen: No i duży plus za interesujący i nietuzinkowy styl wypowiedzi i długie posty. Na tym tle wyróżnia się zdecydowanie in plus spośród reszty forumowiczów.

5. Najsympatyczniejszy użytkownik roku. Dla mnie Hauer. "Młody obiecujący realista" :D Ciągle mnie zastanawia, skąd on tyle wie? Ma własne zdanie na to, co się wokół nas dzieje i nieźle potrafi je umotywować. Po prostu: nadzieja na lepszą V RP :mrgreen:

6. Moderator roku. Miłościwie Nam Panujący Jarpen Zigrin. Wiem, że to Admin, ale to on trzyma forum w kupie, jest panem i władcą :wink: Rządzi rozsądnie, mądrze, stanowczo i sprawiedliwie. Tak też się wypowiada, no i bardzo dużo wnosi.

7. Najbardziej nieustępliwy użytkownik. Po raz kolejny Hauer. Zdecydowanie ciężki dyskutant. Jest zdecydowany w wyrażaniu poglądów, broni ich jak lew i sto tygrysów :mrgreen: a do tego ma dużą wiedzę.

8. Profil roku. Tylko i wyłącznie Jachu :mrgreen: Nieskromnie powiem, że mój avatar jest rewelacyjny 8)

9. Dział roku. Jak dla mnie Estera i CZASY NOWOŻYTNE. Komentować chyba nie trzeba :wink:

10. Wejście roku. Tofik. Pisze ogrooomne ilości postów, a przy tym pewna ich ilość to spam :wink: Tak szczerze mówiąc, to on jest wszędzie :mrgreen: Jak ktoś znajdzie temat, w którym Tofik się nie wypowiedział, stawiam mu duże piwo :mrgreen:

Tak na zakończenie, przepraszam wszystkich innych, których nie wymieniłem w tych nominacjach, a których bardzo lubię, cenię i szanuję. Mam nadzieję, że relacje między nami pozostaną nadal ciepłe, będziemy kontynuować nasze dysputy historyczne i polityczne, a może kiedyś spotkamy się na jakimś piwku 8)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.