Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
szpek_chomik

Świąteczna Szopka Polityczna

Rekomendowane odpowiedzi

D.Tusk: Witam wszystkich zgromadzonych, zanim powiem parę słów od siebie, pragnę oddać głos pierwszej osobie w państwie panu Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu. Proszę o brawa! (brawa z prawej strony sali, wiwatujące okrzyki: "Lechu, Lechu" z lewej).

P.Gosiewski: Panie Premierze, Pan Prezydent troszkę się spóźni... (drzwi otwierają się i wbiega zasapany prezydent L.Kaczyński, podchodzi do mównicy)

L.Kaczyński: (cicho) Przepraszam, panie premierze, pan pozwoli... (D.Tusk z uśmiechem odsuwa się od mównicy, kolejna burza oklasków)

L.Kaczyński (głośno): Proszę państwa, przepraszam bardzo za spóźnienie, które wynikło w całości z winy mojej kancelarii. Na wstępie chciałbym podziękować panu premierowi Donaldowi Tuskowi za zaproszenie. To dla mnie wielki zaszczyt i honor być gościem człowieka, którego dziełem jest ustawa wprowadzająca sprawiedliwą i niezbędną reformę systemu wcześniejszych emerytur...

(trwa przemówienie, akcja dzieje się na sali, gdzie słychać ciche głosy rozmów

G. Schetyna (cicho, do siebie): O ja pier****.

już-nie-profesor W. Bartoszewski (cicho, do siebie) : Prawdziwy mąż stanu, bardzo zdrowy psychicznie

T.Arabski: Jakbym miał jakiś samolot, to bym mu dał...

S.Niesiołowski: Ten to by nawet na GESTAPO nie sypał...

L.Wałęsa, do siedzącego obok A.Macierewicza: Wiesz co, Antek? Nie chcem, ale muszem to powiedzieć: sam jestem durniem! Antek, to co jeszcze jednego?

B.Komorowski: Heros! Bohater! Nic dziwnego, że kule się go nie imają.

A.Kwaśniewski (do J.Szmajdzińskiego): Jurek, oddaj swoje głosy na niego, on musi wygrać drugą kadencję.

G.Schetyna: O ja pier****

S.Nowak nic nie mówi, tylko kiwa z zachwytem głową, D.Tusk co chwila przerywa przemówienie gromkimi oklaskami

J.Kaczyński (do P.Gosiewskiego): całkiem ładnie mówi, ale zobacz na tego Tuska, jakie on ma piękne, owcze oczy!

L.Kaczyński (dalej przemawia): ... i dziękuję również panu premierowi za reformę służby zdrowia...

L.Wałęsa do A.Macierewicza: Wiesz co Antek, nie chcem ale muszem to pwoiedzieć: to on skakał przez płot!

W.Pawlak (wstaje i krzyczy głośno): Wstyd mi za Kłopotka!

L.Balcerowicz (wstaje i krzyczy głośno): Odchodzę!

L.Kaczyński (dalej przemawia): ...dziękuję panu prezydentowi Wałęsie, panu prezydentowi Kwaśniewskiemu, panu prezydentowi generałowi, panu Palikotowi...

(z sali): Aaaaa psik! (cisza, wszyscy patrzą na G.Schetynę, który głupio się uśmiecha) AAAA psik (jeszcze raz kicha Schetyna)

L.Kaczyński: Czy ja słyszałem strzały?

J.Kaczyński: to prowokacja!

P.Gosiewski: (coś nie zrozumiałego, pod nosem)

R.Kalisz (rechoce)

P.Gosiewski (pociera nos)

D.Tusk (robi wilcze oczy)

L.Kaczyński: czy ja słyszę rosyjskie głosy?

J.Palikot: Rosyjskie? Co pan gada? Pan jest chamem!

L.Wałęsa (wstaje i wrzeszczy): Hańba!

(wszyscy posłowie PiS wstają i wychodzą krzycząc): Targowica!

L.Kaczyński: Aaaa! Strzelają!

(wszyscy posłowie Po wstają i wychodzą mówiąc): Tak się nie da rządzić!

(BOR wyprowadza prezydenta i premiera, sala pustoszeje, zostaje tylko R.Kalisz i G.Schetyna

R.Kalisz (rechoce)

G.Schetyna: O ja pier****!

KURTYNA

p.s pozdrawiam forumowiczów i wesołych świąt! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

To tak śmieszne, że aż straszne, toć to mogłoby być prawdą.

Świetna Szopka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

A to Targowica! ;)

Fajne, posmialem się. Chociaż w Sejmie niewiele brakuje, by tak to zaczęło wyglądać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

niezle:) Ta pierwsza część to marzenie i sen niejaki spokojny, ta druga tragiczne przebudzenie:)

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Tak się zastanawiam, jak wyglądałby program palikotystów, gdyby Marks napisał, że religia to konopie dla mas ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.