Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
xGxHxBx

Kto Rządzi Światem, Rząd Światowy, Nowy Porządek Świata - Cytaty znanych osób

Recommended Posts

xGxHxBx   

"Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa."

- Mayer Amschel Rothschild (1744-1812)

"Nie obchodzi mnie, jaka marionetka zasiada na tronie brytyjskim (...) człowiek, który kontroluje podaż brytyjskiego pieniądza, kontroluje zarówno podaż pieniądza jak i brytyjskie imperium".

- Nathan Mayer Rothschild

"Gdyby moi synowie nie chcieli wojen, to by tych wojen nie było."

- Madame Gutte Rothschild

"Francuski Dom Rothschildów jest mocniejszy od rządów."

- książę austriacki Von Metternich-Winneburg.

"Gdyby Rothschild chciał zostać królem Francji, zostałby nim w każdej chwili."

- Giuseppe Mazzini.

"Podział Stanów Zjednoczonych na federacje północną i południową postanowiono na długo przed wojną secesyjną. Bankierzy obawiali się, że Stany Zjednoczone będą przeciwne ich dominacji nad światem, gdzie Rothschildowie mieli decydujący głos."

- Kanclerz niemiecki Otto von Bismarck.

"Rothschild V i VI podporządkowując Davida Lloya George'a, Clemenceaus'a, Wilsona, Theobald von Bethmann'a-Hollweg'a (Rothschilda), Aerenthals'a, Sazonovs'a, Kemal-Pashas'a, Venizelos'a, Masaryks'a, rozpoczęli wojnę światową. A wszystko to francuski naród obopólnie oddany eksterminacji rasy aryjskiej zyskał zgodnie z wolą rady Caillaux. Edouard Rothschild V-ty w Paryżu i 300 Żydów Chazarskich ("Judeo-Mongołów"), którzy stanowią Rząd Światowy (...) organizując II wojnę światową, przygotowują ją przeciwko bogatej Ameryce. Kontrolując światową prasę, przygotowanie do wojny jest łatwiejsze...Ten kraj (Ameryka) działa pod okiem tej niewidzialnej ręki, która pracuje po to, żeby zbezcześcić Kościół Katolicki i rozbić Stany Zjednoczone"

- Carski Generał księcia Mikołaja II Romanowa i znajomy prezydenta Theodore'a Roosevelta, Count Cherep-Spiridovich, "The Secret World Government or the Hiddden Hand", 1926.

"Pierwsza Wojna Światowa przyniosła Rothschildom więcej niż 100,000,000,000 $"

- Carski Generał księcia Mikołaja II Romanowa i znajomy prezydenta Theodore'a Roosevelta, Count Cherep-Spiridovich, "The Secret World Government or the Hiddden Hand", 1926.

"Królowa Elżbieta II, głowa Zjednoczonego Królestwa (...) jest jedyną osobą na świecie, która jest właścicielem całych krajów. Wartość jej mienia wynosi około 28,000,000,000,000 $. To czyni ją najbogatszą osobą na Ziemi."

- Kevin Cahill, Królewskie Stowarzyszenie Historyczne Wielkiej Brytanii, Królewska Akademia Wojskowa, oficer Elżbiety II.

"Brytyjska Rodzina Królewska rządzi światem, jednak nie robią tego samodzielnie. Istnieją trzy inne podmioty: banki centralne, dziedzictwo Cecila Rhodesa, oraz ogromne siły finansowe najpotężniejszej bankierskiej rodziny świata: Rothschildów."

- Joan Veon, Światowe Forum Ekonomiczne, Światowa Organizacja Handlu, Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, Bank Rozrachunków Międzynarodowych, Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

"W 1888 Rhodes utworzył swoją "trójkę" pozostawiając wszystko w rękach Lorda (Waltera) Rothschilda z pisemnym prozumieniem utworzenia "Tajnego Stowarzyszenia", który miał się poświęcić do zachowania i rozwoju Imperium Brytyjskiego. Centralna część tego stowarzyszenia powstała w 1891 r. za pieniądze Rhodesa. Organizacja była prowadzona dla Rothschilda przez Alfreda Milnera. Okrągły Stół pracował za kulisami na najwyższych szczeblach rządu brytyjskiego, wpływając na politykę zagraniczną."

- Franklin Ridgeway Aydelotte, Grupa Stypendystów Rhodesa, Instytut Badań Zaawansowanych.

"Dlaczego by nie stworzyć tajnego stowarzyszenia, które miałoby kontrolować świat (...) Dlaczego nie mielibyśmy się przyłączyć do tajnego stowarzyszenia o tylko jednym celu: pogłębianiu Imperium Brytyjskiego i zaprowadzenia całego niecywilizowanego świata pod panowanie Brytanii i utworzenia rasy anglosaskiej, ale jednego imperium (...) W każdym kolonialnym ustawodawstwie Stowarzyszenie powinno starać się o przygotowanie swoich członków, aby uchwalać, głosić i orędować ciaśniejszą Unię Anglii, by móc zniszczyć każdy przejaw nielojalności i każdy ruch zmierzający do zerwania naszego imperium."

- Cecil Rhodes.

"Na świecie dzieje się dziś coś, co jest niezmiernie ważne (...) Tym, czego możemy być absolutnie pewni, jest to, że żyjemy w bardzo niebezpiecznym świecie (...) Otóż kraje G8 to najbogatsze państwa świata, które w zasadzie rządzą nim. Liderem są tu Stany Zjednoczone, a w rzeczywistości korporacje działające w ramach państw, którymi rządzą. Nie są to rządy w rzeczy samej, ponieważ służą one jedynie korporacjom. W naszym kraju wiemy, że następni dwaj kandydaci na prezydenta, zarówno republikanin jak i demokrata, muszą zebrać po około pół miliarda dolarów. Pieniędzy tych nie dam ani ja ani ty. Dadzą je głównie ludzie, którzy posiadają nasze wielkie korporacje (...) Tak więc w rzeczywistości G8 to grupa państw reprezentujących największe międzynarodowe korporacje świata i im służących. Tym, co obecnie widzimy w Europie, a co bardziej mocno występuje w Ameryce Łacińskiej i na Środkowym Wschodzie, jest potężny i głęboki nurt oporu przeciwko temu Imperium. Jest to tak subtelne Imperium, że ludzie nie zdają sobie sprawy z jego istnienia, bo nie powstało w wyniku zbrojnych podbojów. Zostało zbudowane przez ekonomistów od brudnej roboty. Większość Amerykanów nie ma pojęcia, że te niesamowite style życia, którym wszyscy ulegamy, biorą się stąd, że jesteśmy częścią bezwzględnego Imperium, które dosłownie zniewala ludzi na całym świecie i niewłaściwie ich wykorzystuje. Ale za to zaczynamy już to sobie uświadamiać i Europejczycy i Latynosi są pod tym względem w czołówce (...) Każdego dnia pół miliona ludzi umiera z głodu i uleczalnych chorób, na które nie mają lekarstw, ponieważ stanowią część systemu zmuszającego ich do wyczerpującej pracy, za którą otrzymują bardzo niską zapłatę, abyśmy mogli mieć tańsze produkty. Kongo jest bardzo wyrazistym przykładem tego systemu (...) Korporatokracja, czyli ludzie którym zależy na tym, aby nasze młode kobiety i mężczyźni jechali do Iraku i walczyli, zarabiają na tym ogromne pieniądze (...) To Imperium, które stworzyliśmy, ma rzeczywiście cesarza, i nie jest nim prezydent naszego kraju. Prezydent trwa krótko i to na dobrą sprawę nie ma znaczenia, czy w Białym Domu zasiada demokrata czy republikanin, ani to, kto rządzi kongresem - Imperium trwa, ponieważ jest w rzeczywistości rządzone przez ciało, które zwie się KORPORATOKRACJĄ. To grupa ludzi rządzących naszymi największymi korporacjami. Nie ma to nic wspólnego z teorią spiskową. Oni wcale nie muszą spiskować. Doskonale wiedzą, co najlepiej służy ich interesom. Tak naprawdę stanowią ekwiwalent cesarza, ponieważ nie służą interesom ludu, nie zostali wybrani w demokratycznych wyborach, ani nie są wybierani na określony czas. Nie odpowiadają przez nikim."

- John Perkins, Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), Bank Światowy.

"Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest."

- Benjamin Disraeli, Premier Wielkiej Brytanii.

"Stoimy wobec Trzeciej Wojny Światowej, zaprogramowanej od dawna w celu kontroli nafty na Środkowym Wschodzie."

- Winston Churchill, "Chicago Tribune" (21 XII 1946).

