Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Polacy na IO w Pekinie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniacie starty Polaków?

W pływaniu nie istniejemy.

Szermierka tragedia.

W judo nas wszyscy leją.

Zeglarstwo fatalnie jak reszta.

Siatkarze i szczypiorniści mieli słabych rywali.

Siatkkarki uległy Kubie.

Zdobędziemy jakieś złoto?

Jeśli nie Blanik to kto?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

W piłce ręcznej mężczyzn jak na razie nie jest źle. Pokonaliśmy Chiny. :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Chiny to 8 zespół Mś w Azji jeśli dobrze pamiętam... Do tego porównajmy wagę i wzrost ich do wagi i wzrosu Polaków oraz do naszego dośwadczenia to był sparing... z Hiszpanią zobaczymy, na co ich stać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   
W pływaniu nie istniejemy

No nie wiem, jakoś właśnie w pływaniu to wszyscy prezenterzy nas przechwalają...

Liczę na Korzeniowskiego. :D

Widziałem dzisiaj relację z gry w tenisa stołowego Polaka i Szwajcara. Wygrał Polak. Nazwiska dokładnie nie pamiętam, ale wygląda na to, że powinien zajść troszkę dalej niz jest teraz.

O tych naszych złotkach szkoda gadać. Nie wydostaniemy się z grupy.

Lekkoateltyka jest ponoć naszą piętą achillesową ( :shy: ), ale może Monika Pyrek wreszcie zaskoczy nas czymś konkretnym (żeby nie mówić - były serbra).

Jednak jakoś super nie odnoszę się tylko do Polaków. Całe widowisko jest piękne i zasługuje na uwagę. Nie wspominając już o wielkich emocjach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Szermierka tragedia.

Przecież Polacy przede wszystkim liczą się w drużynach. indywidualnie to jedynie Gruchała i może Jóźwiak mogły coś osiągnąć, i tu rzeczywiście było nieciekawie.

W judo nas wszyscy leją.

A spodziewałeś się czegoś innego? Zresztą spokojnie, Krawczyk jutro staruje i jeżeli on nic nie osiągnie wtedy można zacząć narzekać.

Siatkkarki uległy Kubie.

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się niczego innego. Uczknęły jednego seta Kubie, jednego seta Chinom. Przyjęcie i rozegranie nie istnieje. teraz zaczną się mecze, po których Złotka powinny zając trzecie miejsce w grupie i awansować do ćwierćfinału.

Zdobędziemy jakieś złoto?

Jeśli nie Blanik to kto?

Nie, no nie szerzmy pesymizmu. A Kusznierewicz z Życkim? A nasza czwórka podwójna bez sternika? A szermiercze drużyny? A pięciobój? A Kołecki? A Dołęga? A Radwańska? Igrzyska się dopiero zaczęły a Ty już byś chciał z pięć złotych medali mieć. przypomnę, że na igrzyskach w Sydney pierwszy medal zdobyliśmy dopiero w drugim tygodniu (Renata Mauer-Różańska) a jeszcze zdążyliśmy zdobyć 6 złotych w sumie. Spokojnie, doczekamy się.

W piłce ręcznej mężczyzn jak na razie nie jest źle. Pokonaliśmy Chiny. :D

Tu się zgodzę z Jarpenem. Żaden powalający sukces.

Widziałem dzisiaj relację z gry w tenisa stołowego Polaka i Szwajcara. Wygrał Polak. Nazwiska dokładnie nie pamiętam, ale wygląda na to, że powinien zajść troszkę dalej niz jest teraz.

A nie masz przypadkiem na myśli Przemysława Wachy w badmintonie? Turniej tenisa stołowego się jeszcze nie zaczął. Poza tym w następnym meczu Wacha gra z nr 3 na świecie. (sam jest nr 14)

O tych naszych złotkach szkoda gadać. Nie wydostaniemy się z grupy.

