Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Wydarzenie roku 2007 w Polsce

Najważniejsze wydarzenie roku 2007 to:  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Zwycięstwo PO w wyborach do Sejmu i Senatu
      14
    • Dymisja Leppera, ponowne powołanie i ponowna dymisja
      1
    • Niedoszły ingres abpa Wielgusa
      0
    • Sprawa doktora G.
      0
    • Polska i Ukraina wygrały organizację Euro 2012
      16
    • Afera w sprawie posłanki Beaty Sawickiej
      3
    • Taśmy Oleksego
      1
    • Śmierć Barbary Blidy
      1
    • Awans Polski na Euro 2008
      6
    • Eksmisja byłych betanek
      0
    • Ujawnienie raportu ws. weryfikacji WSI
      1
    • Odejście kilku ważnych posłów z PiS
      1
    • Zamach na polskiego ambasadora w Iraku
      0
    • Premiera "Katynia" Andrzeja Wajdy
      2
    • Przegrana walka o Expo2012
      0
    • Wyborcza porażka SO i LPR
      2
    • Polska w strefie Schengen
      7
    • Inne jakie?
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Hauer   
zamiana władzy tworzy pewną rzeczywistość jaka by nie była wyznacza kierunki dlatego jest to ważne wydarzenie tym bardziej, że PiS nie wygrał

no wlasnie lepiej jakby polityka nie ingerowała w moje zycie. Jakby przestała to by było wydarzenie roku :wink:

Pare innych MŚ w innych dyscyplinach też mamy, mogą to być sportowe wydarzenia roku z całą pewnością

Jedno wydarzenie sportowe nawet jest na liscie. Ja po prosu dałem na "inne" :wink:

Oceniam z mojego punktu widzenia i dla mnie to naprawde powazne wydarzenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Markus   

Możecie już przestać? Zachowujecie się jak dzieci w piaskownicy :wink:

Zagłosowałem na "Polska i Ukraina wygrały organizację Euro 2012" - wydarzenie radosne i zmuszające do działania. Nie potrafiłem jednak z pozostałych wybrać tych 2 ważniejszych od innych...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wołodia   

Abstrahując od polityki.Oddaje glols na premiere "Katynia" - moze wreszcie zaczniemy prowadzic rozsadna polityke historyczna

No i EURO 2012 ze wzgledow bardziej ekonomicznych niz sportowych mysle ze bedzie na tym mozna zarobic gruba kase

inne: Gigantyczny wzrost cen ropy na rynku miedzynarodowym (wazne i dla Polski i dla swiata)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
Euro 2012 dla Polski i Ukrainy. Ko by się spodziewał :roll:

To wydazenie dostaje najwięzej głosów. Mam pytanie, kto z głosujacych na to wydarzenie był na Ukrainie ;] ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
Mam pytanie, kto z głosujacych na to wydarzenie był na Ukrainie ;] ?

Ja byłam, ale dawno temu. A co?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wołodia   
To wydazenie dostaje najwięzej głosów. Mam pytanie, kto z głosujacych na to wydarzenie był na Ukrainie ;] ?

Nie bylem ale nie widze zwiazku. Mowie tu o korzysciach stricte ekonomicznych. Rownie dobrze mozna sie przyczepic ze to EURO to nam ukrainscy lobbysci zalatwili - tylko po co?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
Nie bylem ale nie widze zwiazku

to by sie zgadzało...

Ja byłam, ale dawno temu. A co?

Jak wrazenia? Myslisz, ze duzo się zmieniło?

Ukraina to kraj dziurawych dróg, skorumpowanych urzedników i policjantów. Na kazdym kroku od obcokrajowców wyciagaja drobne łapówki, a w nocy potrafią jeździć bez swiateł. Jak ktos sobie wyobraza wpuszczenie tam kibiców z cywilizoawanych krajów zachodu to naprawde nie wiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
Jak wrazenia? Myslisz, ze duzo się zmieniło?

Wrażenia? No cóż, zawsze miło wiedzieć, że inni mają gorzej, prawda? :wink: Myślę, że jeśli w ogóle coś się zmieniło, to na pewno nie dużo.

Jak ktos sobie wyobraza wpuszczenie tam kibiców z cywilizoawanych krajów zachodu to naprawde nie wiem.

A u nas to niby jest lepiej? Tak tragicznie to może nie jest, ale różowo też nie. Dobrze, że Euro organizujemy z Ukrainą, a nie np. z Niemcami, bo wtedy kontrast byłby porażający.

Tak sobie myślę, że to Euro zapisze się w historii :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
A u nas to niby jest lepiej?

U nas (w porównaiu) jest wprost cudownie :wink:

Dobrze, że Euro organizujemy z Ukrainą, a nie np. z Niemcami, bo wtedy kontrast byłby porażający.

Haha, jak juz ktos wydostanie się z Ukrainy to stwierdzi, że w Polsce jest raj :wink:

...byleby u nas było na dośc stadionów bo cos powoli idzie z tego co słyszałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

W 8 miesięcy stadionu nikt nie zbuduje... Od wbicia łopaty buduje się 2 lata stadion.

Ale znowu będzie dyskusja o Euro z Ukrainą zamiast o wydarzeniu roku to, że Euro i zwycięstwo PO to oczywiste dla większości osób jestem ciekaw waszej motywacji dt. tego 3 wydarzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Heinz   

Zdecydowanie i bezapelacyjnie najważniejszym wydarzeniem roku jest wejście do Strefy Schengen. Choć może w tym momencie nie zdaejmy sobie z tego sprawy to wielki krok w naszym marszu ku Zachodowi. Będziemy o tym wspominać wnukom, zobaczycie. Druga sprawa to zmiana rządu, wreszcie można działać i skońćzyła się ta pocieszna degrengolada. A po trzecie nasz awans do Euro, to równiez rzecz historyczna i bardzo miła.

PS. To mój pierwszy post, więc witam wszystkich serdecznie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   
Zdecydowanie i bezapelacyjnie najważniejszym wydarzeniem roku jest wejście do Strefy Schengen. Choć może w tym momencie nie zdaejmy sobie z tego sprawy to wielki krok w naszym marszu ku Zachodowi. Będziemy o tym wspominać wnukom, zobaczycie. Druga sprawa to zmiana rządu, wreszcie można działać i skońćzyła się ta pocieszna degrengolada. A po trzecie nasz awans do Euro, to równiez rzecz historyczna i bardzo miła.

To też moje typy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Polska i Ukraina wygrały organizację Euro 2012 -czy my tylko zdążymy wybudować te stadiony,żeby nie było za rok -Wydarzenie roku 2008 w Polsce-Odebranie Polsce organizacji Euro 2012.

Taśmy Oleksego i Afera w sprawie posłanki Beaty Sawickiej- trudno skomentować!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.