Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Gnome   

No właśnie z jakiej poczty korzystacie i dlaczego z tej a nie innej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Markus   

Korzystam z poczty WP. Miałem jeszcze na Onecie, ale wydaje mi się, że poczta Wirtualnej Polski jest lepsza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Ja mam konta na Onecie (moje pierwsze), na Interii, a na co dzień używam Gmaila (genialny filtr antyspamowy), które najbardziej mi odpowiada, chociaż podobno O2 ma fajne konta (trzeba będzie przetestować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

WP. Jako użytkownik neo, jeszcze miałem na neostradzie, ale codziennie dostałem kilka wiadomości ze spamem, więc się wycofałem. Założyłem na Onecie, ale Listonosz był jak dla mnie niewygodny (drugiego wariantu, podobnego do tego z wp, nie próbowałem). Zostałem na wp, bo jest to niezłe, a spamu nie ma w ogóle.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Ja mam konto na O2 ,ale używam programu pocztowego Outlook Express.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Ja mam konto na O2

No, sprawdziłem, jestem pod wrażeniem :roll: 10 gb za darmo (na wp za 6 gb się płaci). Jak mi się będzie chciało to może założę konto.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   
Ja mam konto na O2

No, sprawdziłem, jestem pod wrażeniem :roll: 10 gb za darmo (na wp za 6 gb się płaci). Jak mi się będzie chciało to może założę konto.

Na gmailu masz chyba jeszcze więcej, a zresztą chyba i tak nie wykorzystasz tyle miejsca, ale to już zależy od priorytetów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Avaritia   
Nie ma lepszej poczty niż gmail... i tak funkcjonalnej zarejestrujcie się, a już zostaniecie.

Ja mam konto na gmail i jakoś mnie nie powala na kolana. Ale w sumie to jest adres, którego używam do rejestracji różnych kont i jak chcę coś szybko wysłać, bo faktycznie jest sprawny i funkcjonalny, tylko mogliby zmienić szatę graficzną :( Do normalnej korespondencji mam konto na yahoo! - bardzo lubię ten serwer, jest szybki, wygodny, wszystko jest piękne i czytelne, można sobie robić ikonki ( :mrgreen: ). Poza tym to kwestia przyzwyczajenia - strasznie nie lubię zmieniać adresów, a ten na yahoo mam już 4 lata. No i tylko jak klikam na stronę startową (również yahoo) to już widzę, czy mam coś w skrzynce czy nie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Aktualnie z trzech różnych. Pierwsza to konto na onecie (pierwsze jakie założyłem). Druga to oczywiście gmail, z kolei trzecia to moje studenckie konto na serwisie UW. Przydaje się do kontaktów z wykładowcami (inna sprawa że jest obowiązek założenia takiego konta).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dwa konta na WP (historycznie, od dawien dawna) i jedno na Tlenie. Tlen jest dużo lepszy niż WP. Szybszy, filtr antyspamowy bardzo doby, większe zasoby. WP to porażka, ale znajomi się przyzwyczaili.

Czwarte konto mam służbowe, przez Lotus Notes. I to jest najlepsze. Super szybkie, zero spamu, pełne bezpieczenstwo, no i zero ograniczenia pojemności. Tylko to ograniczenie załączników do 10 MB :arrow: No cóż, bank to bank... ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Zostałem na wp, bo jest to niezłe, a spamu nie ma w ogóle.

No to się pomyliłem :roll: Choć plus jest taki, że cały spam trafia od razu do właściwego folderu (tj. spam). Czas pomyśleć chyba o o2 albo o gmailu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
Zostałem na wp, bo jest to niezłe, a spamu nie ma w ogóle.

Na onecie też kiedyś nie było :roll: Ja mam na onecie, wp i na webie z czego najbardziej sobie chwalę to ostatnie, aczkolwiek wszystkich jego zalet i wad jeszcze nie odkryłam :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Ja od 2-3 lat używam konta pocztowego na portalu o2.pl. Wcześniej używałem kont na Wirtualnej Polsce, Onecie i na Interii, co w wielu przypadkach skutkowało u mnie stanem frustracji i podwyższonego ciśnienia :lmao: o2 jest dla mnie kontem z którego jestem zadowolony, nie wiesza się, nie ma przestojów, zaspakaja wszystkie moje potrzeby pocztowe itp. itd. Dla mnie bomba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.