Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Spoty, hasła i billboardy reklamowe wybory 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Odnosnie kamapnii PO to oni maja taki czarny billboard z napisem "Zasady PiS: POGARDA".

Jakos tak mi się kojarzy z Herbertem:

Niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda dla szpiclów katów tchórzy
i w zupełnie niezamierzony sposób wzbudza sympatie do PiS.

Nie chce być złośliwym, ale trzeba się naprawdę wysilić by znaleźć takie podobieństwo i jeszcze powiedzieć, że wzbudza to sympatie do PiS. 99,9% pewnie tego nie skojarzy, a nawet jeśli to jaki związek? To już filozofowanie a la poseł Zawisza, którego pewnie już nie zobaczymy w Sejmie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

Ja się nie wysilałem. Po prostu lubię Herberta, a słowo "pogarda" na tyle rzadko wystepuje we wspólczesnym jezyku, ze skojarzyło mi się po pierwsze z tym wierszem. Oczywiście 99% Polaków wiersza nie zna, ale ja pisze o moich odczuciach :wink:

Kampania PiS wzbudza moje... politowanie "Morda ty moja", a kampania PO wzbudza sympatie do PiS. Od choćby drugi bibloard z wielkimi literami "agresja". Przecież to samo w sobie jest agresywnym hasłem. W taki sposób do mnie nie dotrą, a zaznaczam, ze ostatnio to ja na Tuska głosowąłem w wyborach prezydenckich.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Tak się składa , że w mojej niewielkiej miejscowości jest bilbord PO "pogarda" . Zresztą ów plakat pojawił się 20 metrów od powiatowej siedziby PiSu ale to raczej przypadek .

Z kronikarskiego obowiązku muszę zawiadomić , że PiS ma nowy bilbord . Jest to łapka na myszy z dużą ilością banknotów zamiast innej przynęty wraz z napisem " Pozbędziemy się korupcji " .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
Z kronikarskiego obowiązku muszę zawiadomić , że PiS ma nowy bilbord . Jest to łapka na myszy z dużą ilością banknotów zamiast innej przynęty wraz z napisem " Pozbędziemy się korupcji " .

widziałem taki. z humorem, dobry pomysł. Oceniam na "+".

[ Dodano: 2007-09-19, 15:17 ]

"Szacunek" - ładne kolorystycznie, szacuneczek :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Może to jakiś folklor polityczny ale swoją kampanię rozpoczęła Partia Kobiet . Bilbord wywołał wiele emocji ( wśród płci męskiej :wink: ) i jest raczej ewenementem w historii polskiego parlamentaryzmu . Bardzo ciekawie przedstawia się także spot PK z bokserką Agnieszką Rylik w roli głównej . Ukazana tam jest siła kobiet i ochrona ich podstawowych praw. Czekamy na następne ciekawe reklamy .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Partia kobiet - niewątpliwie bardzo fajny plakat, chociaż chyba troszeczkę za bardzo feministyczny :mrgreen: Myślę, że gdyby w Sejmie i w rządzie była równowaga płci, z zastrzeżeniem, że nie mogą to być panie pokroju Renaty Beger czy Danuty Hojarskiej, to grupa sprawująca nad nami władzę miałaby więcej dobrych pomysłów (na które nie wpadną panowie, a zwłaszcza tacy jak Jarosław Kaczyński czy Jacek Kurski) i przede wszystkim więcej empatii dla narodu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Zobaczymy czy wyemitują spoty wyborcze :wink: Jednak to nie jest dobra droga do zdobycia dużego elektoratu . Wszyscy zakodują sobie w pamięci ten plakat , a nic nie zapamiętają o programie wyborczym . Każdy chce wypaść lepiej w sondażach i raczej ich podobizny nie spowodują znaczny wzrost notowań .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   
A co powiecie na to?
Dobre pytanie. Nie wiem czy poprawi on notowania Partii Kobiet, ale na pewno robi dobre wrażenie. Według mnie ma jedną zaletę - jest nietypowy. Jest inny, łatwy do zapamiętania. No i może to troche seksistowskie, ale wolę plakat z nienajbrzytszymi gołymi kobitkami od plakatu z politykami :mrgreen:

A co powiecie na to? :mrgreen:

lid_promo.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy czy wyemitują spoty wyborcze :wink: Jednak to nie jest dobra droga do zdobycia dużego elektoratu . Wszyscy zakodują sobie w pamięci ten plakat , a nic nie zapamiętają o programie wyborczym . Każdy chce wypaść lepiej w sondażach i raczej ich podobizny nie spowodują znaczny wzrost notowań .

To się może podobać mężczyznom, ale oni raczej na Partię Kobiet nie zagłosują, takim plakatem troche szumu wokół partii najprawdopodobniej chciał zrobić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
No i może to troche seksistowskie, ale wolę plakat z nienajbrzytszymi gołymi kobitkami od plakatu z politykami :mrgreen:

Problem w tym, że one wyglądają na najbrzydsze :roll:

W sumie Partię Kobiet można porównać po Partii Przyjaciół Piwa, jakaś lokalna partyjka, z szansami na dostanie się do parlamentu mniejszymi niż Unia Polityki Realnej, do tego głupio robiąca szum wokół siebie - to nie sesja w playboyu, a kampania wyborcza, drogie panie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lester   
Do tego wg mnie widać ogromną pracę grafika w photoshopie przy tym plakacie wyborczym.
Pracę grafików to widać na każdym plakacie wyborczym przedstawiającym polityka. Oni wszyscy wyglądają tam jak kandydaci do roli Jamesa Bonda :wink: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale skoro to partia kobiet to dlaczego się tuszują? Wstydzą się siebie? Jako partia kobiet powinny być naturalnymi kobietami, a nie paniami z photoshopa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

I doczekaliśmy się . Partia Kobiet wyemitował spot wyborczy z panią Rylik w roli głównej . Mistrzyni świata w boksie broni bezbronną kobietę przed natarczywym mężczyzną .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.