Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Najlepsze/najgorsze seriale w TV to...

Rekomendowane odpowiedzi

Zaciekawiony waszymi ocenami "Mody na sukces", której tytuł w oryginale brzmi całkiem inaczej, zakładam temat o serialach tych mnie udanych moim zdaniem jak M jak Miłość, nudny Klan jak i tych lepszych Świat wg. Bundych ;-), Na Wspólnej czy W11.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mer   

Najgorsze - niemalze wszystkie polskiej produkcji, te "nie z komuny". [z komuny NAJLEPSZE to sa alternatywy 4 oraz zmiennicy :D ]

Co do zagranicznych: wszystkie brazylisjkie typu "Zdechly aniol", "Antonina Kaleczyna niewolnica" i wszystkie te, ktore moje kolezanki z Polski wymienialy, podczas wiekszosci, jakze interesujacych, rozmow :|

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kiya   

Z seriali NIE lubię: Plebanii (fuuu), Klanu...

Podobaja mi się (oglądam): Na Wspólnej, wspomnianych przez Admina "Bundych", "Kiepskich", nowy serial na polsacie "Chirurdzy". Kiedyś śledziłam losy bohaterów z "Jeziora Marzen" i "Roswell" :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Emjotka   

Najwięcej czasu 'straciłam' chyba na oglądanie "Z archiwum X" , "Dowodów zbrodni", "Rodziny zastępczej", "13-stego posterunku", "Tajemnic Smallville" i "Na Wspólnej" i te seriale (jak jeszcze coś sobie przypomnę, to napiszę) uważam za dobre... reszta tych, które miałam okazję kiedykolwiek obejrzeć, różni się między sobą tolka stopniem beznadziejności ... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qdl4ty   

Osobicie nie przepadam za serialami ale gdy sie zacznie trudno jest zapomniec o "kolejnym odcinku zakonczonym w kulminacyjnym momencie" .

Jezeli chodzi o "Na Wspolnej" to uwazam ,ze byl nie najgorszy .........

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
gdy sie zacznie trudno jest zapomniec o "kolejnym odcinku zakonczonym w kulminacyjnym momencie"

Coś w tym jest :P Seriali nie oglądam, bo ich nie lubię i uważam za stratę czasu, a wyjątek od reguły stanowi "Horoskop śmierci" i "Prison Break", choć tego pierwszego to się za dużo nie naoglądałam, bo puszczali go w wakacje...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

"Lost" do "Prison Break" się nie umywa :wink:

Na każdy odcinek niecierpliwie się czeka, odchacza się dni na kalendarzu...

Uzależnienie? :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   
Najlepszy jest LOST. Niesamowity serial. Na każdy odcinek niecierpliwie się czeka, odchacza się dni na kalendarzu... ah Lost
A ja mam mieszane uczucia co do Lost. Oglądałem kilka odcinków, ale jakoś tak bez zbytniego zaciekawienia. Nudne i bez rewelacji. Nie znalazłem w nic nic tak naprawdę wciągającego...

Mi w ostatnich latach najbardziej podobał się "Deadwood" - prezentowany i wyprodukowany przez HBO serial z gatunku western. Oczywiście HBO pokazywało film w 2005, jako że jednak tego kanału nie odbierałem przez długi czas, a serial za pośrednictwem sieci zdobyłem niedawno (jestem już po całym pierwszym sezonie) dziś mogę się o nim wypowiedzieć. W samych superlatywach. Nigdy nie oglądałem tak dobrego serialu. Swego czasu pochłonęło mnie kultowe "X-files" (wczesne sezony), doskonałą serią jest także "Millenium", zaręczam jednak, że tak klimatycznego, świetnie nakręconego, wciągającego serialu jeszcze nie widzieliście. Nie jest "Deadwood" typową prostą strzelanką dobrych ze złymi, nie jest filmem o ludziach których wyraznie można określić barwami czarna i białą, nie jest niczym co do tej pory widzieliście. Serial to brutalny, o twardych ludziach żyjących w okrutnym świecie pełnym chciwości, nienawiści, przemocy. Serial o morderstwach, kradzieżach, oszustwach, prostytucji, narkomanii. Serial o obozie ogarniętych gorączka złota ludzi, obozie któy z każdym odcinkiem zamienia się w amerykańskie miasto rządzone przez chciwych, okrutnych ludzi. Serial ten wreszcie to przede wszystkim ludzie, postaci pokazane niesamowicie, dogłębnie, z wielu perspektyw, w wielu sytuacjach. Ludzie o przeróżnych charakterach, celach, priorytetach stłoczeni w jednym, ciasnym, niesamowitym miejscu. Niesamowitym, a jednaczesnie boleśnie wręcz rzeczywistym. Bo tak jak w "Deadwood" naprawdę było na Dzikim Zachodzie. Polecam gorąco! To mój numer jeden wśród wszystkich seriali jakie kiedykolwiek widziałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Najlepsze- stare oczywiście Alternatywy 4, z obecnych Świat wg Kiepskich- to obraz Polski i Polaków poniekąd, Magda M.- tak dla relaksu.

Najgorsze- wszelkie produkcje TVP i niektóre TVN i Polsatu- typu: Klan, Samo życie, Na wspołnej" + brazylijskie seriale.

A w Modzie na sukces- tam w każdym odcinku jest to samo- żenada.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   
Świat wg Kiepskich- to obraz Polski i Polaków poniekąd
Co do "Kiepskich", to jeszcze dodam parę słów od siebie. Mieszkam w duużym bloku i czasami jak widzę niektórych typów na osiedlu, to po prostu myślę sobie, że pan scenarzysta żywcem bierze zachowania "ludków" w serialu (szczególnie Waldusia :mrgreen:) z tych typów z mojego osiedla. Nie to, żebym krytykował tu moje osiedlowe społeczeństwo (w sumie są w porządku), ale co do niektórych to po prostu ewidentnie nasuwa mi się skojarzenie właśnie z Kiepskimi 8)

Tak więc ów serial jest bardzo życiowy i polecam go wszystkim, którzy nie są do niego przekonani. Ludzie to jest naprawdę śmiechowe :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lynx   

Najlepsze to dla mnie Alternatywy 4, Rzym i Kompania Braci, a jeszcze zapomniał bym o Pitbullu.

Alternatywy 4: za wszystko :P

Rzym: kreacje bohaterów, historia ludzi, kostiumy, muzyka i rzymscy legioniści.

Kompania Braci: mundury, kreacje bohaterów, broń, pojazdy, zdjęcia, efekty specjalne i dźwiękowe.

Pitbull: za to ze jest taki prawdziwy, za dresiarzy i mięso :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.