"To wampiry i wampiry nie żyją tylko na wampirach. Nie mogą żyć jedynie między sobą. Jeżeli nie wyłączycie Żydów ze Stanów Zjednoczonych, w ciągu mniej niż 200 lat zaroją się tu w takiej liczbie, że zdominują i pożrą tę ziemię i zmienią naszą formę rządów, za którą my Amerykanie przelaliśmy naszą krew, nasze życia z poświęceniem naszej wolności. Nasi potomkowie będą pracować w polu by ich wyżywić, podczas gdy oni będą umywać swoje ręce w domach rachunkowych. Jeżeli nie wykluczycie Żydów, wszystkie wasze dzieci będą was przeklinać w grobach."

- Benjamin Franklin na Kongresie Kontynentalnym (Filadelfia), Ojciec-założyciel Stanów Zjednoczonych.

"Na to, by w danym kraju zapanował socjalizm, wystarczy wprowadzić w nim demokrację".

- Karol Marks.

"Faszyzm prawidłowo powinien nazywać się korporacjonizm, ponieważ polega on na połączeniu władzy państwowej i korporacyjnej."

- Benito Mussolini.

"Gospodarka centralnie planowana potrzebuje demokracji, tak samo jak ciało człowieka potrzebuje tlenu".

- Lew Trocki.

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Jeśli Amerykanie kiedykolwiek pozwolą prywatnym bankom na kontrolę emisji ich waluty najpierw przez inflację, a potem deflację, banki i korporacje, które wyrosną wokół banków zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne na kontynencie, który podbili ich ojcowie. Władza emisji powinna być odebrana bankom i odzyskana przez ludzi, do których prawnie należy."

- Thomas Jefferson (1802)

"Jesteśmy wdzięczni wydawcom Washington Post, New York Times, Time Magazine i innym wielkim publikacjom, których menadżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy. Dziś jednak świat jest już dużo bardziej wyrafinowany i przygotowany do organizacji rządu światowego. Idea ponadnarodowej suwerenności elit intelektualnych i światowych bankierów jest z całą pewnością korzystniejsza od narodowego samostanowienia, praktykowanego w minionych stuleciach. "

- David Rockefeller (1991)

"Trzeba przerwać ten żydowski ucisk w mediach, inaczej Ameryka utonie w bagnie."

- Minister Spraw Zagranicznych Kanady Bill Graham w rozmowie z prezydentem USA Richardem Nixonem.

"To początek globalnego rządzenia, było to łatwiejsze dzięki kryzysowi i łatwiejsze staje się teraz, niemniej jednak potrzebujemy tego. Globalizacja nie jest już utopią na konferencje prasowe, to rzeczywistość i najwyższy czas aby zrozumieli to nawet laicy (...) Wkraczamy w próbę stania się światowym rządem."

- Dominique Strauss-Kahn, Prezes Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

"W Ameryce nie ma czegoś takiego, w tym rozdziale historii świata, jak niezależna prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie śmie uczciwie przedstawić swojej opinii. A gdyby spróbował, to wie z góry, że nigdy by się to nie ukazało w druku... Interesem dziennikarza jest zniszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżenie, drżenie u stóp mamony i sprzedawanie swojego kraju i swojej rasy za codzienny chleb. Wy o tym wiecie i ja o tym wiem, i co za szaleństwo wznosić ten toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami i wasalami bogaczy za kulisami. Jesteśmy marionetkami, oni pociągają za sznurki, a my tańczymy. Nasze talenty, nasze możliwości i nasze życie są własnością innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami."

- John Swinton, były dyrektor New York Times.

"Przez ponad 100 lat ideologiczni ekstremiści po obu stronach politycznego spektrum uczepili się dobrze nagłośnionych incydentów, by atakować rodzinę Rockefellerów za niezwykły wpływ, jak oni twierdzą, my mamy na polityczne i ekonomiczne instytucje. Niektórzy nawet wierzą, że należymy do tajnej kabały, działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako internacjonalistów, oraz spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę - jeden świat, jeśli chcecie to tak nazwać. Jeśli to jest oskarżeniem, to jestem winny i jestem z tego dumny."

- David Rockefeller, "Wspomnienia" (2001).

"Żydzi są bardzo samolubni. Nie obchodzi ich ilu Estończyków, Łotyszy, Polaków, Jugosłowian czy Greków zostało zamordowanych lub wysiedlonych, liczą się tylko Żydzi których należy szczególnie traktować. Dajcie im fizyczną, finansową lub polityczną siłę a natychmiast zapominają jak ich traktowano i postępują w podobny sposób wobec innych."

- Harry Truman, 33 Prezydent Stanów Zjednoczonych.

"Bardzo dobrze wiecie, i wiedzą to równie dobrze głupi Amerykanie, że my kontrolujemy ich rząd, bez względu na to kto siedzi w Białym Domu. Sprawa jest taka, ja to wiem i wy to wiecie, że żaden amerykański prezydent nie może nas sprowokować, nawet jeśli zrobimy coś nie do pomyślenia. Co oni (Amerykanie) mogą nam zrobić? To my kontrolujemy Kongres, media, rozrywkę i wszystko w Ameryce. W Ameryce możecie krytykować Boga, ale nie możecie krytykować Izraela."

Tzipora Menache, rzecznik izraelski (2009).

"Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Porządek Świata."

- David Rockefeller (1991)

"Zniweczenie suwerenności USA i niepodległości narodowej na korzyść wszechpotężnego rządu światowego".

- Admirał Chester Ward, były sędzia generalny Amerykańskiej Marynarki Wojennej o celu Rady Stosunków Zagranicznych - CFR (1975)

"Ostatecznym celem CFR jest stworzenie jednego, światowego systemu socjalistycznego."

- Dan Smooth, były pracownik siedziby FBI w Waszyngtonie.

"Rada Stosunków Zagranicznych (CFR) jest establishmentem. Nie tylko mając wpływy i władzę na kluczowych stanowiskach decyzyjnych i najwyższych szczeblach rządu do wywierania nacisków z góry, ale obwieszcza i wykorzystuje jednostki i grupy do wywierania presji od dołu, aby uzasadniać decyzje w sprawie poziomu konwersji USA z suwerennej republiki konstytucyjnej, w służalcze państwo członkowskie jednej światowej dyktatury."

- John Rarick, Weteran II wojny światowej i były kongresmen.

"Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy."

- Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, w przemówieniu w Knesecie, cyt. Amnon Kapeliouk, Begin and the Beasts (Begin i bydło)

"Żołnierze to durne, głupie zwierzęta używane w polityce zagranicznej."

- Henry Kissinger, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, nauczyciel polityczny Baracka Obamy.

"Kontrolując ropę naftową, kontroluje się narody, kontrolując żywność, kontroluje się ludy. Kto tworzy pieniądze, rządzi światem."

- Henry Kissinger, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, nauczyciel polityczny Baracka Obamy.

"Polityk, który idzie na wojnę z mediami, ma prawo napisać na swej wizytówce jedno słowo: idiota."

- Henry Kissinger, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, nauczyciel polityczny Baracka Obamy.

"To, do czego dąży Klub Bilderberg to Globalna Armia poddana ONZ, co sprowadza się do Rządu Światowego, któremu wszystkie kraje są podporządkowane."

- Henry Kissinger, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, nauczyciel polityczny Baracka Obamy.

"Stany Zjednoczone minimalizują Chiny i Rosję a ostatnim gwoździem do ich trumny będzie Iran, który oczywiście, jest głównym celem Izraela. My pozwoliliśmy Chinom zwiększyć ich potęgę militarną, daliśmy czas Rosji żeby wylizała się z sowietyzacji, daliśmy im poczucie wyższości, oczywiście fałszywe, ale to wszystko razem szybko ich doprowadzi do zguby (...) Nadchodząca wojna będzie na tyle poważna, że tylko jedno supermocarstwo będzie mogło wygrać i to będziemy my. Oto dlaczego Unia Europejska tak się spieszyła żeby stworzyć swoje supermocarstwo, ponieważ oni wiedzą co nadchodzi a aby przetrwać, Europa będzie musiała być jedną całością spójnego państwa. Ta niezwłoczność mówi mi, że oni dobrze wiedzą czego można od nas oczekiwać. Och, jak bardzo marzyłem o tym zachwycającym momencie (...) Mówiliśmy naszym wojskowym, że będziemy musieli zająć dla siebie siedem bliskowschodnich krajów ze względu na ich zasoby bogactw naturalnych i oni praktycznie wykonali to zadanie. Wiecie jaką mam opinię o naszych wojskowych ale powinienem powiedzieć, że tym razem wypełniali rozkazy zbyt gorliwie. To jest zaledwie ostatni krok ponieważ Iran naprawdę zakłóca równowagę. Jak długo Chiny i Rosja będą stać i patrzeć jak Ameryka je wypiera? Wielki rosyjski niedźwiedź i chiński smok będą zmuszone wybudzić się ze snu a w tym czasie Izrael będzie musiał walczyć ze wszystkich sił żeby zabić jak najwięcej Arabów, tylu ilu tylko będzie mógł. Mam nadzieję, że jeśli wszystko pójdzie dobrze to połowa Bliskiego Wschodu będzie należała do Izraela. Nasza młodzież szkoliła się przez ostatnie dziesięciolecie, lub coś koło tego, w grach komputerowych i to jest interesujące widzieć w nowych grach takich jak „Call of Duty” i „Warfare 3”, to, że one odzwierciedlają dokładnie to co nadchodzi w najbliższej przyszłości z jej inteligentnym programowaniem (...) Nasza młodzież w USA i na Zachodzie jest gotowa, ponieważ została ona zaprogramowana żeby być dobrymi żołnierzami, mięsem armatnim, a kiedy dostaną oni rozkaz wyjścia na ulice i walki z tymi obłąkanymi Chińczykami i Rosjanami to oni będą wykonywać rozkazy (...) będziemy budować nowy świat a w nim będzie tylko jedno supermocarstwo i to będzie globalny rząd, który wygrywa zawsze. Nie zapominajcie, że Stany Zjednoczone mają najlepszą broń, której nie ma żaden inny naród i my pokażemy światu tę broń kiedy nadejdzie odpowiedni czas." [link]

- Henry Kissinger, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, nauczyciel polityczny Baracka Obamy.

