Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Vissegerd

Meżczyzna metroseksualny

Rekomendowane odpowiedzi

nazaa   
Jak facet zaczyna się malować to wtedy chyba jest z nim coś nie tak.

Nie jest źle dopóki sięga tylko po podkład i puder ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Nie jest źle dopóki sięga tylko po podkład i puder ;)

Mam nadzieję, że chodzi Ci o aktorów :lmao: . Dla mnie facet, który sięga po podkład i puder, eee... to nie jest normalne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
Mam nadzieję, że chodzi Ci o aktorów :lmao: .

Wybacz, ale nie ;P Co w tym złego, że facet chce sobie poprawić stan cery, bo np. ma masę wyprysków i wygląda fatalnie?

Dla mnie facet, który sięga po podkład i puder, eee... to nie jest normalne.

Bo nie jest często spotykane. Niech sobie używa podkładu i pudru, czemu nie, byleby tylko nie przypominał tego wymalowanegno kolesia z Tokio Hotel :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   
Niech sobie używa podkładu i pudru, czemu nie, byleby tylko nie przypominał tego wymalowanegno kolesia z Tokio Hotel :roll:

On wogóle nie wygląda jak przedstawiciel płci męskiej. Ma taki makijaż na oczach, jakiego ja sobie nigdy w życiu nie zrobię z kilku powodów. A poza tym ma długie włosy. Ogólnie to on wygląda jak dziewczynka :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Co do tego długiego wyrazu w temacie, to metra w mej mieścinie nie ma, więc tej drugiej części (wyrazu) nie da się u nas w nim uskuteczniać.

a co do:

Dzionga napisała:

A obcisłe koszule? No cóż, może po prostu tak lubi.

to u nas, jeżeli jest tak, to jedynie dlatego, że piwa się piło za dużo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gracja.   

Vissegerd

No tak, tylko tu mamy do czynienia z pewnym subiektywizmem. Ktoś może lubić długowłosych brodaczy, ktoś inny tak jak piszesz. Podobnie z zapachem i ubiorem. Ale jak to mówią, de gustibus non est disputandum.

Głównie miałam na myśli sposób w jaki mężczyzna dba o siebie,a czy są to długie , czy krótkie włosy najważniejsze by były zadbane, to w brew pozorom nie zajmuje aż tyle czasu ;)

Vissegerd

Czy to nie pewna niekonsekwencja? Bo solarium i kosmetyczka też czas pożarają, pomijam, że IMHO facet po solarium wygląda nieco hmmm... dziwnie.

Zdarza się, iż przed urlopem mężczyźni korzystają z tej formy opalania, by np. Nie świecić na plaży bielą w takim przypadku nie widzę przeszkód. Co do kosmetyczki.. dzisiejsze ''zakłady piękności'' to małe laboratoria mając kłopot z cerą warto skorzystać z usług fachowca bez względu na płeć.

metroseksualny mężczyzna? Cóż mając przy sobie sztab wizażystów, fryzjerów i całej świty od wizerunku nie trudno nim zostać. To co uchodzi ludziom z pierwszych stron gazet nie zawsze jest dobre dla wszystkich.

Reasumując, sama mam ograniczony czas na lustro, choć lubię świat kosmetyków, to gdyby mój partner spędzał przed lustrem więcej czasu ode mnie, czułabym się niekomfortowo, a jeśli próbowałby przymierzać moje bluzki, zaczęłabym się zastanawiać, czy aby wszystko z nim ok.

No i średnia przyjemność dla mnie, gdy na spotkaniu mam trudności z nawiązaniem kontaktu wzrokowego, bo akurat za mną jest lustro i mój rozmówca jest wpatrzony w swoje odbicie, przed kolejnym spotkaniem z pewnością zręcznie bym się wymigała. Narcyz najlepiej czuje się we własnym towarzystwie. :)

Dziękuję Vissegerd za miłe powitanie.

Przemówiłam , dziękuje za uwagę, można siadać. :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Na Kociewiu (i Kaszubach) mówią, że wystarczy gdy "chłop jest tylko trochę ładniejszy od diabła".

To po co te wszystkie "pizdrygałki"?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

A może to metro odnosi się do pewnego wymiaru. Ale z taką dimenszyn nie musiałby się w ogóle troszczyć o wygląd. Więc może właściwe określenie to mężczyzna (mili)metroseksualny ?.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   
Zero męskości, baba z jajami(przepraszam za wyrażenie).

No to to może trochę przesada. Sprawa lalusi ostatnio staje się normą i upowszechnia się w dzisiejszym świecie, zwłaszcza w kręgach show biznesu. Mnie tam szczerze nie interesuje czy X obciął sobie włoski na nogach, a Y ukrył sobie pryszcza puderkiem. Niech sobie to robią! Co mnie to obchodzi?! Zwłaszcza te pudelki, niepudelki, najlepszym źródłem informacji z "wyższych sfer" to raczej nie są.

Chociaż z drugiej strony mężczyźni powinni dbać o swoją higienę. W końcu śmierdziele są nie tolerowani. ;}

Męskość polega na tym, że nie miesza się z naturą kobiecą, bądź się miesza, ale w bardzo malutkim stopniu. Ale kiedy widzę tych z fryzurami typu kolesia z artykułu podanego przez Vissegerda czy Gieorgija Puchalskiego, aż źle się robi. Owłosienie (na głowie oczywiście 8) ) bardzo dużo mówi o człowieku...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   
Przesadą to jest to co ten koleś wyprawiał.

Spokojnie, myślę, że nie jest to najważniejszy problem całego społeczeństwa. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.