Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Wybory jesień 2007

Partia, która powinna rządzić polską to:  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • PO
      11
    • PiS
      4
    • LiD
      2
    • LPR
      1
    • SO
      0
    • PSL
      0
    • UPR
      12
    • Inna partia jaka?
      1
    • Nie pójd? dpo wyborów
      0
    • Nie mam zdania
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Naprawde proponuje wrócic do tematu, o liberaliźmie jest osobny watek.

Naprawdę prosiłbym prezentującego neoliberalne poglądy wielce szacownego Przedmówcę aby nie próbował sugerować że neoliberalizm jest jednocześnie konserwatywny - bowiem taka deklaracja wymaga precyzyjnego wyjaśnienia i sprostowania, ze względu na jej absurdalność niezależnie od wątków w innych miejscach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Temat o liberaliźmie jest, nie kontynujcie go tutaj nie chce dawać warnów.

Wracając do tematu:

Jak oceniacie starcie Tuska z Kaczyńskim w Warszawie oraz przejście Mężydło z PiS do PO?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   
ak oceniacie starcie Tuska z Kaczyńskim w Warszawie oraz przejście Mężydło z PiS do PO?

Starcie między liderami dwóch największych partii zapowiada się bardzo ciekawie . Tusk ma szansę wygrać w stolicy o ile nie zostanie wygrzebany z archiwów znowu jakiś dziadek z Wermachtu . Czy będzie to pojedynek na wysokim poziomie ?? Czy liderzy dadzą przykład podwładnym ?? Nie wiadomo . Chciałbym natomiast zobaczyć debatę Tusk vs. Kaczyński J.

Co do pana Mężydło , no cóż to transfer polityczny z rzekomym problemem mostowym . Poseł zapewne pokłócił się o pierwsze miejsce na liście PiSu z Torunia , które miało przypaść proRydzykowej poseł Sobeckiej . Bardzo zręcznie przejście pana posła wykorzystał pan marszałek Komorowski : Z nami jest Antek Mężydło, człowiek , o pięknej przeszłości , a z wami jest sędzia Kryże .

A jak się odnosicie do aliansu LPR-PR-UPR ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
A jak się odnosicie do aliansu LPR-PR-UPR ??

cytuje PAP:

Główne cele, jakie stawia sobie komitet Liga Prawicy Rzeczypospolitej, to prowadzenie polityki na rzecz cywilizacji życia i praw rodziny, silna pozycja Polski, obniżanie podatków i wprowadzenie większościowej ordynacji w wyborach do Sejmu.

Jest to zatem najbliższa mi programowo formacja. Ponadto jeszcze chcą zlikwidować finansowanie partii z budżetu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nautilos   

Nie mam najmniejszych wątpliwości ,że listopadowe wybory wygra PIS .

PO popełniła wiele błędów w ostatniej kampanii i nie sądze ,żeby w tym roku było inaczej'w każdym razie nie zanosi się na to :?

Ja osobiscie nie zamierzam brać udziału w wyborach, tegorocznych jak i kolejnych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   
Nie mam najmniejszych wątpliwości ,że listopadowe wybory wygra PIS .

PO popełniła wiele błędów w ostatniej kampanii i nie sądze ,żeby w tym roku było inaczej'w każdym razie nie zanosi się na to :?

Ja osobiscie nie zamierzam brać udziału w wyborach, tegorocznych jak i kolejnych.

Wybory odbędą się 21 października .