"Będziemy mieli rząd światowy obojętnie czy wam się podoba czy nie, albo za zgodą albo na drodze podboju."

- Paul Warburg, założyciel amerykańskiej Rezerwy Federalnej, przemówienie w amerykańskim senacie (1953)

"Podłym sekretem jest, że decyzje kongresu są nieważne, ponieważ wewnętrzna polityka Stanów Zjednoczonych jest ustawiana przez Rezerwę Federalną, a polityka zewnętrzna przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy, dlatego prezydent nie będzie już potrzebował zgody kongresu na wojnę."

- Robert Reich, sekretarz pracy w administracji prezydenta USA Billa Clintona.

"Ramię w ramię w międzynarodowej polityce każdego stanu, istnieją pewne tajemnicze organizacje (...) Ludzie, którzy biorą udział w tych radach nie są profesjonalnymi politykami, ani świetnie ubranymi ambasadorami, ale są nimi pewni nieznani ludzie, wysocy finansiści, którzy przodują marnym i przelotnym politykom wyobrażającym sobie, że rządzą światem."

- Woodrow Wilson, Prezydent Stanów Zjednoczonych.

"Odkąd wszedłem w politykę miałem okazję prywatnie poznać cudze poglądy. Niektórzy z największych ludzi w Stanach Zjednoczonych w dziedzinie handlu i produkcji boją się czegoś. Wiedzą, że istnieje siła gdzieś tak zorganizowana, tak subtelna, tak czujna, tak połączona, tak kompletna, tak wszechobecna, że lepiej milczeć pod ich oddechem, jeżeli chce się ich potępić."

- Woodrow Wilson, Prezydent Stanów Zjednoczonych, "The New Freedom", 1913.

"Dzisiaj droga do całkowitej dyktatury w Stanach Zjednoczonych może być układana przez całkowicie legalne środki, niewidzialne i niesłyszane przez kongres, prezydenta i ludzi...pozornie mamy konstytucyjny rząd. Mamy działającą w naszym systemie rządowym i politycznym inną formę rządu, biurokratyczną elitę, która wierzy, że nasza konstytucja jest przestarzała i wierzą, że są po zwycięskiej stronie. Wszystkie tajemnicze okoliczności zagranicznych umów politycznych można przypisać do tej grupy...ta grupa plityczna posiada swoje lokalne organizacje wsparcia politycznego, własne grupy nacisku, swoje usankcjonowane interesy, swoją pozycję w naszym rządzie i swój własny aparat propagandowy."

- William Ezra Jenner, Republikanin, Kongresmen, Wicegubernator i Senator Stanu Indiana, 1954.

"Niewidzialna moc pieniądza buduje kontrolę i zniewolenie ludzkości. Finansowała komunizm, faszyzm, marksizm, syjonizm, socjalizm. Wszystkie skierowane w celu utworzenia ze Stanów Zjednoczonych członka Światowego Rządu."

- American Mercury Magazine, 1957.

"Moce kapitalizmu finansowego miały inny daleko idący cel, nic innego jak stworzenie światowego systemu kontroli finansowej w prywatnych rękach, zdolnego zdominować system polityczny każdego kraju i gospodarki światowej. System ten miał być kontrolowany w feudalistyczny sposób, spośród światowych banków centralnych działających wspólnie, poprzez tajne porozumienia, na tajnych spotkaniach i konferencjach. Wierzchołkiem tego systemu jest Banku Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei, Szwajcarii, prywatny bank posiadany i kierowany przez światowe banki centralne, które są prywatnymi korporacjami. Rozwój kapitalizmu finansowego umożliwia centralizację światowej kontroli gospodarczej i korzystanie z tej władzy dla bezpośredniej korzyści finansistów i pośrednich szkód wszelkich grup gospodarczych (...) Dowódcą naczelnym światowego systemu bankowego jest Gubernator Banku Anglii, który został zbudowany przez prywatnych bankierów do sytuacji, w której on ma być uważany za wyrocznię we wszystkich sprawach rządowych...I ci, którzy kontrolują kredyt narodowy, kierują politykę rządów i trzymają w swoich rękach losy ludzkości (...) Bank Rozrachunków Międzynarodowych został powołany w celu wzmocnienia Londynu jako światowego centrum finansowego, dzięki któremu trzy główne centra finansowe w Londynie, Nowym Jorku i Paryżu mogłyby nadal działać jako całość (...) W 1919 założyli Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), którego dyrektorami finansowymi byli Sir Abe Bailey i rodzina Astor, właścicele The Times. W Ameryce powstał odpowiednik pod dyrektorstwem Brytyjskim, znany jako Rada Stosunków Zagranicznych (...) Rada Stosunków Zagranicznych jest amerykańską filią stowarzyszenia, które narodziło się w Anglii, i które uważa, że granice państw powinny być zniszczone a ustanowione jedno światowe przywództwo (...) Znam operacje tej sieci, ponieważ studiowałem ją przez 20 lat i na początku lat 60 dostałem pozwolenie na przestudiowanie tajnych nagrań i zapisów...Uważam, że jej historyczna rola jest na tyle ważna, aby była ona znana."

- Mentor prezydenta USA Billa Clintona Carroll Quigley, profesor historii na Uniwersytecie Georgetown, członek Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), American Association for Advancement of Science, Amerykańskie Stowarzyszenie Antropologiczne, American Economic Association, Przemysłowa Szkoła Sił Zbrojnych (ICAF), Brookings Institution, U.S. Naval Weapons Laboratory, Foreign Service Institute of the State Department, Naval College (Norfolk, Virginia), Smithsonian Institution, Agencja Kosmiczna NASA, "Tragedia i nadzieja".

"Bankierzy są właścicielami Ziemi. Odbierz im to wszystko, ale pozostaw im moc kreowania pieniędzy, a jednym pociągnięciem pióra stworzą wystarczającą ilość depozytów, aby kupić ją ponownie. Jeśli jednak posiądziesz moc kreowania pieniędzy z dala od nich, wszystkie wilekie fortuny, takie jak moja znikną. Ale jeśli chcesz pozostać niewolnikiem bankierów i opłacać koszty swojego niewolnictwa, pozwól im nadal kreować walutę narodową."

- Josiah Stamp, Gubernator Banku Anglii.

"Zanim kontrola nad emisją pieniędzy i kredytu nie zostanie przywrócona rządowi i uznana za jego nadzwyczajną i świętą odpowiedzialność, wszystkie dyskusje na temat niezależności parlamentu i demokracji są puste i daremne. Kiedy naród odrywa się od kontroli nad własnym kredytem, nie ma znaczenia kto tworzy w państwie prawo. Lichwa poza kontrolą zniszczy każde państwo."

- William Lyon Mackenzie King, Premier Kanady.

"Kreowanie i wypuszczanie pieniędzy jest największym przywilejem rządu. Zaadoptowanie tych zasad pozwoli zaoszczędzić bajońskie sumy wydawane przez podatników na odsetki (dla prywatnych banków), zaś pieniądz przestanie być panem, a stanie się sługą ludzkości."

- Abraham Lincoln.

"Jestem najbardziej nieszczęśliwym człowiekiem. Niechcący zrujnowałem swój kraj (...) Nasz wielki przemysłowy naród jest kontrolowany przez swój system kredytu. System, spoczywający w prywatnych rękach (...) Rozwój narodu i cała nasza działalność, jest w rękach kilku osób (...) Staliśmy się jednym z najgorzej rządzonych, jednym z najbardziej kompletnie kontrolowanych i zdominowanych rządów w cywilizowanym świecie. Nie rządem, dysponującym wolnością słowa, nie rządem z przekonania i głosów większości. Za to rządem opinii i przymusu kilku dominujących ludzi."

