Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Tofik

Dres

Rekomendowane odpowiedzi

Blockers to jak dla mnie gatunek dresa blokowego (mieszka w blokach), a także żule klatkowe. Definicji szukaj w wikipedii ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   
Ale czemu prosto, tak na marginesie ??

PROSTO to wytwórnia muzyczna... Założona przez rapera oczywiście. Skupia on u siebie właśnie takich średnio ciekawych wykonawców którzy noszą na teledyskach bluzy z napisem... PROSTO ;) Swoja drogą to dziwne gdyż Ci wszyscy raperzy od PROSTO rymują o tym jaka to nie jest zła komercjalizacja, a wypuszczają bluzy i koszulki sygnowane marką PROSTO xD

PROSTO - w założeniu prosty przekaz - w rzeczywistości dużo kur leci w piosenkach ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PROSTO to wytwórnia muzyczna... Założona przez rapera oczywiście. Skupia on u siebie właśnie takich średnio ciekawych wykonawców którzy noszą na teledyskach bluzy z napisem... PROSTO ;) Swoja drogą to dziwne gdyż Ci wszyscy raperzy od PROSTO rymują o tym jaka to nie jest zła komercjalizacja, a wypuszczają bluzy i koszulki sygnowane marką PROSTO xD

PROSTO - w założeniu prosty przekaz - w rzeczywistości dużo kur leci w piosenkach ;)

Odnośnie jeszcze tych bluzek, mam delikwentów w szkole, którzy w takiej potrafią chodzić miesiąc albo i dłużej , nie za miło to wygląda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Zamierzam zrobić sobie koszulkę z napisem KRZYWO :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   
Ej, sam mam bluzę PROSTO. :P

To ty jesteś quasi-dres ! Nosisz bluzę PROSTO do Air Force'ów ?? xD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mch90   
Ej, sam mam bluzę PROSTO. :P

To ty jesteś quasi-dres ! Nosisz bluzę PROSTO do Air Force'ów ?? xD

Tak. :) Jest bardzo ciepła i wygodna, a poza tym, nawet mi się podoba. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
puella   

Koteczki, ja tam o dresiarzach wiem tyle co z widzenia. No raz miałam kontakt stopnia bliższego - na "tańcach" z takim (t ch) doszłam do wniosku, że jednak spodnie dresowe są wdziankiem wyczuwalnie demaskującym podniecenia stan - polecam jeansy, są dla panów o wiele "bezpieczniejsze". Chyba,że o kwestię odpowiednio opiętej bielizny chodzi...... :twisted:

Całuję.

A poza tym uważam, że Kartagina powinna zostać zniszczona. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

Mój dobry kolega to przykład klasycznego dresiarza: łysy, napakowany, nieproporcjonalna głowa w stosunku do reszty ciała, no i oczywiście dresowe spodnie (niektóre są po prostu żenujące :wink: ) no i rapuje. To mądry chłopak, myślę, że po prostu za bardzo wczuł się w środowisko, z którym ma kontakt jako kibic, bo w zeszłym roku był całkiem inny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elfo   

W gimnazjum powtarzałem taki wierszyk: "dresa bij, dresa bić trzeba, kto bije dresa ten idzie do nieba". Dla mnie dres to gość o raczej średnim poczuciu moralności, słuchający zaj*****ej muzy ze swojego Sony Ericssona, nosi bluzy i koszulki nie tylko z napisem PROSTO, ale także z barwami jakiegoś podwórkowego klubu futbolowego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dżizu, czytam i prawie nic nie kumam... Ech, starość nie radość ;)

Zawsze myślałem, że "dres" to taki co to na codzień po prostu w dresie paraduje, bo nie wie, że to nie wypada, a tu jeszcze jakiś rap, jakieś PROSTO, o co w ogóle chodzi??? ;)

A blockers to mi się wydawało, że taki gość co w bloku jakimś tandetnym mieszka i cały dzień pod nim stoi zamiast zrobić coś pożytecznego :roll:

Muszę się podszkolić co nieco :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   
jakieś PROSTO

To taka marka Viss, ale nie martw się, ja też długo nie wiedziałam o co z tym chodzi, więc to nie zależy od wieku :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.