Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Polka roku 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam do głosowania. Na stronie głównej HISTORIA.org.pl uruchomiłem sondę liczę na 400 głosów conajmniej + nasze głosy na Forum wyjdzie to miarodajnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ann   

Według mnie też nikt z nich nie zasługuje na tak zaszczytny tytuł. Jednak zagłosowałam (tak z nudów xD)

Kinga Rusin - za taniec i prowadzenie ostatniej edycji TzG

Anna Guzik - za grę w Heli w opałach.

Monika Olejnik - za kropkę nad i.

Nelly Rokita - za to, że wciąż można się pośmiać oglądając klona Nelly w Rozmowach w Tłoku (Szymon Majewski Show xD)

Otylia Jędrzejczak - za pływanie choć w zupełności nie jest tego warta...po tym co zrobiła.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W portalu prowadzi wyraźnie Olejnik z ogromną przewagą nad Rokitą i Piterą... w sumie daje jej to zwycięstwo. Oczywiście również możecie głosować na swoje typy na portalu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Obecna klasyfikacja generalna:

Miejsce Nazwisko Portal Forum Ogólnie

1 A. Dymna 6 11 17

2 M. Olejnik 12 4 16

3 J. Pitera 3 8 11

4 O. Jedrzejczak 2 7 9

5 J. Senyszyn 4 4 8

6 N. Rokita 2 4 6

7 D. Gardias 1 5 6

8 K. Herman 5 5

9 H. G.-Waltz 1 4 5

10 J. Ochojska 1 4 5

11 E. Wanat 3 3

12 A. Holland 1 2 3

13 A. Włodarczyk 3 1 4

14 M. Fikus 2 2

15 I. Sendlerowa 1 1 2

16 K. Janda 1 1 2

17 M. Gretkowska 1 2 3

18 K. Rusin 2 2

19 M. Abakanowicz 2 2

20 A. Guzik 2 1 3

21 K. D.-Janik 1 1

22 G. Gesicka 1 0 1

23 D. Rabczewska 2 0 2

24 M. Nowak 1 0 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Jednak wygyrwają znane osoby.

Olejnik w sumie kropka nad i jest świetna i numer z przerobieniem reklamówki CBA też świetny.

Rusin gwiazda medialna do tego jakieś kosmetyki wypuściła i pokazała, że mimo rozwodu jest silną kobietą.

Do tego Pitera i Senyszyn to silne osobowości, a takich kobiet w polityce brakuje.

Szkoda, że popularnością nie cieszą się panie prof., ale dlatego, że niestety dla większości ludzi są anonimowe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W przypadku człowieka roku była taka dyskusja, a w przypadku Polki roku taka cisza...

Raczej Olejnik wygra, bo prowadzi zdecydowanie w portalu, wy też tam możecie głosować na swoje kandydatki, np. na Dymną lub Rusin, bo one tylko mogą zagrozić jeszcze Monice Olejnik.

Oto klasyfikacja z ostatniej chwili:

Miejsce Nazwisko Portal Forum Suma

1 M. Olejnik 27 5 32

2 A. Dymna 12 11 23

3 K. Rusin 18 2 20

4 J. Pitera 7 8 15

5 O. Jedrzejczak 8 7 15

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wołodia   

Głosuję na Annę Dymna za zaslugi na polu działalności charytatywnej. Trudno mi oddac glos na kogos innego bo coz te panie zrobily atkiego w ubieglym roku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że wasza niechęć do nazwisk i brak wytypowania innych wcześniej to chyba troche niewiedza podam przykład:

Maria Nowak - Urodzona w Polsce francuska ekonomistka Maria Nowak, pionierka mikrokredytów, otrzymała tytuł Europejczyka Roku 2008 miesięcznika "Reader's Digest" za "pomoc tysiącom osób w spełnianiu marzeń o własnej firmie i dźwiganiu się z ubóstwa".

Tytuł Europejczyka Roku został przyznany przez redaktorów ukazującego się w 19 krajach europejskich miesięcznika "Reader's Digest" już po raz trzynasty

Magda Fikus - Organizatorka Festiwalu Nauki, najważniejsze wydarzenie popularnonaukowe w Polsce.