- Thomas Woodrow Wilson, Prezydent Stanów Zjednoczonych, o wprowadzeniu Banku Centralnego USA (FED - Rezerwa Federalna).

"Ktokolwiek kontroluje ilość pieniądza w naszym kraju jest absolutnym władcą całego przemysłu oraz handlu, a gdy uzmysławiasz sobie, że cały system jest z łatwością kontrolowany, w ten czy inny sposób, przez kilku potężnych ludzi na górze, nie trzeba Ci już mówić skąd biorą się okresy inflacji i kryzysów."

- James Abram Garfield, Prezydent Stanów Zjednoczonych.

"Realnym zagrożeniem dla republiki jest niewidzialny rząd, który niczym ośmiornica owija swoimi oślizgłymi mackami nasze miasta, stany i nasz naród. Na jej czele jest mała grupa potężnych domów bankowych i interesy naftowe Standard Oil Rockefellerów. Ta mała koteria kieruje nasz rząd dla swoich egoistycznych dążeń. Ogarnia nasze biura, ciała ustawodawcze, szkoły, urzędy, sądy, gazety i każdą agencję przeznaczoną dla bezpieczeństwa publicznego. Oni praktycznie kontrolują obydwie partie polityczne."

- John Francis Hylan, Burmistrz Nowego Jorku, 1922.

"Nie chcę narodu myślicieli. Chcę narodu robotników."

- John D. Rockefeller, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), założyciel Amerykańskiego Stowarzyszenia Edukacji Narodowej (National Education Association).

"W walce o ustalenie adekwatnego Światowego Rządu, nauczyciele są w stanie przygotować serca i umysły dzieci dla globalnego zrozumienia i współpracy. Szkoła, nauczyciele i wszystkie zorganizowane zawody muszą być w samym centrum uwagi wszystkich agencji pracujących nad wprowadzeniem światowego rządu."

- Joy E. Morgan, Amerykańskie Stowarzyszenie Edukacji Narodowej (National Education Association), "Nauczyciel i Rząd Światowy".

"Istnieje coś o charakterze rzeczywistej konspiracji pośród pewnych czołowych wychowawców w Stanach Zjednoczonych, zmierzającej do wprowadzenia socjalizmu poprzez wykorzystanie systemu szkolnego."

- B. Carroll Reece, Kongresmen i Członek Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, o Fundacji Rockefellera.

"Wszystkie rządy - konserwatywne, liberalne, pracy, faszystowskie, socjalistyczne i komunistyczne, są politycznie kontrolowane przez grupę (...) zdominowaną przez twórców i manipulatorów pieniądza. W ten sposób narodowa władza polityczna, która, jeżeli jednostki mają się cieszyć maksymalną wolnością osobistą zgodnie z ich sumieniem i obowiązkiem, powinna należeć do narodu, została ukradziona bez jego wiedzy i zgody na to"; "Prerogatywę tę uzurpowali sobie bankierzy, zarówno lokalni jak i międzynarodowi, którzy doprowadzili do perfekcji tworzenie pożyczanych przez nich pieniędzy (...) W ten sposób powstała forma długu narodowego (...) który fizycznie nie jest możliwy do spłacenia przez społeczeństwo."

- F. Soddy - pisarz, członek Towarzystwa Królewskiego, brytyjski uczony i laureat nagrody Nobla w dziedzinie chemii, w liście skierowanym do delegata Stolicy Apostolskiej w Wielkiej Brytanii W. Godfrey'a i arcybiskupów anglikańskich Yorku, Walii i Canterbury, 1943.

"Co by było, gdyby mała grupka światowych przywódców (...) utworzyła tajne stowarzyszenie, by doprowadzić do ekonomicznego krachu? Jest luty. Wszyscy są w Davos. To nie terroryści, to światowi przywódcy (...) Lokują się na światowych rynkach akcji i towarów. Używając swojego dostępu do giełd, komputerów i zapasów złota, wywołują panikę. Najmują ludzi, którzy trzymają przywódców świata w Davos jako zakładników. Nie można zamknąć rynków. Bogate kraje...Nie powinienem chyba mówić takich rzeczy."

- Maurice Strong, były pod-Sekretarz Generalny ONZ, o Światowym Forum Ekonomicznym.

"FED nie podlega ani kongresowi, ani administracji, żadnej instytucji rządowej, która prawnie może unieważnić decyzje podejmowane przez FED."

- Alaan Greenspan, ekonomista, bankier, prezes Rezerwy Federalnej USA (FED - Bank Centralny), CFR (Rada Stosunków Zagranicznych).

"Niektórzy ludzie myślą, że Rezerwa Federalna Stanów Zjednoczonych jest instytucją rządową. Ona nie jest instytucją rządową. To prywatny monopol kredytowy, który żeruje na Stanach Zjednoczonych na rzecz siebie i swoich klientów zagranicznych."

- Louis McFadden, dyrektor kongresowej Komisji Walutowej i Kredytowej, 1932.

"Utworzenie Rezerwy Federalnej (1913) sprawiło, że Stany Zjednoczone stały się własnością międzynarodowych bankierów. Rezerwa Federalna warunkowała rolę Stanów Zjednoczonych w I wojnie światowej pod warunkiem kredytowania, co doprowadziło do Wielkiego Kryzysu i masywnych dochodów dla interesów, które są w posiadaniu Rezerwy Federalnej. Następnie warunkowała wkroczenie USA do II wojny światowej (...) CFR (Rada Stosunków Zagranicznych), założona sześć lat po utworzeniu Rezerwy Federalnej USA, pracuje dla promowania internacjonalistycznej agendy w imieniu międzynarodowej elity bankowej. Podczas gdy Rezerwa Federalna przejęła kontrolę nad pieniędzmi i długiem, CFR przejęło ideologiczną kontrolę nad takim imperium obejmując korporacyjną, bankową, polityczną, medialną i akademicką elitę narodu."

- Mentor prezydenta USA Billa Clintona Carroll Quigley, profesor historii na Uniwersytecie Georgetown, członek Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), American Association for Advancement of Science, Amerykańskie Stowarzyszenie Antropologiczne, American Economic Association, Przemysłowa Szkoła Sił Zbrojnych (ICAF), Brookings Institution, U.S. Naval Weapons Laboratory, Foreign Service Institute of the State Department, Naval College (Norfolk, Virginia), Smithsonian Institution, Agencja Kosmiczna NASA, "Tragedia i nadzieja".

"Nieważne, czy wybory wygra Al Gore czy George W. Bush, bo to Alaan Greenspan jest prezesem Banku Rezerw Federalnych."

- Stiddeutsche Zeitung, 2000 r.

"Jaki jest sposób myślenia Establishmentu? (...) dla nich najlepszym remedium na komunizm byłoby Światowe Państwo Socjalistyczne rządzone przez takich jak oni fachowców. Ma to swoje odbicie w polityce, która sprzyja budowaniu super-państwa oraz stopniowemu zrzekaniu się przez USA suwerenności na rzecz ONZ (...)."

- Edith Roosevelt, bratanica prezydenta Stanów Zjenoczonych Theodore'a Roosevelta o CFR (Rada Stosunków Zagranicznych), "Indianapolis News", 23.12.1963 r.

"W Stanach Zjednoczonych istnieje elita. Słowo "elita" to ogólne określenie w finansach międzynarodowych i biznesie, które dzierżą większość mocy, niezależnie od tego kto jest w Białym Domu (...) Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z istnienia tej "legalnej mafii" (...) to wpływa na politykę narodu w niemal każdej dziedzinie. Np. Rada Stosunków Zagranicznych w Nowym Jorku dotowana przez Rockefellerów od 1927 r. oferuje takie członkostwo w 90 procentach wpływowym postaciom (...)"

- Edith Roosevelt, bratanica prezydenta Stanów Zjenoczonych Theodore'a Roosevelta, "Amarillo Globe-Times" 3.01.1962 r.

"Przez długi czas czułem, że Franklin Delano Roosevelt rozwinął wiele własnych myśli i pomysłów na pożytek własnego kraju, Stanów Zjednoczonych. Ale nie robił tego. Większość jego myśli, jego politycznej amunicji, było starannie przygotowane dla niego przez zaawansowaną za sprawą Rady Stosunków Zagranicznych Światową Grupę Pieniężną. Znakomicie, z wielkim rozmachem, zdetonował "amunicję" w sam środek niepodejrzewanego celu, w Amerykanów, co zwróciło i odpłaciło mu jego internacjonalistyczne poparcie polityczne (...) ONZ jest daleko posuniętym, międzynarodowym aparatem bankowym wyraźnie ustawionym dla zysku finansowego i gospodarczego przez małą grupę potężnych światowych rewolucjonistów, głodnych zysku i władzy (...) Wielki Kryzys był wykalkulowanym 'strzyżeniem' społeczeństwa przez Moce Światowego Pieniądza...Liderzy Rządu Światowego i grupa bliskich im bankierów sprawują pełną kontrolę nad pieniężną maszynerią kredytową Stanów Zjednoczonych poprzez utworzenie prywatnie posiadanego Banku Rezerw Federalnych."

