Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
widiowy7

Małysz kontra reszta świata?

Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   
Jak na Mistrza to fatalnie na swojej skoczni 11 miejsce...

Małysz nie jest w swojej szczytowej formie i to jest pewne. Natomiast widać znaczącą poprawę w porównaniu z konkursami w Predazzo i Harahovie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój temu biednemu chłopinie. Taki talent jak Małysz rodzi sie raz na 100 lat. Trzeba również pamiętać, ze sam talent nie wystarczy i sukcesy Małysza były efektem działania całego zespołu, a przede wszystkim fizjologa Żołądzia i psychologa Blecharza, bez tych dwóch panów Adam nie osiagał już tak fantastycznych wyników. Na krótko współpracę z nimi, a w zasadzie konsultacje wznowiono w zeszłym roku przed MŚ i Adam nagle zdobył złoty medal, chociaż wcześniej niewiele na to wskazywało. Niestety stare pierdziele w zwiazku jak zwykle wszystko spartolili, rozwalili świetny zespół, żeby móc bardziej się na chapać. Smutne, ale typowo polskie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jak na Mistrza to fatalnie na swojej skoczni 11 miejsce...

Małysz nie jest w swojej szczytowej formie i to jest pewne. Natomiast widać znaczącą poprawę w porównaniu z konkursami w Predazzo i Harahovie.

Bo gorzej być nie może niż niezakfalifikowanie się do konkursu finałowego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Bo gorzej być nie może niż niezakfalifikowanie się do konkursu finałowego.

Można być gorzej - można być ostatnim.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

no to czekam na drgą serie. Chyba po raz pierwszy w tym sezonie będzie dobrze. Jeszcze nie wygra, ale będzie dobrze

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Czwarte miejsce - jest bardzo dobrze. Naprawdę jestem zadowolony po tym co Małysz pokazał, spodziewałem się miejsc w drugiej dziesiątce szczerze mówiąc, a tu miła niespodzianka. Teraz treningi, treningi i jeszcze raz treningi zamiast Japonii i zobaczymy czy to coś da w mistrzostwach w lotach. Oby.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   
To Masz pecha.

Mam. Ale wiem że dalej będzie lepiej.

Marzy mi się tak nokaut przeciwników w dalszej części sezonu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   
Marzy mi się tak nokaut przeciwników w dalszej części sezonu.

Marzenia dobra rzecz :lol: więc i ja też marzę, że tak będzie, żeby chociaż Małysz wygrał ze dwa konkursy to może ci wszyscy malkontenci przestaliby malować przyszłości w takich czarnych barwach, Małysz to mistrz i basta 8) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Poczekajmy do Mistrzostw Świata W Lotach,myślę ,że będzie medal.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Małysz na 5. miejscu - "Inny człowiek, inny skoczek". Jestem zadowolony z Polaka, przecież skocznie mamucie nie były nigdy jego najmocniejszą stroną (najmocniejszą jego stroną były średnie skocznie, ale tam skoków w PŚ jak na lekarstwo). Wygrał Romøren, zaskoczył mnie Martin Koch. Ahonenowi drugi skok zupełnie nie wyszedł (skąd te jego wysokie dość noty, mimo takiego "trząsania" nartami?), w rezultacie "zrobił" Małyszowi 5. miejsce. Ale przyszłości nie można malować już w czarnych barwach i niech wszelkie pesymistyczne opinie znikną.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Adam pokazał, że jest wielki i potrafi zmobilizować się na duże imprezy, jeszcze tylko jutro dwa świetne skoki i powinno być bardzo dobrze, może podium, ale poczekamy zobaczymy.

EDIT

Nu i nici z podium ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Dzisiaj nie było tak dobrze, ale jest najlepiej w karierze Małysza - 9. miejsce. Teraz pozostaje jeszcze powalczyć w Skandynawii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że Małysz już nigdy nie wygra PŚ. Zrobił ogromnie wiele i dał na wiele radości, ale dziś skacze głównie chyba dla sponsorów, w końcu każdy chce zarobić, ale najbardziej szkoda, że nie ma żadnego następcy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.