Przecież najgorsze spotkania mają już za sobą :roll:

Lekkoateltyka jest ponoć naszą piętą achillesową ( :shy: ), ale może Monika Pyrek wreszcie zaskoczy nas czymś konkretnym (żeby nie mówić - były serbra).

Tak, ale teraz jest Jennifer Stuczyński, Czeszka (nie pamiętam nazwiska) i dwie mocne Rosjanki 9poza Isinbajewą). Poziom skoku o tyczce poszedł ostro do góry, więc nie zdziwcie się jeśli medalu nie będzie. W Lekkiej Atletyce liczyłbym raczej na Tomka Majewskiego i Marka Plawgę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   
Achilles napisał/a:

Widziałem dzisiaj relację z gry w tenisa stołowego Polaka i Szwajcara. Wygrał Polak. Nazwiska dokładnie nie pamiętam, ale wygląda na to, że powinien zajść troszkę dalej niz jest teraz.

A nie masz przypadkiem na myśli Przemysława Wachy w badmintonie? Turniej tenisa stołowego się jeszcze nie zaczął. Poza tym w następnym meczu Wacha gra z nr 3 na świecie. (sam jest nr 14)

Zawsze muszę coś pokręcić. :| Tak, to ten Wacha i jego badminton.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Przegraliśmy? Jak wyjeżdżałem z domu to prowadzili cały czas i nieźle grali... (westchnienie)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   
Polska ósemka wioślarska jest w finale. O kilka setnych wyprzedziliśmy 5 Chińczyków.

Tak, tak, oglądałem. Cieszę się, zwłaszcza dlatego, że ponoć wątpiono od samego początku w nas. Pierwszy raz w historii byliśmy "lepsi" od osady niemieckiej. :}

Aha, i chciałem też powiedzieć, iż ci prezenterzy są naprawdę wnerwiający, już sobie spekulują kto ma przegrać, kto ma być słabszy byśmy się dostali dalej. Wygląda na to, że takimi swoimi komantarzami dają do zrozumienia o słabości naszej reprezentacji.

I chciałem Was jeszcze zapytać: co z naszymi złotkami? Słyszałem wczoraj od mojej siostry, że ponoć przegrały już trochę...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Polacy przegrali z Hiszpanią:faint: 29:30 jaki żal tyle prowadziliśmy

Podziękujmy sędziom. Niestety piłka ręczna to dyscyplina, chyba najłatwiejsza do ustawiania. Posłuchajcie co mówi Wenta.

Polska ósemka wioślarska jest w finale. O kilka setnych wyprzedziliśmy 5 Chińczyków. :D

Dlaczego pięciu Chińczyków, bo chyba nie rozumiem?

Aha, i chciałem też powiedzieć, iż ci prezenterzy są naprawdę wnerwiający, już sobie spekulują kto ma przegrać, kto ma być słabszy byśmy się dostali dalej. Wygląda na to, że takimi swoimi komantarzami dają do zrozumienia o słabości naszej reprezentacji.

Trzeba przyznać, że TVP pokazuje te Igrzyska wyjątkowo żałośnie. Gdyby nie eksperci w studiu typu Niemczyk albo Spruch to nawet bym nie oglądał. i tak większość oglądam przez internet bo telewizja nie wyrabia się na pokazanie wszystkich naszych :D

I chciałem Was jeszcze zapytać: co z naszymi złotkami? Słyszałem wczoraj od mojej siostry, że ponoć przegrały już trochę...

A co to, internetu nie ma? :razz: Hehe. Przegrały, przegrały, ale z dwoma najlepszymi zespołami w naszej grupie. Teraz powinno być już lepiej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego pięciu Chińczyków, bo chyba nie rozumiem?

Śpieszyło mi się, chodziło mi, że wyprzedziliśmy ich o kilka setnych(teraz już nie pamiętam, ale chyba 4) i nie sprawdziłem postu. :D Oczywiście Chińczyków było 8 :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Judoka Robert Krawczyk, Agnieszka Radwańska ,Wojciech Knapik, oraz nasze łuczniczki indywidualnie, już odpadli z dalszej walki o medale.