- Curtis Dall, Zięć Prezydenta Stanów Zjednoczonych Franklina Delano Roosevelta, "My Exploited Father-in-Law".

"Prawda jest taka, że finansowy element przejął rząd już od czasów Andrewa Jacksona".

- Franklin Delano Roosevelt, Prezydent Stanów Zjednoczonych, 1933.

"Za rzekomym rządem na tronie zasiada prawdziwy rząd, który z uwagi na niewidoczność nie ponosi żadnej odpowiedzialności przed ludźmi. Zniszczenie tego skorumpowanego rządu i skalanie tego bezbożnego sojuszu skorumpowanego biznesu i polityki jest pierwszym zadaniem mężów stanu".

- Theodore Roosevelt, Prezydent Stanów Zjednoczonych, "The Progressive Covenant With The People", 1912.

"Najważniejsza klika tych elitarnych grup ma wspólny cel: chcą poddać niepodległość Stanów Zjednoczonych. Druga klika międzynarodowych członków Rady Stosunków Zagranicznych obejmuje międzynarodowych bankierów Wall Street i ich kluczowe podmioty. Przede wszystkim chcą monopolu bankowego na świecie kończąc na kontroli globalnego rządu (...) Przygotowują rząd światowy kontrolowany przez władze komunistyczne."

- Admirał i Sędzia Generalny Amerykańskiej Marynarki Wojennej Chester Ward, członek Rady Stosunków Zagranicznych, o Radzie Stosunków Zagranicznych.

"George Bush jest otoczony ludźmi, którzy wierzą w jeden światowy rząd. Wierzą, że system sowiecki i amerykański są zbieżne. Narzędziem tego celu jest Organizacja Narodów Zjednoczonych, która jest socjalistyczna, ateistyczna i anty-amerykańska".

- Amerykański ambasador David Britton Funderburk, pracownik Departamentu Stanu, 1991.

"Dążenie w kierunku systemu światowego, który rozciąga się równomiernie we wszystkich częściach świata, gdzie władza jest w rękach komunistycznych rządów".

- Brzeziński, doradca prezydenta USA Jimmy'ego Cartera, założyciel Komisji Trójstronnej i główny doradca Rady Stosunków Zagranicznych o celu Komisji Trójstronnej.

"Era technokratyczna polega na stopniowym wglądzie na społeczeństwo bardziej kontrolowane. Takie społeczeństwo będzie zdominowane przez elity, nieskrępowane tradycyjnymi wartościami. Wkrótce będzie można dochodzić niemal ciągłego nadzoru nad każdym obywatelem i stale aktualnych plików zawierających nawet najbardziej osobiste dane, podlegające władzy (...) Elita nie będzie się wahać przed osiągnięciem swoich politycznych celów wykorzystując najnowsze techniki pozwalające sterować zachowaniem i utrzymywać społeczeństwo pod ścisłą kontrolą i obserwacją (...) Władza realna będzie ostatecznie należała do tych, którzy nie tylko mają dane, ale również kontrolują informację, mogąc szybko wydedukować z niej wszystkie możliwe dedukcje."

- Zbigniew Brzeziński o rządzie światowym, "Between Two Ages: America’s Role in the Technetronic Era" (1970).

"Marksizm jest zwycięstwem rozumu nad wiarą i reprezentuje etap żywotny i twórczy w dojrzewaniu uniwersalnej wizji człowieka".

- Zbigniew Brzeziński, "Between Two Ages: America’s Role in the Technetronic Era" (1970).

"Drogą Rockefellerów i ich sojuszników jest stworzenie jednego światowego rządu łączącego super-kapitalizm i komunizm pod tym samym szyldem, pod ich kontrolą...Mam na myśli spisek? Tak. Istnieje taki spisek o zasięgu międzynarodowym, planowany od starszych pokoleń i o niezwykle złych intencjach".

- Larry McDonald, członek Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, John Brich Society, 1976.

"Mamy przed sobą możliwość by ustanowić dla nas i dla przyszłych pokoleń Nowy Porządek Świata. Świat, w którym rządzi prawo, nie prawo dżungli samostanowienia narodów. Kiedy nam się uda, a uda się, mamy prawdziwą szansę w tym Nowym Porządku Świata, porządku, w którym wiarygodne siły ONZ mogą użyć swej roli mediatora pokojowego by wypełnić obietnice i wizje swych założycieli".

- George Bush Senior, (11.09.1990)

"Będziemy eksportować po całym świecie śmierć i zniszczenie dla utrzymania wpływów naszego wielkiego narodu."

- George Bush Senior.

"Faszyści przyszłości będą nazywali siebie antyfaszystami."

- Winston Churchill.

"Celem ONZ jest selektywne zredukowanie populacji poprzez zachętę do aborcji, wymuszoną sterylizację, kontrolę ludzkiej reprodukcji. ONZ postrzega dwie trzecie ludzkiej populacji jako niepotrzebny bagaż, z potrzebą eliminacji 350 tys. ludzi dziennie"

- Jacques Cousteau, UNESCO, Bank Światowy, Amerykańska Akademia Nauk (NAS), Francuska Marynarka Wojenna (Marine nationale), weteran II wojny światowej.

"Obecnie mamy zdecydowanie zbyt wielu ludzi na tej planecie. Całkowita liczba ludzi na poziomie 250-300 milionów ludzi, czyli 95% redukcja obecnego poziomu, byłaby idealna."

- Ted Turner, właściciel CNN.

"Prościej jest zabić milion ludzi, niż ich kontrolować."

- Zbigniew Brzeziński.

"Istnieje prawdopodobieństwo, że epidemia AIDS została wywołana przez kampanię masowych szczepień mających wykorzenić ospę. Światowa Organizacja Zdrowia, która sterowała 13-letnią kampanią szczepień, bada nowe dowody naukowe wskazujące na to, że szczepionki na ospę obudziły niespodziewaną epidemię wirusa HIV (...) Dalsze dowody pochodzą z Walter Reed Army Medical Center w Waszyngtonie. Chociaż szczepionka przeciwko ospie nie jest już przechowywana do celów zdrowia publicznego, nowi rekruci Amerykańskich Sił Zbrojnych zostali zaszczepieni dla ostrożności w przypadku ewentualnej walki biologicznej. Rutynowe szczepienia wywołały u 19-letniego rekruta chorobę AIDS (...) Dane Światowej Organizacji Zdrowia wskazują, że największe zakażenia wirusem HIV w Afryce Środkowej przypadają najwięszej ilości szczepień, dane są następujące: Zair 36,878,000; Zambia 19,060,000; Tanzania 14,972,000; Uganda 11,616,000; Malawi 8,118,000; Rwanda 3,382,000 i Burundi 3,274,000 (...) Brazylia, kraj ujęty programem zwalczania ospy, ma najwiekszą zachorowalność na AIDS w regionie Ameryki Południowej (...) AIDS po raz pierwszy został zgłoszony w San Francisco w 1981 i było to dwa lata po wizycie w Afryce. Obecnie wiadomo, że państwa te stały się rezerwuarem AIDS już w latach 70."

- London Times, 11.05.1987

"Wewnętrzne dokumenty Bayer ukazują, że kiedy wiedzieli w 100% o tym, że mają lekarstwo zainfekowane wirusem HIV, wycofali produkt z amerykańskiego rynku i wyrzucili go do Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej. Lek o nazwie Faktor VIII był wstrzykiwanym lekarstwem na hemofilię (...) Oficjele rządu we Francji, którzy pozwolili, aby do tego doszło, poszli do więzienia, a w Ameryce nie zostało nawet wszczęte postępowanie kryminalne przeciwko ani jednemu kierownikowi firmy przez Ministerstwo Sprawiedliwości (...) Jest o wiele gorzej: rząd Stanów Zjednoczonych i Amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) wydali na to zezwolenie." [

]

- Serwis Informacyjny CNBC.

"W poszukiwaniu nowego wroga, by nas zjednoczył, wpadliśmy na pomysł, żeby wykorzystać zanieczyszczenie środowiska naturalnego, niedobór wody, głód i to powinno spełnić tę rolę. Wszystkie te zagrożenia są wywołane ludzką ingerencją. Prawdziwym wrogiem, wobec tego, jest sama ludzkość."

- Rada Klubu Rzymskiego.

"Nowy Porządek Świata zostanie wprowadzony...Końcowe uderzenie w narodową suwerenność, powodujące jej stopniową erozję, dokona znacznie więcej aniżeli tradycyjny atak frontalny."

- Rada Stosunków Zagranicznych, Foreign Affairs, 1974.

