Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Ulubiona telewizja

Moja ulubiona telewizja to:  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • TVP1
      3
    • TVP2
      0
    • TVP3
      1
    • Polsat
      0
    • TVN
      9
    • TVN24/BBC/CNN
      3
    • Discovery
      5
    • Polsat Sport/Eurosport/Nsport/Canal+ Sport
      6
    • TV 4
      0
    • HBO
      0
    • Inna jaka?
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Marcin   

Przydałaby sie opcja trzech odpowiedzi, bo trudno się zdecydować. Ja wybrałem TVN za fakty i co fajniejsze filmy jakie się czasem w tvn pojawiają.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

TVN, bo lubię Szymona, lubię Magde M., lubię Fakty, które są najobiektywniesze i uwielbiam Teraz My, bo to publicystyka ale z dużym poczuciem humoru i jeszcze te taśmy prawdy majstersztyk.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

Polsat Sport/Eurosport/Nsport/Canal+ Sport za transmisje Bundesligi i Primera Division :P Duży plus dla Polsatu za świetnych komentatorów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ski   

TVN moim zdaniem najciekawsza telewizja, świetne seriale, Wojewódzki, Szymon Majewski i Teraz My wybijają się na tle konkurencji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Jeszcze się nie zdecydowałem.

Duży plus dla Polsatu za świetnych komentatorów.

Tego Bożydara itp.? Niektórzy mają niezły styl mówienia: "Holandia, która nie dyktuje warunków gry nie jest Holandią". :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Eurosport za świetne relacje z Tour de France. Ludzie, którzy je prowadzą są prawdziwymi mistrzami w tym co robią. Bez głupich gadek, popisywania się, ot zwyczajnie potrafią zaciekawić tematem, sporo opowiadają o historii danego rejonu, pełen profesjonalizm. Także za relacje meczów piłkarskich należy im się wysoka ocena. Ogólnie mogę powiedzieć, że Eurosport ma świetnych komentatorów. Także Polsat Sport zasługuje na uznanie w tej kwestii. Transmisje meczów siatkarskich to prawdziwa przyjemność. Trochę tracą u mnie za poziom piłki nożnej, nie mają teraz chyba nic co mogłoby przyciągnąć kibica do nich. Liga holenderska, szkocka i portugalska to nie jest to. A z tych niesportowych to TVN24, zawsze można trafić na coś ciekawego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Denerwują mnie te analizy przed meczami np. w wykonaniu Jacka Gmocha... Taki "alchemik" piłkarski powinien wiedzieć, że trenerzy czasami improwizują i nie trzymają się ustalonej taktyki, a człowieczek w postaci Gmocha wszystkiego przed meczem nie przewidzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak oglądam telewizję to przeważnie TVN24.

Mogę słuchać i słuchać tych wszystkich wiadomości. Bardzo lubię też konferencje przeróżnych polityków (przy okazji można się pośmiać :lol: ).

A na drugim miejscu u mnie jest Polsat i TVN

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Ja w zasadzie oprócz Discovery Civilisation, Viasat History i TVN24, niewiele oglądam i szczerze mówiąc, gdyby nie te kanały, to telewizor robiłby w moim mieszkaniu za zupełnie zbędny mebel :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak Jachu - Discavery, Animal Planet i TVN24, na nic innego nie mam czasu (a Polsatu to wogóle nie posiadam, gdyż telewizja n owego nie prowadzi).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

A dlaczego nie TV Trwam? Przecież ma sporą oglądalność wśród naszego społeczeństwa ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Ja oglądam wszystkie kanały Discovery oraz sport,lubię też Kino Polska za stare filmy historyczne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bruno   

Oglądam wszystkie kanały Discovery,czasem tvn24,rzadziej tvn i polsat.

//JKM polskie znaki, zaczynam pisać z wielkiej litery zdania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.