Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Pancerny

Polskie kluby w europejskich pucharach 2008/09

Rekomendowane odpowiedzi

Pancerny   

Pierwszy mecz Wisła Kraków w eliminacjach do LM przegrała na wyjeździe z Beitarem Jerozolima 1-2.

Dziś grają Legia i Lech, czy zobaczymy jakiś Polski zespół w fazie grupowej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Jak zawsze kibicowałem Wiśle ale to co momentami 'pokazywali' daje niestety podstawy do aby przestać liczyć na fazę grupową, być może w Krakowie Wisła wygra i dostanie się do III rundy na tym znów niestety zakończy sów udział w LM (ale mam nadzieję, że się mylę).

Co do Legii i Lecha to również nie jestem optymistą (tę rundę powinny pokonać), chyba skończy się również na III rundzie, ale będę trzymał kciuki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Fazie grupowej LM czy Pucharu UEFA? :lol: Wiadomo, że na LM nie ma co liczyć. Polskie kluby grają coraz słabiej i teraz wiadomo dlaczego. Po co się męczyć na treningach skoro klub i tak kupi najważniejsze mecze? Teraz wiadomo dlaczego większość polskich piłkarzy, którzy błyszczeli w lidze na zachodzie nie osiągnęła nic.

Ale nie o tym ten temat. Osobiście uważam, że Wisła nie ma co liczyć na przejście Beitaru i po raz drugi z rzędu nie zobaczymy polskiego zespołu w 3 rundzie kwalifikacyjnej. Tyle, że Zagłębie przegrało ze Steauą Bukareszt, co nie jest jeszcze tak wielkim wstydem. Co do Pucharu UEFA, to może Lech przejdzie 1 rundę kwalifikacyjną, ale na Legię nie ma co liczyć. A Lech i tak odpadnie w 2 rundzie. I tak będzie wyglądać nasza przygoda w europucharach. Nie ma co się oszukiwać. Nasza piłka klubowa jest w tej chwili na poziomie Gruzji, Azerbejdżanu, czy Białorusi, a takie kraje jak Izrael już dawno nas w tyle zostawiły.

Najciekawsze, że ja zawsze jestem optymista :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Regulus   

Mam nadzieje, że Wisełka jednak poradzi sobie z żydami... by w następnej rundzie trafić na Juve. Dzięki temu pojawiłaby się niepowtarzalna okazja by zobaczyć w akcji najlepszy zespół na świecie nie wyjeżdzając z Polski ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
niepowtarzalna okazja by zobaczyć w akcji najlepszy zespół na świecie

To Manchester United przyjeżdża do Polski?

Legia gra dalej, Lech mam nadzieję, że też sobie poradzi. Wisła szanse ma, jednak ma sporo do poprawienia. Tak czy inaczej, wierzę w nią.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No z radością mogę przyznać, że się myliłem. Zarówna Legia, jak i Lech są w 2 rundzie. Dzisiaj losowanie, a nasze kluby mogą trafić na:

- VfB Stuttgart (Niemcy),

- Dnipro Dnipropietrowsk (Ukraina),

- Austria Wiedeń (Austria),

- Hertha Berlin (Niemcy),

- Stade Rennes (Francja),

- FC Zurych (Szwajcaria),

- Grasshoppers Zurych (Szwajcaria),

- Slovan Liberec (Czechy)

- FK Moskwa (Rosja)

Czyli tym razem chyba się nie pomylę, jeżeli powiem, że to koniec. No, a na pewno się nie pomylę, jeśli stwierdzę, że będzie ciężko ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozumiem, czy ktoś się dziwi?

Nasze kluby mają niskie budżety, 40 mln zł to za mało, na Ukrainie jak się ma 40 mln to budżetu - dużo, ale pod warunkiem że w euro...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Czyli już wiemy. Lech zmierzy się z Grashopper Zurych, Legia z FK Moskwa, natomiast Wisła jeśli zdoła dalej awansować, walczyć będzie z Barceloną. Przyszłość naszych ekip widzę raczej w czarnych barwach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić.

Mi się kiedyś śniło, że Bill Gates zainwestował w Widzew... :mrgreen:

Wspaniały sen...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Byłem na meczu Wisły w pizzeri, po 2-giej bramce dla Beitaru wyszedłem, mówiąc kolegom, że B Klasy oglądać nie mam ochoty. Miały być puchary, będą puchary, ale conajwyżej ekstraklasy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Lech Poznań jak na Polską drużynę zaprezentował futbol galaktyczny. Smuda buduje tam team od wielu lat i kilku zawodników tam ma ogromny talent.

Legia wygrała wysoko, ale jednak widać, że to nie było tak, zwłaszcza w 1 połowie straszliwie się męczyli, ale myślę, że to kwestia dogrania.

Wisła grała momentami całkiem nieźle, ale nie ma ławki rezerwowej... bez lewego obrońcy, lewego pomocnika i środkowego obrońcy jakiegoś to wiele nie zdziałają, a na transfery się nie zanosi...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lech Poznań jak na Polską drużynę zaprezentował futbol galaktyczny.

Przepraszam bardzo, ale w którym miejscu? Może i Lech zagrał dobra piłkę, ale jak na polski zespół. Nie ma się specjalnie czym zachwycać. W następnej rundzie pożegna się z pucharem UEFA, bo taką grą nie pokona Grasshoperu.

Mnie osobiście nie satysfakcjonuje oglądanie polskich klubów grających bądź co bądź miernie. To już nie ten czas kiedy Legia dochodziła do 1/4 finału LM, albo Wisła grała w 1/8 finału pucharu UEFA.

Niestety polska piłka klubowa zeszła na psy i trzeba to otwarcie przyznać. W tym roku przynajmniej nie będzie takiego wstydu, że polskie zespoły przegrają z Gruzinami, albo Macedończykami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
W następnej rundzie pożegna się z pucharem UEFA, bo taką grą nie pokona Grasshoperu.

Jestem całkowicie odmiennego zdania. Wisła Płock walczyła z Grasshoperem jak równy z równym, bramki na wyjeździe zadecydowały, a Lech jest dużo mocniejszy i ma zgrany zespół. Jest faworytem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jestem całkowicie odmiennego zdania. Wisła Płock walczyła z Grasshoperem jak równy z równym, bramki na wyjeździe zadecydowały, a Lech jest dużo mocniejszy i ma zgrany zespół. Jest faworytem.

Ale to było dawno... Wisła zdążyła spaść, a Lech odrodzić.

Szanse są wyrównane, ale Grasshoper jest mocniejszy.

Mają wicekróla strzelców swojej ligi (mocniejszej od Orange Ekstraklasy), i rozgrywającego reprezentacji (również mocniejszej).

Lech potrafi grac z polotem, i to może być to, co zadecyduje.

Niestety, nie ta kasa, nie ta klasa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A Lech ma kilku reprezentantów swoich krajów. Zespuł zgrany, trener od lat ten sam, świetny doping, duży stadion i rozwijających się piłkarzy. Dla mnie Lech to faworyt i tyle.

Co do Legii z FK Moskwa to nie wiem ani w jakiej naprawdę formie jest Legia, która wygrała wysoko z Homel, ale w ostatnich sparingach gra słabo, ani tym bardziej nie wiem jak gra FK Moskwa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.