"Nie zamierzamy osiągnąć Nowego Porządku Świata bez płacenia za niego krwią i pieniędzmi."

- Rada Stosunków Zagranicznych, Foreign Affairs, 1975.

"By osiągnąć rząd światowy, jest niezbędne, by usunąć z ludzkich umysłów indywidualizm, lojalność wobec tradycji rodzinnych, patriotyzm narodowy i dogmaty religijne (...) Reinterpretacja i ewentualne wykorzenienie koncepcji dobra i zła, które były podstawą wychowania dzieci, substytucja na wiarę w pewniki starszych osób, są spóźnionymi celami."

- Brock Chisolm, Dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

"Nikt nie wejdzie do Nowego Porządku Świata, kto nie złoży przysięgi oddawania czci Lucyferowi. Nikt zatem nie wejdzie do Nowej Ery, jeśli nie przejdzie Lucyferycznej inicjacji."

- David Spangler, Dyrektor Inicjatywy Planetarnej Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ).

"Międzynarodowi bankierzy tworzą pieniądze w formie kredytu dla rządów. Im większy dług publiczny, tym większe korzyści dla kredytodawców. Narodowe banki europejskie są kontrolowane i posiadane przez prywatne interesy. Rothschildowie i Warburgowie z Europy, J.P. Morgan Company, Kuhn Loeb, Schiffowie, Lehmanowie i Rockefellerowie posiadają i kontrolują ogromne bogactwo (...) Komisja Trójstronna to międzynarodowy spisek Davida Rockefellera (...) Komisja Trójstronna jest narzędziem międzynarodowej konsolidacji bankowości komercyjnej i interesów politycznie kontrolujących rząd Stanów Zjednoczonych. Komisja Trójstronna stanowi umiejętne, skoordynowane wysiłki, aby poprzez konsolidację przejąć kontrolę nad czterema centrami władzy: politycznej, pieniężnej, intelektualnej i duchowej. Komisja Trójstronna zamierza stworzyć globalną władzę gospodarczą przewyższającą państwa narodowe. Jej menadżerowie - twórcy tego systemu, będą rządzić w przyszłości."

- Barry Morris Goldwater, Senator Stanów Zjednoczonych i Generał Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych w czasie II wojny światowej.

"Jimmy Carter nie jest prezydentem Stanów Zjednoczonych. Komisja Trójstronna jest prezydentem. Pracuję dla Komisji Trójstronnej."

- Henry Kissinger, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, nauczyciel polityczny Baracka Obamy.

"Ta regionalizacja jest utrzymana w Trójstronnym Planie, który wzywa do stopniowej konwergencji Wschodu i Zachodu, ostatecznie prowadząc do celu Jednego Rządu Światowego (...) Narodowa suwerenność nie będzie już dłużej wykonywalną koncepcją."

- Zbigniew Brzeziński, założyciel Komisji Trójstronnej, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy'ego Cartera, o Komisji Trójstronnej.

"Ludzie, rządy i gospodarki wszystkich narodów muszą służyć potrzebom międzynarodowych banków i korporacji."

- Zbigniew Brzeziński, założyciel Komisji Trójstronnej, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy'ego Cartera, o Komisji Trójstronnej.

"W następnym wieku narody jakie znamy staną się przestarzałe: wszystkie państwa uznają jeden globalny autorytet."

- Strobe Talbott, były Podsekretarz Stanu w administracji Prezydenta USA Billa Cilntona, "Narodziny narodu globalnego".

"Żaden naród nie może być pozostawiony poza globalnym systemem, który budujemy."

- Madeleine Albright, była Sekretarz Stanu Stanów Zjednoczonych.

"Rada Stosunków Zagranicznych, Komisja Trójstronna i Grupa Bilderberg przygotowują wdrożenie globalnej dyktatury...Oni nie walczą z terroryzmem. Oni walczą ze społeczeństwem."

- Johannes Koeppi, były niemiecki urzędnik Ministerstwa Obrony i doradca NATO.

"Przestrzegam Europejczyków przed łudzeniem się, że Stany Zjednoczone miałyby - tworząc Nowy Porządek Świata - jakiekolwiek skrupuły, gdyby ich interesy były zagrożone, a zaszłaby konieczność interwencji wojskowej w Europie, przeciwnie: Użyto by wszelkich środków, łącznie z bronią atomową. Ogólnie biorąc, dążeniem USA jest utrzymanie w większości krajów biedy, oprócz tego skorumpowanych, lecz posłusznych reżimów. Zakładam jednak, iż Stany Zjednoczone interweniowałyby także w Europie Zachodniej, choć dziś może się to niektórym ludziom wydawać absurdalnym przypuszczeniem. Stany Zjednoczone nie tolerowałyby długo istnienia w Europie supermocarstwa nuklearnego czy ekonomicznego"

- Wesley Clark, były naczelny dowódca sił zbrojnych NATO.

"Groźba użycia i wyprodukowania bomby atomowej zmusi państwa do porzucenia idei narodowej suwerenności i skłoni je do ustępstw na rzecz międzynarodowej ich kontroli."

- Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, "Bulletin of the Atomic Scientist".

"Podstawowym i ogólnie uzgodnionym celem USA jest jednostronna dominacja nad światem poprzez absolutną przewagę militarną."

- Peter Paul Anatol Lieven, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House).

"Aby bronić Nowego Porządku Świata, amerykańscy żołnierze będą musieli zabijać i umierać."

- Arthur Schlesinger, Doradca Prezydenta Kennedy'ego, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR).

"Osama bin Laden jest agentem CIA, który zawsze pojawiał się, gdy prezydent USA George W. Bush musiał przestraszyć świat."

- Fidel Castro.

"Wszystkie agencje wywiadowcze w Ameryce i Europie doskonale wiedzą, że ten katastrofalny atak (11 września) był zaplanowany i zrealizowany przez Mossad, z pomocą świata syjonistycznego żeby obwinić kraje arabskie, co miało spowodować interwencję zachodnich mocarstw w Iraku i Afganistanie."

- Francesco Cossiga (1928 - 2010), były Prezydent i Premier Włoch, Chrześcijanska Demokracja, Wielki Mistrz Orderu Wojskowego Włoch – ex officio, Wielki Mistrz Orderu Zasług w Pracy – ex officio, Wielki Mistrz Orderu Gwiazdy Solidarności Włoskiej – ex officio, Wielki Mistrz Orderu Vittorio Veneto – ex officio, Wielka Kollana Orderu Infanta Henryka – 1990, Portugalia.

"Osama bin Laden był zupełnie martwy, więc nie ma mowy aby mogli go zaatakować, skonfrontować, lub zabić (...) To zostało zaaranżowane, kiedy ludzie oglądają komedię z Białego Domu widzą prezydenta, który publicznie niczym zombie obwieszcza, że właśnie zabił Osamę bin Ladena, który już od dziewięciu lat nie żyje (...) Nie do wiary, że znajdujemy się w amerykańskim teatrze absurdu...dlaczego ta sytuacja się powtarza...dziewięć lat temu ten człowiek był już martwy...dlaczego rząd musi wielokrotnie okłamywać Amerykanów (...) (Zabójstwo bin Ladena) To największe kłamstwo jakie kiedykolwiek słyszałem, to po prostu absurd (...) To oni przeprowadzili ataki (11 września) (...) To się nazywa Stand down, operacja pod fałszywą flagą w celu mobilizacji amerykańskiej opinii publicznej pod fałszywym pretekstem...zostałem o tym nawet powiadomiony przez generała w sztabie Wolfowitz'a (...) Uczyłem o operacji pod fałszywą flagą na National War College, więc wiedziałem dokładnie, co zostało przeprowadzone na amerykańskiej opinii publicznej (...) Możemy rozwikłać tę kwestię prawnie, nie za sprawą głupiej Komisji ds. 11 września". [link]

- Steve Pieczenik, były zastępca Sekretarza Stanu Henry'ego Kissingera, Cyrusa Vance'a i James'a Bakera, Doradca ds. Międzynarodowego Zarządzania Kryzysowego i Wojny Psychologicznej w administracji prezydentów Geralda Forda, Ronalda Reagana i George'a Busha seniora, Urząd ds. Zwalczania Terroryzmu, Departament Stanu, Prezes Strategic Intelligence Associates, Narodowy Instytut Zdrowia Psychicznego, United States Institute of Peace, RAND Corporation, Uniwersytet Obrony Narodowej, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR).

"Oficjalna wersja wydarzeń z 11 września jest fałyszwa. Dowody wskazujące na to, że była to wewnętrzna mistyfikacja, są uderzające."

- Catherine Austin Fitts, Sekretarz ds. Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w Administracji Prezydenta USA George'a Busha Seniora.

"Wydarzenia 11 września 2001 r. są sprzeczne z wersją administracji Busha (...) Wieże World Trade Center zostały wyburzone w sposób kontrolowany."

