Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Wybory jesień 2007

Partia, która powinna rządzić polską to:  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • PO
      11
    • PiS
      4
    • LiD
      2
    • LPR
      1
    • SO
      0
    • PSL
      0
    • UPR
      12
    • Inna partia jaka?
      1
    • Nie pójd? dpo wyborów
      0
    • Nie mam zdania
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Wyglądam debaty Giertych-Tusk - IMHO to będzie spektakularna porażka Platformy. Ktoś wie kiedy to ma się odbyć?

Skąd ta pewność w tym wypadku... zawsze na niekorzyść PO. Takiej debaty po prostu nie będzie po co Tusk z II ligą ma gadać, Tusk nawet wygrywając nic nie zyska...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukass   

Za chwile rozpocznie sie debata Kaczyński - Kwaśniewski, zobaczymy kto wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
Skąd ta pewność w tym wypadku... zawsze na niekorzyść PO.

Roman zrobił spore postępy. Teraz już nie wystarczy w debacie z nim mówić, ze Polska potrzebuje wolnego rynku. Trzeba by wykazać, że PO ma bardizej wolnorynkowy program od LPR, a to może byc niewykonalne. Poza tym widzieliscie jak dziś sie Kwasio witał z Kaczorkiem? Są niemal równego wzrostu. A Tusk przy Giertychu wyglądałby jak krasnoludek. Ja tam nie mam osobiscie nic do niskiego wzrostu ale generalnie "jego wysokośc elektorat" na takie rzeczy patrzy, szczególnie, ze ostatnie dwa lata upłyneły pod znakiem nabijania się z niskiego wzrostu Kaczynskich.

...a w dzisiejszej debacie moim zdaniem Kaczor wygrał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lizander   

Kaczyński zdecydowanie wypunktował Kwacha - najbardziej w polityce zagranicznej i chyba w ostatniej części. Chociaż w pierwszej też pochwalił się skutecznością i sypnął konkretami - ale tu jego przewaga była delikatna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukass   
Kaczyński zdecydowanie wypunktował Kwacha - najbardziej w polityce zagranicznej i chyba w ostatniej części. Chociaż w pierwszej też pochwalił się skutecznością i sypnął konkretami - ale tu jego przewaga była delikatna.

Zgadzam się. Najbardziej spodobało mi się ostatnie zdanie Kaczyńskiego : "Niech pan się nie przedrzeźnia".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

Nawet Chuck Norris popiera LPR! W dzisiejszym odcinku walczy z przemoca w szkole wprowadzajac mundurki!

[ Dodano: 2007-10-02, 09:57 ]

A co do debaty:

Zgadzam się. Najbardziej spodobało mi się ostatnie zdanie Kaczyńskiego : "Niech pan się nie przedrzeźnia".

Kwasniewski sie niekulturalnie zachowywał wchodzac w słowo i własnie przedrzeźniajac. Dobrze mu Kaczynski powiedział :thumright:

Kaczyński zdecydowanie wypunktował Kwacha

Zdecydowanie. "To jest dowód, ze jesteśmy pierwszym uczciwym rzadem" - odpowiedz na zarzut, zę "swoich" oskarża, przy wyjasnieniach Kwasniewskiego: "miałem prawo to ułaskawiłem" - na zarzut, że ułaskawiał partyjnych kolegów (i jeszcze sie pyta gdzie jest "układ" :wink: ? )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

UPR jak zwykle mocne w www, ale jak zwykle nic z tego w wyborach nie będzie, ja zaznaczyłem i będe głosował na PO jak zdecydowana większośc moich znajomych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego UPR nazywa zwolenników innych partii komunistami i socjalistami?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego UPR nazywa zwolenników innych partii komunistami i socjalistami?

Nie zwolenników, tylko polityków, którzy lubują się w tym by jednemu zabrac a innemu dac (a najlepiej sobie jak pokazała w tej kadencji liberalna i uczciwia PO).

Do zwolenników naprawde nic nie mamy:

http://pl.youtube.com/watch?v=rYOb5Y-4ztM

[ Dodano: 2007-10-06, 15:21 ]

http://pl.youtube.com/watch?v=WgU_yTMVrdQ&...ted&search=

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
http://upr-olsztyn.org/index.php?option=co...3&Itemid=20 To dlatego UPR prowadzi u nas w rankingu ; ) Organizacja bardzo dobra mówie to bez żadnej ironii, ale na wynik w rzeczywistości się nie przełoży, ale pewnie kilku członków UPR do sejmu wejdzie, jeśli uda się to Korwinowi to będzie bardzo ciekawie w sejmie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wołodia   
Komitet Wyborczy LPR (Lista nr 3) uzyskał 11,7% poparcia w zakończonych w Bochni prawyborach .

Boze jesli takie bylyby wyniki wyborow 21.X.2007 to wynosze sie z tego kraju. Koalicja PiS-LPR-PR-UPR to by byla mieszanka wybuchowa ktora by rozsadzila cala Europe Centralna. Przykro mi to mowic ale dla mnie Korwin-Mikke jest takim samym fanatykiem jak jego potencjalni kmoalicjanci (jedna zasadnicza roznica - nie jest zwiazany ze srodowiskami Tadzia R.)

