Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Spoty, hasła i billboardy reklamowe wybory 2007

Rekomendowane odpowiedzi

lester   
Tak, ale skoro to partia kobiet to dlaczego się tuszują? Wstydzą się siebie? Jako partia kobiet powinny być naturalnymi kobietami, a nie paniami z photoshopa.
He he, to już prawie* dyskryminacja. Mężczyźni mogą się retuszować a kobiety mają być naturalne?W całym cywilizowanym świecie wygląd zewnętrzny stanowi ważny element kampanii wyborczej. Sztaby negocjują z telewizją z której strony ma być pokazany ich kandydat, kamera ma być ustawiona w taki sposób aby polityk wydawał się wyższy niż jest w rzeczywistości itp.A fakt, że wszystkie kobiety chcą pięknie wyglądać nie jest przecież tajemnicą, więc nie wytykajmy im tego.

* Prawie robi wielką różnicę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A jak oceniacie spoty PiS odnośnie Warszawy..., bo ja powiem tak Kaczyński nic nie robił to nie był korków..., PO jak nie odpowie na ten spot to znowu polegnie..., ehh...

Ale nie chodzi mi o dyskryminacje, ale chodzi mi o to, że jakby była partia mężczyzn też nie powinno być retuszu. Bo skoro one się retuszują to same dla mnie dają przekaz nie jesteśmy idealne, wcale nie takie piękne jak się wydaje, a to już analogia, że ta partia to tylko fasadowa jest, powinny się pokazać naturalnie, naturalne jest najlepsze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Kolejny spot się ukazał tym razem PiSu . Ukazana są tam rządy PO w stolicy. Narrator spokojnym głosem oznajmia , że nic się nie dzieje i ostrzega ,że to samo może spotkać całą Polskę .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lester   
Bo skoro one się retuszują to same dla mnie dają przekaz nie jesteśmy idealne, wcale nie takie piękne jak się wydaje, a to już analogia, że ta partia to tylko fasadowa jest, powinny się pokazać naturalnie, naturalne jest najlepsze.
Politycy wszystkich partii nieustannie poddają się retuszom.PO, PiS, LiD... wszyscy tak robią.Przypominam sobie plakat rodziny L.Kaczyńskiego z poprzednich wyborów, ledwie można było poznać jago córkę( on sam też sporo wypiękniał) Donald Tusk też na swoich plakatach jest poddany retuszom.To też są partie fasadowe? A tak naprawdę politycy "naturalni" są tylko na taśmach kręconych z ukrycia :twisted: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No, ale wiesz mi chodzi o nazę Partia Kobiet, więc ja bym oczekiwał prawdziwej kobiecości, a nie photoshopa, bo od posłanek np. z LiD to mogą się photoshopować bądź nie, wedle uznania. Jednakże to zależy jak kto na jakie sprawy patrzy i co akcentuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

A słyszeliście ,że Carlsberg dziękuje PSL-owi za to , że umieścili na swoim bilbordzie napis " Prawdopodobnie najlepsza partia w Polsce " co wg. nich jednoznacznie odnosiło się to swojej marki piwa .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
A słyszeliście ,że Carlsberg dziękuje PSL-owi za to , że umieścili na swoim bilbordzie napis " Prawdopodobnie najlepsza partia w Polsce " co wg. nich jednoznacznie odnosiło się to swojej marki piwa .

Bo pewnie się odnosi... i właściwie taka sama kolorystyka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

W imię czego mam być zmuszana do oglądania twarzy Olejniczaka i Kwaśniewskiego w tak dużym formacie? Wypraszam sobie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Właściwie to nie widziałem spotu LPR-UPR-PR . Chciałbym zobaczyć pana Korwina z jego propozycją legalizacji narkotyków , a Romka z programem " zero tolerancji " .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Oto spoty LPR:

http://youtube.com/watch?v=wgz-wAgx0ek - o bezpiecznej szkole

- o wycofaniu wojsk z Iraku

http://youtube.com/watch?v=41pyale_vQs - o konstytucji europejskiej

Spoty po prostu poprawne, ani złe, ani dobre, w nutę LPR trafiające jednak nie do ogółu, ale do ich elektoratu, jeśli patrząc na tą grupę to spoty bardzo dobre, ale tak jak mówie patrząc globalnie to tylko poprawne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Pojawił się nowy spot , tym razem PiSu . Spot ten przedstawia jakiś bankiet bogatych ludzi ( chyba chodziło o oligarchów ) . Wszystkie osoby obgadują pana premiera i partię rządzącą . Po raz kolejny pojawia zwrot : "Mordo ty moja ! " . Pojawia się również napis , który już wcześniej użyła PO : " By żyło się lepiej " Jednak w tym przypadku odnosi się to do ludzi z wyższych sfer . Na końcu pojawia się pan Kaczyński i wypowiada się na jakiś temat .

Jutro spot PO .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
Pojawia się również napis , który już wcześniej użyła PO : " By żyło się lepiej " Jednak w tym przypadku odnosi się to do ludzi z wyższych sfer

Bo kampania PO jest w sumie nijaka. Wszystkie ich hasła sa banalnie łatwe do obrócenia przeciwko PO.

Spoty po prostu poprawne, ani złe, ani dobre, w nutę LPR trafiające jednak nie do ogółu

Trafiają jednak w ten elektorat co trzeba: przeciwnicy np. eurokonstytucji maja juz teraz tylko jedna formacje - LPR. Podobnie rpzeciwnicy udziału Polski w wojnie w Iraku (PiS sie "sprzeniewierzył", a Samoobrona wzieła na liste Leszka Millera).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Mieszkańcy Warszawy mają przyjemność ( czy też nie ) ujrzenia nowego bilbordu PiS . Odnosi się on do rządów pani Gronkiewicz Watz w stolicy . W środku zdjęcie pani prezydent i napis "zsPOwolnili Warszawę , zsPOwolnią i Polskę "

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dziwi, bo ja to odbieram, że HGW rozpoczęła remonty, a nie budowe muzeum PW, bo tylko to Kaczyński zostawił po sobie,a HGW prowadzi remonty dróg, których JK nie fatygował się wykonać pewnie dlatego, żeby korków nie było ot polityka PiS. Może i teraz są korki, ale po remontach komfort będzie znacznie lepszy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.