- William Christol, były konsultant Centralnej Agencji Wywiadowczej CIA.

"Nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, że 11 września było operacją przeprowadzoną przez wywiad Izraela."

- Alan Sabrosky, Konsultant ds. Międzynarodowego Bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych, Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych w Waszyngtonie, Korpus Amerykańskiej Marynarki Wojennej, Amerykańska Szkoła Sił Zbrojnych.

"Wszystkie agencje szpiegowskie i wywiadowcze wrogów Islamu działają wspólnie, zaś dowody wskazują że Mossad, jako agencja wywiadowcza izraelskiego Syjonizmu, sprawuje kontrolę nad CIA w Stanach Zjednoczonych i MI6 w Wielkiej Brytanii. Planem syjonistów jest przejęcie wszystkich terytoriów palestyńskich i władzy nad światem jednocześnie."

- Hassan Firouzabadi, Generał i Szef Sztabu Sił Zbrojnych Iranu.

"Izrael posiada przemysł wywiadowczy niezrównany na całym świecie prowadząc świat za nos w kierunku Trzeciej Wojny Światowej i większość ludzi jest za głupia, aby zdać sobie z tego sprawę."

- Victor Ostrovsky, były agent Mossadu.

"Przez wykorzystanie podstępu doprowadzamy do wojny."

- Motto Mossadu.

"Co roku wydajemy na bezpieczeństwo zbrojne więcej niż zysk netto wszystkich korporacji Stanów Zjednoczonych. To w połączeniu z przemysłem zbrojeniowym jest nowością w amerykańskich doświadczeniach. Całkowity jego wpływ - gospodarczy, polityczny, a nawet duchowy - jest odczuwalny w każdym mieście, każdym budynku rządowym, każdym urzędzie federalnego rządu (...) W pracach rządu, musimy się bronić przed zdobyciem nieograniczonego wpływu przez kompleks militarno-przemysłowy. Potencjał groźnego wzrostu jego siły istnieje i będzie się utrzymywać. Nie możemy nigdy pozwolić, aby siła tego połączenia zagroziła naszej wolności lub procesom demokratycznym."

- Dwight Eisenhower, Generał Armii Stanów Zjednoczonych, uczestnik II wojny światowej, Naczelny Dowódca Alianckich Ekspedycyjnych Sił Zbrojnych (1943–1945), 34 Prezydent Stanów Zjednoczonych, 1961.

"W latach 80-tych pracowałem w południowo-zachodniej Azji, w Wietnamie, Laosie, Kambodży i Chinach. Spotykałem oczywiście kolegów z innych agencji wywiadowczych i współpracowaliśmy z rządami tych państw. Przy licznych okazjach mówiono mi o istnieniu światowego rządu, zwykle podczas prywatnych rozmów. Wszyscy prezydenci bronią się przed nimi, ale wiedzą, że mogą być jedynie marionetkami w rękach rządzącego systemu, który stanowi jedynie 2% populacji świata, czyli najbogatszych. Wiem, że w jego skład wchodzą monarchowie Wielkiej Brytanii i Hiszpanii, a także ich małżonkowie. Tzw. światowy rząd wykupił wszystko. Kontrolują oni konflikty zbrojne i tworzą nowe choroby, jak np. ptasia grypa, aby z jednej strony kontrolować ludzi, a z drugiej pozbyć się niepotrzebnego balastu. W wyniku tego, jak mi powiedziano, stworzone zostanie nowe społeczeństwo - ubezwłasnowolniona masa. Centrum tych operacji jest leżąca w Nowym Jorku świątynia, znajdująca się niedaleko zniszczonych w 2001 Twin Towers. Tam spotykają się od czasu do czasu."

- Władymir Nikiforow, były pułkownik KGB, starszy oficer 1. Dywizji 5. Wydziału Komitetu Relacji Ekonomicznych z Zagranicą.

"Podczas mojej kariery, jako zawodowy oficer wywiadu, miałem wiele okazji uzyskać dostęp do ściśle tajnych dokumentów, ale w trakcie pracy jako naukowy oficer polityczny w Angolii, Afryce zachodniej, miałem okazję przetrząsnąć serię dokumentów, które były niezwykle zrozumiałe. To co odkryłem, napełniło mnie gniewem i oburzeniem, oraz naprowadziło mnie na kurs, którego nie porzuciłem do dzisiaj. Mianowicie aby odkryć kto kontroluje rządy Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Dokładnie zapoznałem się z wszystkimi tajnymi stowarzyszeniami, takimi jak Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych, Rada Stosunków Zagranicznych, Bilderberg, Komisja Trójstronna, syjoniści, masoni, Różokrzyżowcy bolszewiccy i cały spin-off tajnych stowarzyszeń (...) Wyobraźcie sobie silną grupę nieuznającą żadnych granic, związaną z przemysłem finansowym, farmaceutycznym i wydobywczym. Jest to "Komitet Trzystu", elitarna grupa rządząca planetą od 1897 roku. Dziś swą siłę skupia w 300 najmożniejszych osobach."

- John Coleman, oficer brytyjskiego wywiadu MI6, "Conspirators Hierarchy, Committee of 300".

"Trzystu ludzi, z których wszyscy się znają, bezpośrednio decydują o kierunku gospodarczym w Europie i wybierają swoich następców spośród siebie"

- Walter Rathenau, Minister Spraw Zagranicznych Republiki Weimarskiej.

"Istnieje 'Komitet 300', ludzie, którzy wzajemnie się znają i rządzą światem."

- Walter Rathenau, Minister Spraw Zagranicznych Republiki Weimarskiej, 1922.

"Od dni Weishaupta do czasów Karola Marksa, Trockiego (Rosja), Beli Kuhna (Węgry), Róży Luksemburg (Niemcy) i Emmy Goldman (USA), ogólnoświatowy spisek mający obalić cywilizacje i odbudować społeczeństwo na bazie zatrzymanego rozwoju, zawistnej wrogości i niemożliwej równości, stale rośnie. Odegrał on (...) znacząca rolę w tragedii rewolucji francuskiej. Był źródłem wywrotowego ruchu w wieku XIX; a teraz wreszcie banda niesamowitych osobowości podziemia wielkich miast Europy, Ameryki, chwyciła za włosy naród rosyjski i stała sie bezwarunkowo panami tego ogromnego imperium."

- Winston Churchill, "Syjonizm kontra bolszewizm", 1920.

"W XVIII wieku masoneria stała się ekspresyjna w wojowniczej polityce oświecenia, tak jak w przypadku Iluminatów, którzy byli prekursorami rewolucji (bolszewickiej)".

- Lew Trocki.

"Przez 27 lat pracowałem w FBI, w momencie przejścia na emeryturę pełniłem funkcję starszego agenta specjalnego, dowodząc FBI w Los Angeles...byłem również koordynatorem bezpieczeństwa podczas Olimpiady w Los Angeles (...) zdobyłem informacje o rozległej korupcji, pedofilii, pornografii, narkotykach i okultyźmie toczących zarówno amerykański establishment jak i rząd na poziomie federalnym oraz na niższych szczeblach w całym kraju wraz ze skorumpowanymi sędziami, prokuratorami i stróżami prawa włącznie, w co zamieszany jest również kidnaping dokonywany przez Biały Dom. To wszystko ma korzenie w elitarnej organizacji, zwanej Zakonem Iluminatów, założonym w 1776r., przez Adama Weischaupta we współpracy z rodem Rothschildów, w celu przejęcia władzy nad światem po uprzednim zniszczeniu wszystkich niezależnych państw i religii (...)"

- Ted Gunderson, były Dyrektor FBI Los Angeles.

"Nie jesteśmy organizacją polityczną, ponieważ pociągamy za sznurki i działamy zakulisowo. Prowadzimy wojnę na każdym froncie w literaturze i muzyce, zatrudniamy media same przeciwko sobie, żeby doprowadzić serca młodzieży do stanu godnego pożałowania. Posługujemy się muzyką, instrumentem, na który najmocniej reagują ludzie młodzi. Apeluję do Elit i ich organizacji, ponieważ poszukujemy nie amatorów, ale ludzi zdolnych do realnych działań. Jeżeli ludzkość ma dokonać rewolucyjnego kroku, cały brud wartości społeczeństwa jak demokracja czy humanizm muszą zostać unicestwione"

- Nikolas Schreck, najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

"Naszym ostatecznym celem jest ten sam co cel Voltaire'a i Francuskiej Rewolucji, zniszczenie katolicyzmu, a nawet samej myśli chrześcijańskiej (...) Papież, ktokolwiek nim będzie, nie wstąpi do tajnych stowarzyszeń, tak więc to tajne stowarzyszenia będą musiały wtargnąć do Kościoła, by móc zniszczyć go wraz z papieżem."