Krystyna Domańska-Janik - Pracuje w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN - A tam realizuje wieloletni program badań komórek macierzystych i ich potencjału przemiany w komórki typu neuralnego.

Dorota Gardias - niezłomna przywódczyni pielęgniarek, która nie ugięła się przed całym aparatem państwa PiS (nawet zagłuszarkami) i walczyła o wyższe pensje dla swoich koleżanek.

Manuela Gretkowska - założycielka Partii Kobiet.

Ewa Wanat - Redaktor naczelna radia Tok FM. Posłuchajcie audycji: "Kochaj się długo i zdrowo" w każdą środę o godz. 22:00 jedyna taka audycja w Polsce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dałem na Dymną za to co robi dla tych ludzi, na Pitere i Senyszyn, bo to nieliczne kobiety-liderki w polityce, na Gardia bo walczyła z całą tą IV RP i Fikus za festiwal nauki bardzo popularny.

Ale jak widze to Olejnik wygra... taki głos ludu widocznie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wołodia   
Manuela Gretkowska - założycielka Partii Kobiet.

Ewa Wanat - Redaktor naczelna radia Tok FM. Posłuchajcie audycji: "Kochaj się długo i zdrowo" w każdą środę o godz. 22:00 jedyna taka audycja w Polsce.

Dorota Gardias - niezłomna przywódczyni pielęgniarek, która nie ugięła się przed całym aparatem państwa PiS (nawet zagłuszarkami) i walczyła o wyższe pensje dla swoich koleżanek.

Czy za atakie osiagniecia należy się tytuł człowieka roku, ktory w zamysle ma byc przeciez wyroznieniem osoby wybitnej albo zasluzonej.

Choc nigdy nie słyszałem audycji pani Wanat szczerze watpie by miała ona jakis istotny wpływ na życie Polaków zwłaszcza że radio TOK FM wcale nie jest jednym z najpopularniejszych

Pani Dorota Gardias walczyla przede wszystkim o poprawieni8e wlasnego bytu czy za to nalezy sie nagroda? - raczej watpie oczywiscie brawa dla tej pani ze sie na to odwazyla ale rownie dobrze nalezaloby wyroznic przywodcow strajkow nauczycieli,policjantow,celnikow,gornikow(na pewno znalazlyby sie tam jakies kobiety)

Partia Kobiet nie realizuje zadnej istotnej funkcji i nie sadze by zalozenie tej partii moznaby uhonorowac tytulem

Magda Fikus - Organizatorka Festiwalu Nauki, najważniejsze wydarzenie popularnonaukowe w Polsce. czyzby to wydarzenie wplynelo na postrzeganie Polski w oczach Europy - nie sadze

Oczywiscie to sa jedynie moje przemyslenia, subiektywne opinie jednakze wydaje mi sie ze nominacje przyznano nieco na wyrost

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię jak ktoś marudzi, a:

1. Gdy był czas na nominacje ich nie zgłosił.

2. Gdy już są nominacje wszystko krytykuje bez podania alternatywy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

Jakby jakas kobieta dokonała czegos naprawdę wybitnego w tym roku to ...miałaby dobry wynik w plebiscycie na Polaka Roku. Przeciez równouprawnienie mamy?

A, ze jest jak jest to i tutaj nominacje sa bez rewelacji. Ja kliknąłem przy pani Ochojskiej, naprawde podziwiam za całokształ i nie tylko za ostatni rok.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jest też pani Dymna, która prowadzi i nie powinna budzić kontrowersji.

Niestety plebiscyt na Człowieka Roku jest troche hmm szowinistyczny, bo nie pamiętam by go kobiety wygrywały : ) Ja się też przyznam, że nie widziałem kobiety w tamtym roku, które mogłyby pokonać mojego kandydata, ale żeby było po równo to dlatego taki plebiscyt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę powiem, że wysłałem e-maile z informacją o nominacji dom większości z tych Pań. Oczywiście nie do wszystkich udało mi się e-maila doszukać. Odpisała pani Grażyna Gęsicka i pani Kinga Rusin : )

Wyniki plebiscytu 16 stycznia 2007 r.

Będzie to zsumowanie głosów z Forum i Portalu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.