Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Polacy na IO w Pekinie

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje , to straszne , że tacy ludzie są wybierani do zarządów . Pełna kompromitacja Polski za granicą.

Dzisiaj Artur Noga 5 to i tak dobry rezultat , jeszcze dużo przed nim , może za cztery lata w Londynie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

A tu to już dla mnie duża niespodzianka, Maja Włoszczowska srebrny medal, no no...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja na nią liczyłem, ona miała już sukcesy w tym sporcie, tyle, że ona powiedzieli przed chwilą w TVP, że nie startowała na wszystkich PŚ i innych imprezach to i medal jest, jak nie zniosą obecnego systemu stypendiów to będzie bezens.

Zobaczymy, co pokarzą kajakarze. Obecnie 4 starty 0 medali, dziś kolejne 4.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
Zobaczymy, co pokarzą kajakarze

Jak dla mnie nie wiele, tylko Aneta Konieczna i Beata Mikołajczyk wywalczyły srebro czyli taj jak mówimy cały czas, Polski sport stanął w miejscu, a świat ucieka.Zachwycają się komentatorzy jak ktoś pobije rekord Polski, ale rekordy Polski nie daje awansu do finału.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A jednak dziesięć medali. Gdy zawiodła Otylia oraz Kusznierewicz i

Rzycki, gdy prześladowały nas czwarte miejsca, jednak dobrnęliśmy do pewnego minimum. Zaskoczyli pozytywnie i uratowali sytuację ci, na których w walce o medale, a przynajmniej złoto czy i srebro nie liczyliśmy - Małachowski, Majewski, Blanik. Miejmy nadzieję ze za 4 lata będzie lepiej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
Miejmy nadzieję ze za 4 lata będzie lepiej.

Znowu mamy liczyć na przypadkowe zwycięstwa sportowców. Oprócz Blanika, i złotych wioślarzy, cała reszta naszych medalistów ma straszne wahania formy lub problemy psychiczne. Jak się uda będą mistrzami świata lub Europy, ale przeważnie się nie udaje.

Śmieszy mnie wypowiedz pływaków, że ranne pływanie im nie odpowiada, Phelpsowi to nie przeszkadzało.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

20 miejsce w ogólnej... i 20 pod względem zdobytych medali. Holandia, Białoruś, Brazylia, Kazachstan przed nami. Ogólnie trzymamy mocno średni poziom, mogło być gorrzej, ale dobry wynik to nie jest. Polskę stać na miejsce w pierwszej 15 pod względem medali i w klasyfikacji generalnej, ba przy odpowiednim systemie i pieniądzach, stać nas na miejsce ok. 10.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Szef naszego komitetu olimpijskiego powiedział, że poda się do dymisji jeżeli zdobędziemy mniej medali niż na poprzedniej olimpiadzie. W Atenach zdobyliśmy 10 medali, czyli wszystko zostaje po staremu. Szkoda, ja bym ten komitet rozpędził na cztery wiatry...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja bym połowę zwiąków i komitet rozpędził. Kadry odchudził o połowę i dał więcej pieniędzy. Dodatkowo postraszyłbym, że jeśli dany związek nie zdobędzie na dwóch kolejnych olimpiadach, co najmniej 1 medalu to dotacje zostają obcinane do zera.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

"Dziś, w sobotę Otylia mierzyła nowe stroje firmy Arena, ale nie są dobrze dopasowane i pływaczka zapewne z nich nie skorzysta. Otylia nie chce założyć również nowych strojów firmy Diana, których szwy podczas skłonu w przód zachowują się z kolei jak agresywne stringi."- Otylia Jędrzejczak.

Nie słyszałem nigdy, by coś takiego ważnego dla pływaka, jak kombinezon, był przymierzany przed samym startem, zawodnik powinien mieć czas by strój dopasować ,opływać go przed startem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Pancerny, ale to są właśnie pokazane durne tłumaczenia... dlaczego nie było medalu od Italiano, bo to, że wiał wiatr w hal zapewne tylko, gdy serwowali Polacy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.