Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Gnome

Mapa nazwisk

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce jest 116 osób o nazwisku G******.

Zamieszkują oni w 9 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Strzelce Opolskie ,a dokładnie 66.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku Lubliniec (26), Gliwice (7), Siemianowice Śląskie (5), Katowice (5), Nowy Targ (3), Tarnowskie Góry (2), Świętochłowice (1) i m. Opole z liczbą wpisów 1.

no ja z Lublińca właśnie :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie;) W Polsce moje nazwisko noszą 61034 osoby. Najwięcej w Poznaniu - ZGADZA SIĘ;P A kto zgadnie jakie to nazwisko.? Braaaaaaadzo ( jak widac ) popularne, a zwłaszcza w Poznaniu;P KXXXXXXXX

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W Polsce są 314 osoby o nazwisku B...........

Zamieszkują oni w 65 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Nysa ,a dokładnie 30.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

W Polsce jest 1219 osób o nazwisku

Zamieszkują oni w 169 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Warszawa ,a dokładnie 72.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku Jasło (58), Konin (41), Gdańsk (36), Brodnica (31), Ostrołęka (29), m. Łódź (29), m. Bydgoszcz (28), m. Toruń (26) i Ciechanów z liczbą wpisów 24.

Całkiem sporo, a ja przez całe życie, poza moją rodziną ( siedem osób ) nie spotkałem nikogo innego o moim nazwisku :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zabawne :D

W Polsce są 2524 osoby o nazwisku xxxxx.

Zamieszkują oni w 241 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Warszawa ,a dokładnie 228 (no tak, moj najstarszy brat z żoną i synem polepszają statystykę :D )

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku m. Łódź (90), Rypin (73), m. Bydgoszcz (65), m. Wrocław (55), m. Toruń (51), Szczecin (46), Skierniewice (43), Płock (42) i m. Kraków z liczbą wpisów 40.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest 13311 osób o nazwisku G******.

Zamieszkują oni w 373 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Warszawa ,a dokładnie 829.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku m. Łódź (368), m. Kraków (281), m. Bydgoszcz (227), m. Wrocław (212), Kępno (199), m. Poznań (167

Heh wieszkam w Wawie, ale ktoś jeszcze jednak pozostał w Poznaniu ( po klęsce Napoleona (za kare że z nim polazł do Rosji) zabrali mojemu praprapraprapradziadkowi xD ziemie pod Poznaniem xD)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Trza rzec, ze jestem wyjatkiem...

W Polsce jest 767 osób o nazwisku Z*****a.

Zamieszkują oni w 60 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Częstochowa ,a dokładnie 168.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku m. Częstochowa (161), Radomsko (101), m. Łódź (29), Pabianice (23), m. Wrocław (23), Pajęczno (19), Warszawa (18), Będzin (14) i Katowice z liczbą wpisów 13.

Dwa sasiadujace powiaty o zageszczeniu ponad 40, trzy, dosc oddalone , 21-30 (czyzby kolonizacja?), trzy 11-20, wiec proby przylaczenia takze byly, sporo zielonych, 1-11, zarowno zwarte w kierunkach kolonizacji, jak i rozproszone.

Mnie wywialo konkretnie. Inni sie w kupie trzymaja. :lol::D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest 4498 osób o nazwisku W*****.

Zamieszkują oni w 194 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Radziejów ,a dokładnie 351.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku Września (280), m. Bydgoszcz (196), Kalisz (194), Słupca (153), Inowrocław (147), Konin (146), m. Kalisz (145), m. Poznań (122) i Śrem z liczbą wpisów 103.

Nie wiedziałem, że jest nas tylu :). A w szczególności w Kaliszu ;).

Pozdrawiam!

KD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

O moim nazwisku jest 125 osob ale najlepsze jest to ze w moim powiecie a mianowicie sztumskim wg nich nie ma nikogo ;p wiec ciekawie ze nie zaliczam sie wraz z rodzina xD

Lecz jak zauwazylem na stronie niemieckiej (czego nie ma na naszej) jest tam wytyczone ze jest to ilosc osob o tym nazwisku w ksiazce telefonicznek a to sie by wtedy zgadzalo bo nie mam domowego ;p

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

W Polsce jest 40 osób o nazwisku M*******

Zamieszkują oni w 17 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w m. Bydgoszcz ,a dokładnie 6. ;)

Rzadki jestem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W Polsce są 754 osoby o nazwisku O***.

Zamieszkują oni w 56 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Skarżysko-Kamienna ,a dokładnie 184.

Mieszkam 20 km od tego miasta.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wiktor.Z   

W Polsce są 254 osoby o nazwisku Z........ .

Zamieszkują oni w 61 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Warszawa ,a dokładnie 18.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku m. Tarnów (13), m. Łódź (13), Nowa Sól (12), m. Lublin (12), Częstochowa (10), m. Bydgoszcz (10), Sierpc (9), Lublin (8) i Dzierżoniów z liczbą wpisów 8.

Cóż a propos Łodzi, sądzę iż zgadzałoby się.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maire   

W Polsce jest 18195 osób o nazwisku Z.......

Zamieszkują oni w 365 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Warszawa ,a dokładnie 1517.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku m. Białystok (492), Grajewo (304), m. Wrocław (291), m. Łódź (283), Gdańsk (280), Białystok (239), Szczecin (232), Wysokie Mazowieckie (221) i Wołomin z liczbą wpisów 221.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.