- "Alta Vendita" (Carl Mayer Rothschild)

"Oto co trzeba powiedzieć masom: Czcimy Boga, ale naszego Boga czci się bez popadania w zabobon (...) religia wolnomularzy powinna staraniem nas wszystkich, którzy jesteśmy wtajemniczonymi najwyższych stopni, zachować czystość doktryny Lucyferowej (...) Wówczas ludzie dojrzeją do iluminacji, której dostąpią dzięki rozgłoszeniu na całym świecie nieskazitelnej nauki Lucyferiańskiej..."

- Założyciel Masonerii Szkockiej Albert Pike w liście skierowanym do Giuseppe Mazzini'ego, ówczesnego lidera Zakonu Iluminatów z 15 sierpnia 1871r.

"Ci, którzy kierują całym spiskiem są w stanie wykorzystać ideologiczne różnice - marksizm, faszyzm, socjalizm kontra demokracja, kapitalizm - aby Iluminaci mieli możliwość dzielenia coraz większych mas ludzkich na przeciwstawne obozy, gdzie ze zindoktrynowanymi umysłami i uzbrojeniem zniszczą się nawzajem."

- Myron Coureval Fagan, Hollywoodzki Producent Filmowy o Radzie Stosunków Zagranicznych (CFR)

"Za każdym razem kiedy coś zrobimy, mówisz mi Ameryka zrobi to czy tamto...chcę ci powiedzieć bardzo wyraźnie: nie martw się o naciski Ameryki na Izrael. My naród żydowski kontrolujemy Amerykę i Amerykanie o tym wiedzą."

- Ariel Szaron, premier Izraela, (3.10.2001 - radio Kol Yisrael).

"Gospodarka Izraela jest w doskonałej kondycji. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie, a Izrael notuje w tej chwili bezprecedensowe ekonomiczne sukcesy. Obecnie osiągnęliśmy gospodarczą niezależność i wykupujemy Manhattan, wykupujemy Polskę, Rumunię oraz Węgry. I wedle mojej wiedzy nie mamy z tym żadnych problemów." [

]

- Szymon Peres, prezydent Izraela

"Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym".

- Izrael Singer (1943) - były sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów w latach 2001-2007; słowa wypowiedziane w dniu 19 kwietnia 1996 r. (Światowy Kongres Żydów).

"Po raz pierwszy w historii ludzkości niemal cała ludzkość jest politycznie aktywna, politycznie świadoma i politycznie zmobilizowana. Powstały globalny polityczny aktywizm generuje falę poszukiwania godności osobistej, szacunku kulturowego i możliwości ekonomicznych na świecie (...) Światowa tęsknota za ludzką godnością to główne wyzwanie w tym nieodłącznym globalnym, politycznym przebudzeniu (...) Ta siła umacnia niepodległe granice i stanowi wyzwanie zarówno dla istniejących państw, jak i globalnej hierarchii, na której szczycie w dalszym ciągu figuruje Ameryka...Młodzież Trzeciego Świata jest szczególnie niespokojna i urażona. Demograficzna rewolucja, jaką oni reprezentują, jest zatem polityczną bombą zegarową (...) Rewolucyjny potencjał wyłoni się spośród dziesiątków milionów studentów z często intelektualnie wątpliwych placówek edukacyjnych krajów rozwijających się (...) Zazwyczaj, pochodząc z niepewnego społecznie drobnomieszczaństwa i rozpaleni przez poczucie społecznego oburzenia, miliony z tych młodych ludzi jest gotowych na rewolucję, są zmobilizowani na powtórkę, która zaszła wcześniej w Mexico City czy na Placu Tiananmen, lecz na większą skalę. Ich fizyczna energia i emocjonalna frustracja tylko czekają, żeby być wywołane albo przez wiarę, albo nienawiść."

- Zbigniew Brzeziński, założyciel Komisji Trójstronnej, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy'ego Cartera.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jancet   

Usiłowałeś pobić rekord Guinnessa długości postu?

Chyba nikt go nie przeczyta w całości, ja na pewno nie, bo i po co?

Przedstaw swe tezy w kilku zdaniach, to zobaczymy, ile są warte.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Furiusz   

Zero tez - same cytaty, zresztą jak w tytule, masz jednak rację - fajnie byłoby gdyby autor trochę jednak to rozwinął

Share this post


Link to post
Share on other sites
xGxHxBx   

Otóż moja teza na podstawie powyższych wypowiedzi jest taka, że światem rządzi wąska grupa międzynarodowych bankierów w posiadaniu światowych banków centralnych będących prywatnymi korporacjami, którzy pociągają za sznurki tworząc wojny i kryzysy i dążą do utworzenia totalitarnego rządu światowego, a głowy państw są jedynie ich marionetkami. Z tym, że teza kończy się tam, kiedy mówi i pisze o tym światowa elita i oficjele rządowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ci wszechpotężni bankierzy pozwalają na publikacje tego typu zestawień w internecie bez żadnych konsekwencji?

To nader nieskuteczni są, zatem ten totalitarny rząd raczej nam nie grozi.

A tak w ogóle, to warto by poznać źródła każdej z wypowiedzi, autor tematu je zna?

Share this post


Link to post
Share on other sites
amon   

Dziwi mnie że wśród tych licznych cytatów, które są jednoznaczne i świadczą o złych intencjach mitycznych "bankierów" brakuje wypowiedzi bogaczy z Azji, z krajów arabskich. Przecież zgromadzony tam kapitał jest większy niż te o których wspomniał autor mega postu. Co powiedzieli panowie Wang Chuanfu czy Liu Yongxing w tej samej sprawie ??? Czy chamskie wypowiedzi Rothschildów róznią się od równie pazernych planów Akiry Mori lub Kunio Busujimy ???

Share this post


Link to post
Share on other sites
xGxHxBx   
I ci wszechpotężni bankierzy pozwalają na publikacje tego typu zestawień w internecie bez żadnych konsekwencji?

To nader nieskuteczni są, zatem ten totalitarny rząd raczej nam nie grozi.

Gdyby to robili, byłoby to tylko potwierdzeniem całej sytuacji, a tak teoria spiskowa pozostaje teorią spiskową, której większość nie traktuje poważnie i można liczyć na głupotę ludzką. Zresztą jak nie wierzysz to patrz:

http://www.youtube.com/watch?v=PaHdGGDNh7k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak więc od XIX wieku grupa niezwykle wpływowych bankierów dąży do "totalitarnego rządu światowego".

Minęło przeszło dwieście lat, a oni wciąż nie osiągnęli celu.

Może zatem nie ma się czego bać, przy takiej nieudolności?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego ja pojawiam się na forum jako anonimowy - jakby co, to nawet Rothschildowi w żywe oczy się wyprę swych wypowiedzi. Zawsze ktoś się mógł pode mnie niecnie podszyć.

Swoją drogą, w doborze wypowiedzi widzę pewną niekonsekwencję.

Oto Nikolas Schreck, najwyższy kapłan Kościoła Szatana powiada, że:

"cały brud wartości społeczeństwa jak demokracja czy humanizm muszą zostać unicestwione"

natomiast Karol Marks stwierdza:

"... na to, by w danym kraju zapanował socjalizm, wystarczy wprowadzić w nim demokrację".

To bać się należy tej demokracji, czy raczej jej bronić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
aniart   

„Kiedy uczciwi i mądrzy sprawują rządy, prostacy i głupcy ładu przestrzegają. Kiedy zaś prostacy i głupcy rządy sprawują, uczciwi i mądrzy stają się buntownikami.”

Mo Ti

Share this post


Link to post
Share on other sites
gregski   
natomiast Karol Marks stwierdza:

"... na to, by w danym kraju zapanował socjalizm, wystarczy wprowadzić w nim demokrację".

To mi brzmi jak coś z Janusza Korwina Mikke.

A co do tych wcześniejszych cytatów to jak się ma obecnie rodzina Rothschildów? Tyle lat rządzenia światem musiało tych ludzi nieźle umęczyć!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Otóż moja teza na podstawie powyższych wypowiedzi jest taka, że światem rządzi wąska grupa międzynarodowych bankierów w posiadaniu światowych banków centralnych będących prywatnymi korporacjami, którzy pociągają za sznurki tworząc wojny i kryzysy i dążą do utworzenia totalitarnego rządu światowego, a głowy państw są jedynie ich marionetkami.

Z tym pogrubionym to się nie zgadzam. Ten rząd już od dawna istnieje. Dąży jedynie do kontroli nad jeszcze większą liczbą państw niż dotychczas. A w ogóle to ciekaw jestem które kraje jeszcze są w miarę niezależne ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
fake   

Napiszę tak...

Oby za 25-50 lat nie okazało się, że te wszystkie "teorie spiskowe" się ziszczają i rzeczywiście będziemy "rządzeni" przez Rząd Światowy.

Czas pokaże lub pokarze sceptyków ;)

Pozdrawiam,

Fake

Edited by fake

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.