Za to Otylka w eliminacjach była trzecia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wojciech Knapik

To on był w ogóle jakimś faworytem? Dla niego awans do finału byłby już wielkim sukcesem chyba.

Polski przegrały z Japonią 3:2. Innymi słowy mogą się już pakować i wracać do Polski. Szkoda, liczyłem że pokażą się z bardzo dobrej strony i myślałem, że trzecie miejsce w grupie mają pewne. Niestety po raz trzeci porażka i grając w ten sposób przegrają też z USA. Trzeba przyznać, że Japonki miały wyjątkowe szczęście (jak zwykle zresztą), ale co to w ogóle za wytłumaczenie?

Znowu ze świetnej strony zaprezentowali się polscy łucznicy. Łukasz Dobrowolski i Jacek Proć awansowali do 1/8 finału. No i ten drugi pobił rekord olimpijski. Kto by się spodziewał, że to panowie będą dostarczali nam takich emocji, a nie panie?

W ćwierćfinale badmintona przegrał nasz debel Mateusiak/Łogosz po zaciętej walce z Duńczykami. Ostatnią szansą polskiego badmintona jest nasz mikst, ale trzeba przyznać, że nawet jeśli przegrają to nasi badmintoniści pokazali poziom na tych igrzyskach.

Bokser Łukasz Maszczyk wygrał swoją pierwszą walkę. myślicie, że może zajść daleko? Bo ja uważam, że jeżeli nie trafi na żadnego Chińczyka to owszem.

Do finału we wioślarskich jedynkach awansowała Julia Michalska. O awansie zadecydowały 0,05 sekundy! A więc mamy już dwie łódki w finałach, a jutro o finały powalczą czwórka podwójna i czwórka wagi lekkiej.

Pływacy medalu nie zdobyli (zresztą chyba nikt się tego nie spodziewał), ale Otylia Jędrzejczak z 4 czasem awansowała do finału. Ma szanse powalczyć o podium.

Świetna postawa Natalii Partyki w meczu pingpongistek z Honk Kongiem. Na nic się to jednak zdało, bo i tak Polska przegrała 3:0. Tylko ten mecz pokazał, że niepotrzebne nam naturalizowane Japonki, skoro nasza krajowa zawodniczka jest o niebo lepsza :)

Krzysztof Szramiak zajął punktowane 8 miejsce w podnoszeniu ciężarów w kategorii 77kg. Trochę mnie zawiódł bo po rwaniu miałem nadzieję, że powalczy o miejsca 4-5, a przy pechu konkurentów może nawet o brąz. Niestety tak się nie stało.

Nieźle zaprezentowali się też kajakarze górscy. Zarówno w K1 kobiet, jak i w C2 awansowali do półfinałów.

Judocy i zapaśnicy jak zwykle, czyli porażki. Nie ma co komentować. W kolarskiej czasówce Przemysław Niemiec zajął odległą pozycję, no ale on nie jest specjalistą od takiego wyścigu. W szermierce tez nie zabłysnęliśmy, ale i szans na to nie było.

Jutro Polacy mogą wystąpić w ośmiu finałach, ale pewny jest tylko jeden (Jędrzejczak). Ale mimo to warto zwrócić uwagę na drużynę szablistek, Sylwię Bogacką w karabinie sportowym, oraz naszych kajakarzy górskich. Prócz tego na pewno trzeba kibicować naszym wioślarzom, badmintonistom, siatkarzom i szczypiornistom :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Nasze złotka przegrały z Japonkami 2-3.......

To on był w ogóle jakimś faworytem? Dla niego awans do finału byłby już wielkim sukcesem chyba.

Dla mnie każdy uczestnik dopóki nie odpadnie, jest teoretycznym złotym medalistą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.