Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Pancerny

"Gwiazdy" na lodzie, w cyrku, tańczą i śpiewają

Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   
Czekam na show typu: Gwiazdy rzygają po wódzie, Jak oni operują, czy tez Gwiazdy walczą na noże...

Wolę "Nieustraszone gwiazdy". To by była radość, ujrzeć Dodę zjadającą robaki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
... A takie programy to w dużej mierze pożywka dla bezrobotnych, ludzi bez własnego życia, ambicji, którym wystarczy obserwowanie innych i zachwycanie się nimi.

A tu się nie zgodzę, zbyt duże uogólnienie, wręcz nadużycie. Zwłaszcza pierwsze edycje to chyba oglądają wszyscy, ja tam TzG oglądałem pierwszą edycję i jakoś gorszy z tego powodu się nie czuję, a czas antenowy jest taki, że ludzie są już po pracy, jedzą obiad lub się relaksują.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Roshnise   
Wolę "Nieustraszone gwiazdy". To by była radość, ujrzeć Dodę zjadającą robaki ;)

Albo Jak ONI koszą trawę, Jak ONI robią pompki, obiad etc.

Jak Polsat już wymyślił "Gwiezdny cyrk" to już wszystko jest możliwe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Jarpen, ja nie potrzebuje oglądać co tam inni robią tylko dlatego, że są "gwiazdami", a to pojęcie względne, lub są przze kogoś lansowani czy ktoś nimi dyryguje i wielkie napięcie, co zrobią... już wolałem Idola pooglądać czasem, ale głownie by się pośmiać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ja nie oglądam tego, że są gwiazdami, bo jest You Can Dance i tam gwiazd nie ma (ew. mogą być po programie), a ludzie oglądają, po prostu fajnie popatrzeć można jak tańczą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jedyny program jaki oglądam jest You Can Dance, nie ma gwiazd, jest talent i umiejętności. W reszcie programów chodzi o show i kase.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości Don Pedroso, w każdym tego typu programie chodzi o show i kasę niezależnie od tego czy występują w nim gwiazdy, „gwiazdy”, gwiazdki, amatorzy czy jeszcze ktoś inny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gwoli ścisłości Don Pedroso, w każdym tego typu programie chodzi o show i kasę niezależnie od tego czy występują w nim gwiazdy, „gwiazdy”, gwiazdki, amatorzy czy jeszcze ktoś inny.

Pedrosso gwoli ścisłości ;)

Oczwyście Capricornus, dlatego nie oglądam tego typu programów, może niekiedy mi tylko mignie przed oczami, gdy moja mama jest przed TV i fascynuje się jak kto zatańczył, czy tam zaśpiewał. Pozerstwo a wręcz pajacowanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Don Pedrosso gwoli ścisłości pisałem też o Twoim You Can Dance. :roll:

Z pewnością chodzi również o kase, jednak tamci ludzie coś prezentują, pokazują swoje umiejętności, talenty .Uwielbiają to co robią i wiążą z tym swoją przyszłość.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam jakoś oglądanie, podziwianie talentów czy zdolności nie kręci... dla mnie nie liczy się co robi czy jak to robi, tylko jaki morał z tego wypłynie, jakie to ma drugie dno; jeśli coś czegoś takiego nie ma to się tym raczej nie interesuję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam jakoś oglądanie, podziwianie talentów czy zdolności nie kręci... dla mnie nie liczy się co robi czy jak to robi, tylko jaki morał z tego wypłynie, jakie to ma drugie dno; jeśli coś czegoś takiego nie ma to się tym raczej nie interesuję.

Super, świetnie, ale nie wszyscy są tacy sami, każdy ma pilota to ma władzę i może przełączyć i oglądać, co chce od TzG, bo dyskusje filozoficzne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

A ja bym chciał by "Pudzian" wygrał ten "Taniec z gwiazdami", i utarł nosa im wszystkim.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.