Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Mundurki szkolne

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek91   

Cóż za samokrytyka . Proponowałbym aby to na naszym przykładzie , zobaczyć czy ten pomysł jest taki straszny . Sam dałbym tutaj dobry przykład ale w mojej nowej szkole nie wprowadzono mundurków .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Jestem ciekawy czy dla takiego jednego goscia z Liceum ( u nas jest zespol szkol wiec gimnazjum i liceum ma mundurki ) będzie mundurek, agent ma 213 cm wzrostu :) ( SMS - Szkoła Mistrzostwa Sportowego sekcja - Koszykowka :) )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Spory chłopak z niego , widocznie pił dużo mleka . To , że mu zrobią owy mundurek to nie mam wątpliwości . Jednak czy strój nie będzie za mały już po paru miesiącach ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Tylko i wyłącznie jak sie skurczy w praniu :wink: Przecież on jest już w Liceum więc za dużo nie urosnie ;] I dla mnie moze byc dziwnie z mudnurkiem ale chyba w xxl nie bede najgorzej wygladał :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ramirro   

Nie skurczy tylko zafarbuje nogi i korpus xD lol hehehehehe albo się kolory zmyją...no pomyslcie przecież w tych mundurkach Romuś musiał ukryc jakiegos joke'a. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Ja mogę powiedzieć, że na na mnie pasuje rozmiar XXL, użyjcie wyobraźni, a zobaczycie mnie w tym mundurze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kubag   

No do mnie też dotarł mundurek jakiś taki całkiem całkiem ale mimo to moim zdaniem bzdurny pomysł. Tak jak już ktoś pisał wyżej pozostają inne rzeczy które pokazują kto ma więcej kasy. Zresztą dla mnie to jeszcze gorsza sprawa bo ja ten mundurek kupuje na 1 rok bo jestem w IIIgim. i płacą moi rodzice za to 55 zł tylko dla tego że łapię się do tych większych rozmiarów. Nic nie zrobię że mam 190cm wysokości :idea:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie mi nic o „mundurkach”.

Przymierzałam dzisiaj jeden.

Najlepszy byłby rozmiar 152…a gdybym zamówiła rozmiar, o którym myślałam miałabym sukienkę.

A tak to będę miała worek na ziemniaki. Bo w bardziej dopasowanym są za krótkie rękawy. Zakończone zresztą gustownymi ściągaczami.

Przymierzanie, przymierzaniem, – ale nadal nie wiem jak ma to wyglądać w całości. Ma być inny materiał niż przy tych „przykładowych”.

U mnie największy rozmiar to 182. Najmniejszy 110

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

LoL Jak ja mam 194 :wink: Ciekawe jak to bedzie u nas. Od 1 października beda ;] Ale podobno nawet "luzacko" bo bedzie to: 1 Koszulka polo z krotkim rekawem, 1 polo z dlugim rekawem i bluza z kapturem ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
LoL Jak ja mam 194 :wink:

A ja dzisiaj widziałem dziewczynę z drugiej klasy gimnazjum, co miała ponad dwa metry - i skąd tu na nią mundurek (ale wrażenia niezłe - idę sobie idę, a tu taaaaaaaka żyrafa :roll: )?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   
A ja dzisiaj widziałem dziewczynę z drugiej klasy gimnazjum, co miała ponad dwa metry

Wiesz dokładnie ile ma wzrostu czy dajesz to tak "na oko" ? Bo często wielu ludziom sie wydaje ze ja mam dwa metry :P Zresztą ja tez jestem z II gim ;] Widziałem kiedys podobna w tramwaju, jakoś tak dziwnie sie poczułem ( bo zazwyczaj jestem jednym z najwyzszych w srodku transportu lub najwyzszym ) i mysle sobie " ciekawe jak wysokie szpilki ma " patrz w dół a tu klapki :/ Mogła mieć 1,98-2,00 ale byla w pelni dorosla

a co do tego ze taaaaaaaaka zyrafa :( to u mnie powtarzam jest gosc co ma 2,13 i to wyglada tak: jest tłumek, są wszyscy i jest on :P dziwnie sie czuje jak dosiegam mu tylko do barku :/ a niektore dziewczyny ( te najnizsze :P ) są jak to mowia "na wysokosci zadania" :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Co to każdy dostaje ten sam rozmiar mundurka ?? Raczej każdy miał robione przymiarki , co do owego stroju jednolitego .

Jak już doczepiliście się do wzrostu, to dlaczego nie wspominacie o osoba karłowatych ?? Im też będzie trudno zdobyć mundurek , że o środkach transportu .

Ps.

Granat : ME w koszykówce się zaczęły,czemu nie jesteś w kadrze ??

PPs.

Nadal nie załączacie zdjęć swoich strojów .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   
Nadal nie załączacie zdjęć swoich strojów .

Bo takowego nie mam :wink: Będą 1 paź ;]

Granat : ME w koszykówce się zaczęły,czemu nie jesteś w kadrze ??

A i owszem jestem w kadrze :P Tylko że nie Polski i nie seniorów a w kadrze mazowsza ( oczywiscie rocznik '93 )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.