Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu w teleturnieju "Jeden z 10" padło pytanie:

- jest na świadectwie i w spodniach?

Łatwe zatem, wiadomo że chodzi o pasek.

Istnieją jednak osoby bardziej kreatywne.

Mężczyzna odpowiedział:

- pała.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

95-cio letni dziadek zgłasza się do nauczyciela łaciny i chce się zapisać na lekcje.

- Panie po co panu łacina na stare lata?

- Wie pan ja już stoję nad grobem. Wkrótce mogę pójść do Nieba i stanąć przed obliczem Świętego Piotra. Wypada rozmawiać z nim po łacinie.

- Ha! A jak trafi pan do Piekła? To co wtedy?

- A nic! Niemiecki już znam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Właśnie dostałem to od mojego norweskiego kolegi:

JUST GOT OFF THE PHONE WITH A FRIEND LIVING IN CANADA.

HE SAID THAT SINCE EARLY THIS MORNING THE SNOW HAS BEEN COMING DOWN, IT IS NEARLY WAIST HIGH AND IS STILL FALLING. THE TEMPERATURE IS DROPPING WAY BELOW ZERO AND THE NORTH WIND IS INCREASING TO NEAR GALE FORCE. HIS WIFE HAS DONE NOTHING BUT LOOK THROUGH THE KITCHEN WINDOW AND JUST STARE. HE SAYS THAT IF IT GETS MUCH WORSE, HE MAY HAVE TO LET HER IN.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poldas   

A To już Tu było?

Ostatnie chwile Adolfa wydają się być interesujące w aspekcie tego, gdzie tu zaimprezować.

Edytowane przez poldas

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Trynkiewicz przychodzi do spożywczaka:

-Grześka poproszę

-Nie ma. Mogę dać Pawełka - odpowiada sklepowa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Przed wojną to brzmiało:

- Kocham cię zażarcie i zawzięcie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Kolego psychiatra prowadzi grupę dla schizofreników (głównie). Długo już prowadzi. Jeden z pacjentów uczęszcza na nią od prawie dwóch lat i oprócz "Dzień dobry" i "Do widzenia" słowa nie powiedział.

Do wczoraj.

Wczoraj na grupie gawędzili o cholesterolu. Kolega powiedział coś o odkładaniu się w żyłach.

Wtedy to nastąpiło!

Ów pacjent podniósł palec i powiedział:

"Nie, nie panie doktorze. Nie w żyłach, w tętnicach!"

Po czy zamilkł.

Kolega jest w szoku. Ja mu mówię, że powinien się cieszyć. Przez dwa lata nie palnął żadnego głupstwa! Dopiero teraz i sprowokowało to pacjenta do reakcji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

A to ciekawe.

Mój dziadek. Ma demencję. Ciężką dodam.

I tak siedzimy sobie jakiś czas temu przy obiedzie, babcia tam chodzi, nakłada obiad; a ja międzyczasie chcąc podnieś dziadkowi ciśnienie [zawsze miewał dość niskie], naszykowałem jemu jak i sobie kieliszek wódki.

Przystępujemy do konsumpcji; a dziadek nie wie gdzie jest ani nóż ani widelec. Talerza z obiadem szuka pod stołem... nagle podaję dziadkowi iż może byśmy się napili; na to on; -Z przyjemnością :D bierze od razu kieliszek, wypija i z uśmiechem patrzy się na babcię; która już prawie purpurowa się zrobiła...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poldas   

No toś podniósł ciśnienie, ale nie dziadkowi ino babci.

Hahaha.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.