Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
orfeusz

Dieta ketogeniczna

Rekomendowane odpowiedzi

orfeusz   

Jestem na redukcji gdzie jem mało węgli (ale nie jest to typowe keto) bo oscyluje między 120 a 160 zazwyczaj. Jednym z elementów jest jajecznica (łącznie 5-9 jajek codziennie). Jakoś lubię to rozwiązanie i jak na śniadanie zjem to potem nie mam potrzeby jedzenia przez 4-5h. Obecnie mija około 7 tygodni tej diety (150-270 jajek miesięcznie). Dostarczam zdrowe tłuszcze i jem dużo warzyw Czy powinienem coś sobie zbadać? Czy coś w dłużej perspektywie może mi sie stać z racji takiej ilości jajek?? Czy nie zwiększa to ryzyka uszkodzenia nerek, kamieni, raka czy czegokolwiek innego?? No i czy warto jest stosować suplemnetacje jak jest sugerowane na stronie

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
On 30.04.2024 at 4:45 AM, orfeusz said:

Jestem na redukcji gdzie jem mało węgli

I bardzo dobrze!

Bo od węgla to zatwardzenia można dostać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Gregu. Węgiel to nasze bogactwo. Gdyby nie on bylibyśmy sztuczną inteligencją na krzemie.

Ale ja tu widzę chichot historii. Pamiętam jak Jarpen się zarzekał, że matematyka jest do niczego niepotrzebna, a tu nawet bez niej nie pojesz i to nie wiadomo czy z przyjemnością. Z przyjemnością to pewnie tylko z wiedzą z WOS-u.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Doszło do daleko idącego nieporozumienia. Dieta ketogeniczna, to dieta syberyjskiego ludu Ketów. Jedzą głównie renifery.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Doszło do daleko idącego nieporozumienia. Dieta ketogeniczna, to dieta syberyjskiego ludu Ketów. Jedzą głównie renifery.

 

Nie ma mowy o żadnym nieporozumieniu. W końcu napisał:  ale nie jest to typowe keto.

A to nietypowe keto wymaga co najmniej licencjatu.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Zgadza się . A w polskim keto jedynym suplementem do golonki (poza chrzanem) jest piwo.

 

A tak swoją drogą czy oni od nietypowego keto, licząc ten węgiel, odróżniają go od witaminy C  czy ją sumują?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Renifera próbowałem dawno temu gdy pracowałem dla norweskiej firmy. Od tego czasu jestem przeciwnikiem tej diety.

Natomiast do golonki wolę musztardę i homeopatyczne dawki środka rozpuszczającego tłuszcze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, gregski napisał:

do golonki wolę musztardę i homeopatyczne dawki środka rozpuszczającego tłuszcze.

 

Ludwik, Cillit, Grasset ja bym tego nie pił nawet w homeopatycznych dawkach.:B):

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Nie ma obawy.

Nie jestem koneserem tych trunków.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poldas   

Przepraszam twórcę tematu,.

Poczytałem o zagadnieniu i wyszło mi tak;

Twórca tematu nawołuje do przerwania łańcucha pokarmowego dla gatunku homo sapiens.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.