Prosilbym o oswiecenie - czy ktos moglby mi wytlumaczyc fanomen popierania UPR przez internautow? Na szczescie (rzecz jasna z mojego, subiektywnego punktu widzenia) prawdziwe wyniki wyborow oraz sondaze w prasie i telewizji wykazuja znacznie mniejsze poparcie dla srodowiska zwiazanego z JKM

Bede wdzieczny za odpowiedz ktoregos ze zwolennikow UPR- jestem tego autentycznie ciekawy i przyda mi sie to dla ogolnego wyksztalcenia

EDIT: Wlasnie zobaczylem wyniki ankiety: Jestem zdruzgotany :shock: UPR 42% - Jakby mikke mial rzeczywiscie takie poparcie to moglby rzadzic samodzielnie ...ojojoj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

http://fakty.interia.pl/raport/wybory_2007...istnieje,989953

dobre :]

Boze jesli takie bylyby wyniki wyborow 21.X.2007 to wynosze sie z tego kraju. Koalicja PiS-LPR-PR-UPR to by byla mieszanka wybuchowa ktora by rozsadzila cala Europe Centralna.

Czemu tylko centralną :( ? a tak serio jesli wygra LiD + PO + Samoobrona to ja sie wynosze. To będize mieszanka, która do cna skorumpuje i zniszczy ten kraj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gervazy   
Boze jesli takie bylyby wyniki wyborow 21.X.2007 to wynosze sie z tego kraju.

A cośty taki zdesperowany. Jak prawica wygra, to świat się nie zawali. Bo to tak naprawdę nieważne czy wygra PiS, czy PO, ważne aby z dużą przewagą nad drugim, aby była szansa samodzielnego rządzenia krajem. Chodzi o to aby uniknąć niepotrzebnego hamowania reform w stylu:

K"no to jak rozwiązujemy to WSI?"

L"ale biopaliwa by się przydały"

G"a becikowe, becikowe obowiązkowo!"

K"a teraz kolej na powołanie CBA"

L"ale jakto tak, bez foteli dla moich ludzi?"

G"a i dla moich by się coś przydało"

L"my jako samabrona żondamy od rzondu polskiego wiecej stanowisk dla naszych członków"

G"ale, ale Witkacego, Kafki nie będzie w spisie lektur, a bo będzie Jaś Dobraczyński"

K"ja to?"

G"a bo ten pierwszy to był be, a ten drugi to tak, żeby było widać, że coś zmieniam w polskiej oświacie"

K"warcholstwa w polskim rządzie tolerować nie będziemy"

L"no to to już jest normalne chamstwo!"

G"serce (dobro kolesi) mi nie pozwala być w tym rządzie"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Nie zwolenników, tylko polityków, którzy lubują się w tym by jednemu zabrac a innemu dac (a najlepiej sobie jak pokazała w tej kadencji liberalna i uczciwia PO).

Do zwolenników naprawde nic nie mamy:

Nie - znajomy powiedział, że rozmawiał z jednym UPRowcem namawiającym go do glosowania na Unię Polityki Realnej, jednakże mój znajomy nie zgadał się z poglądami tejże partii i został zwyzywany od komunistycznych skurwys****. Też gadałem z UPRowcem, który robił UPR, jednak ja byłem jedynie cierpliwym słuchaczem i nie wchodziłem rozmówcy w słowo :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
Nie - znajomy powiedział, że rozmawiał z jednym UPRowcem namawiającym go do glosowania na Unię Polityki Realnej, jednakże mój znajomy nie zgadał się z poglądami tejże partii i został zwyzywany od komunistycznych skurwys****.

1) Pytałes o stanowisko UPR, ja odpowiedziałem, a ty mówisz,z ę to nie tak bo ... no wlasnie, jak to szło Ktos mi powiedział, że ktoś mu powiedział, że inny podobno usłyszał?

UPR jako partia naprawde nie ma nic do zwolenników innych partii, a za wszystkich swoich zwolenników to naprawde trudno odpowiadac. Jak pytasz o stanowisko UPR to odpowiadam co do stanowiska UPR, anie jakiegos Koalskiego, co na UPR głosuje bo nie ma nic bardziej radykalnego :(

2) (Zakąłdajac, ze jakiś sympatyk UPR cos takiego powiedział) Nie wiem co ten Twój znajomy wczesniej powiedział, bo jesli glosił poglady takie jak Piotr Ikonowicz (miłosnik Fidela Castro czy Urlike Meinhof ...ba na scianie w biurze młodziezówki PPS posród znamienitych osobistości lewicy wisiała też gęba Dzierżynskiego) to jak nabardziej zasłuzył sobie. Trudno mi sobie wyobraźic, zeby ktoś tak ostrymi słowami rzucał tylko dlatego, że ktos sie z nim nie zgadza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.