Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   

Lancasterze, ja swoją dyskusję w tym temacie, dopóki będzie ona kręcić się wokół wątku relacji homoerotycznej, zawieszam. Więc jeśli masz jakieś uwagi do mnie, to proszę bardzo, pisz ile wlezie. Ale wiedz, że mojej reakcji się nie doczekasz. Szkoda mi tylko jednego. A mianowicie tego, że moja kilkuletnia praca nad poziomem tego działu przez jedną dyskusję tyle traci. Jest to dla mnie zwyczajnie przykre. I tyle z mojej strony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

przykre jest dla ciebie że są jeszcze ludzie którzy normalnie podchodzą do tych spraw mimo nachalnej propagandy ?

Dla mnie jest przykre to że tylu już jej uległo

Czy jeśli piętnowane będzie zakładanie normalnej rodziny to też uznasz że ci którzy się temu sprzeciwają są nienormalni ?

Albo jeśli za jakiś czas zakarzą prawnie przyznawania się do odczuwania pociągu do atrakcyjnych osób płci przeciwnej to też będziesz odczuwał smutek że będą jeszcze normalni ludzie którzy nie ulegną tego typu działaniom ?

Szkoda mi tylko jednego. A mianowicie tego, że moja kilkuletnia praca nad poziomem tego działu przez jedną dyskusję tyle traci.

Powinny cię smucić twoje własne wypowiedzi w tym temacie. Tyle z mojej strony, badań nad zachowaniami bohaterów z konspiracji nie prowadziłem i nie zamierzam prowadzić, a zatem poza uwagami na temat elementarnej kultury dyskusji i minimalnym poczuciu dobrego smaku nie mam tu nic więcej do powiedzenia

Edytowane przez Roman Różyński

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

przykre jest dla ciebie że są jeszcze ludzie którzy normalnie podchodzą do tych spraw mimo nachalnej propagandy ?

Dla mnie jest przykre to że tylu już jej uległo

Czy jeśli piętnowane będzie zakładanie normalnej rodziny to też uznasz że ci którzy się temu sprzeciwają są nienormalni ?

Albo jeśli za jakiś czas zakarzą prawnie przyznawania się do odczuwania pociągu do atrakcyjnych osób płci przeciwnej to też będziesz odczuwał smutek że będą jeszcze normalni ludzie którzy nie ulegną tego typu działaniom ?

[... ciach]

Wiesz miałem czas temu sposobność rozmawiania Kirkem McKusickem; guru w środowisku BSD. Współtwórcy SMP, implementacji TCP/IP w dystrybucji Reno itp.

Autor szeregu rozpraw punktowanych w najważniejszych periodykach naukowych.

Gościu jest GAY'em - zadeklarowanym, żyje sobie ze swoim partnerem Ericiem Allmanem, kolejnym magiem w "gronie" twórcą sendmaila czy sysloga.

Także Romanie:

GENDER,

GAY,

GENDER,

GAY,

GENDER,

GAY,

GENDER,

GAY,

GENDER,

GAY GAY GAY GAY GAY GAY GAY GAY

:*~

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A co ma orientacja seksualna osoby ze świata informatycznego do "Kamieni..."?

Może powróćmy zatem do tematu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

Ja chciałem bardzo przeprosić Sebastiana za swój wybryk w tym wątku.

Tzn. za zaśmiecenie go nie merytorycznymi postami, nie wnoszącymi nic do "Mitów..."

Edytowane przez Albinos
Marcinie, bez przesady. To raczej mi szkoda, że musiałeś się w to coś wplątywać - i to ja powinienem za to Cię przeprosić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

By pozostać w temacie... dlaczego Lipiński zaatakował tą książkę i dlaczego w tym etosie upatrywał ew. urzędników kolonialnych?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.04.2013 o 12:54, Pluton Sad napisał:

Ciekawe czy pani J. słyszała o :

- Janie Jaworowskim "Maryśka"

- Kazimierzu Milewskim "Janka"

- Ryszardzie Sasie "Krysia"

- Stefanie Pakule "Maryla"

- Czesławie Kazimierczaku "Dewajtis" etc. etc. etc.

(...)

 

Wbrew pozorom "Dewajtis" niekoniecznie może stać w jednym rzędzie z "Maryśką" czy "Krysią". Zatem w czasie konspiracji można było się spotkać z Janem Jaworowskim "Krysią" ale z Czesławem Kazimierczakiem "Dewajtisem" (tym, a nie: tą).

Dąb to jednak dąb...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 21:26, lancaster napisał:

Bavarsky , zechce zacytować , kiedy to forum "pogardzałem " ? Lubo nie opowiadać głupot .

To z tego , ze osoba pomawiana o zboczenie ( w bardzo wątpliwy sposób zasugerowaną , zwykła przyjaźń ), bronic się nie może , to po pierwsze , po drugie być może pomówienie jej , o ww zboczenie nie koniecznie by się jej podobało .

Homoseksualizm to nie jest żadne zboczenie, a już na pewno nie jest niczym, czego należałoby się wstydzić. Tym bardziej nie wiem, co jest takiego oburzającego w tezie (pal licho czy prawdziwej), że "Zośka" był gejem. Skoro był bohaterem, to nie wiem dlaczego to miałoby go to w jakikolwiek umniejszać.

Edytowane przez TyberiusClaudius

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, TyberiusClaudius napisał:

Homoseksualizm to nie jest żadne zboczenie, a już 

 

A to już kwestia uznania definicji.

Za PWN:

"zaspokajanie popędu płciowego w sposób odbiegający od normy"

 

Homoseksualizm na pewno nie jest normą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, TyberiusClaudius napisał:

Według nauki

 

Według nauki...

Nauka twierdziła, że masło jest niezdrowe i zalecała margarynę (masło roślinne), teraz nauka twierdzi, że margaryna (masło roślinne)  jest niezdrowa i zaleca masło.

Kiedyś nauka twierdziła, że jedzenie jajek jest niezdrowe, że to bomba cholesterolowa, zalecano nie więcej niż jedno na tydzień, dziś mówi coś innego i twierdzi, że można je jeść nawet codziennie.

Nauka czasami jest mocno niezdecydowana i zmienia zdanie o 180 stopni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę, że tryskasz jadem i chamstwem sugerując, że bycie gejem to zboczenie. Powiedziałbyś to gejowi prosto w oczy? Znam jednego geja i jakoś nie znajduję w nim nic zboczonego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, TyberiusClaudius napisał:

A ja widzę, 

 

Łoł, mocne, brak argumentu?:rolleyes:

Powiedziałbym, tylko delikatniej, jestem kulturalny.

 

Tylko, to nie jest temat na takie dyskusje i nie zamierzam tu prowadzić dalszych dywagacji na ten temat.

Edytowane przez Capricornus

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Capricornus napisał:

 

Łoł, mocne, brak argumentu?:rolleyes:

Powiedziałbym, tylko delikatniej, jestem kulturalny.

 

Tylko, to nie jest temat na takie dyskusje i nie zamierzam tu prowadzić dalszych dywagacji na ten temat.

Jakie argumenty? To, że ziemia jest okrągła, też mam Ci udowodnić?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.