To bardzo nie rozsądne z twojej strony , że nie pójdziesz na wybory . Jeżeli podobnie myśli większość młodych osób to zawsze będą rządzić takie partie jak PiS .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   
Ja osobiscie nie zamierzam brać udziału w wyborach, tegorocznych jak i kolejnych.
Więc rozumiem, że lubisz jak na twoje życie wpływają niekompetentni, zakompleksieni ludzie, chcący cię podsłuchiwac i inwigilować... Żebyś się nie zdziwił, że ci Ziobro założy podsłuch w toalecie 8)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Kolejny spektakularny transfer po Mężydle to Radosław Sikorski wystartuje z list PO do Sejmu w najbliższych wyborach. Dla mnie brakuje mi tylko Marcinkiewicza w PO, ale on zbyt dużo zarabia w GB, aby startować z list jakiejkolwiek partii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Widać sport i polityka mają coś wspólnego - transfery . Większość z transferowiczów znalazła się w nie łasce szefów partii i szukają kogoś kto by ich przygarnął . W tym całym zgiełku coś nie radzi sobie L. Miler , który zamierza startować z list KPEiR . Podsumowując :

Mężydło z PiS do PO

Sikorski z PiS do PO

Nelly Rokita z PO do PiS

Miler z LiD do KPEiR (???)

Gilowska z PO do PiS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Nelly Rokita jak coś to do PSL, ale ta pani wiele mówiła i nie ma komentować. Nie wiem skąd wytrzasnąłeś, że do PiS?

Gilowska to nic nowego... ona od 2 lat jest w PiS, więc tutaj żaden transfer bo on był, ale 2 lata temu jak ją z PO wyrzucili bo kogoś tam z rodziny zatrudniała w biurze poselskim i ole dobrze pamiętam.

Miller do KPEiR nie pójdzie, bo oni progu nie przekroczą, a jemu to po co?

Potwierdzone transfery to:

Antoni Mężydło z PiS do PO

Radosław Sirkoski z PiS do PO

Potencjalne:

Zalewski z PiS do PO

Borusewicz z PiS do PO

Płażyński niezależny kiedyś dawno, dawno temu PO do PiS

Teraz czekam tylko na spoty wyborcze i hasła wyborcze ciekawe co wymyślą politycznie gracze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   
Po pierwsze Nelly Rokita jak coś to do PSL, ale ta pani wiele mówiła i nie ma komentować. Nie wiem skąd wytrzasnąłeś, że do PiS?

Wiem , że to mało wiarygodne źródło ale z dziennika rządowego " Fakt " . A ty skąd wziąłeś PSL ??

Miller do KPEiR nie pójdzie, bo oni progu nie przekroczą, a jemu to po co?

Była wiadomość na "pasku" w TVN24 , ale ja też nie daję wiary w te informacje .

Gilowska to nic nowego... ona od 2 lat jest w PiS, więc tutaj żaden transfer bo on był, ale 2 lata temu jak ją z PO wyrzucili bo kogoś tam z rodziny zatrudniała w biurze poselskim i ole dobrze pamiętam.

Ale 2 lata temu nie startowała z list PiS więc jakiś to transfer . Trzeba dodać , że w tych wyborach nie startuje z Lubelskiego , a z Wielkopolskiego .

A tak ogólnie to jakaś paranoja z tymi listami wyborczymi . Donald startuje z Warszawy , Romek z Lublina , Olejniczak z Łodzi zamiast z Łowicza , Cymański ( podobno) z Gdańska zamiast z Malborka , Edgarze nie wspomnę .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gervazy   
Wiem , że to mało wiarygodne źródło ale z dziennika rządowego " Fakt "

Rządowego ??? A ja myślałem, że Fakt to własność Axel Springera.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   
Rządowego ??? A ja myślałem, że Fakt to własność Axel Springera.

Tu użyłem słów A. Leppera . Ta gazeta widzi tylko plusy rządów pana Kaczyńskiego i dostrzega tylko minusy opozycji . Zresztą przeciwnie niż GW . Gdyby GW popierało rząd to Fakt nie lubiłby tego rządu . Prosta analogia .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   
A jak się odnosicie do aliansu LPR-PR-UPR ??

Źle. Jestem głęboko przekonany, iż UPR straci na koalicji z populistami i awanturnikami z LPR. Ci z PR (z Zawiszą na czele), tez zdają się być nie lepsi. Jednak JKM musi w końcu z kimś wejść w koalicję, by przekroczyć magiczna granicę 5%, i dostać się ponownie do Sejmu...

pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.