Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Liga Światowa 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   

Jak to kto? Polska :P . A tak na poważnie, ciężko powiedzieć. Faworytem numer 1 są oczywiście Brazylijczycy. Groźni będą na pewno Serbowie, Rosjanie, Włosi, Francuzi, Bułgarzy no i oczywiście Polacy. Wydaje mi się, że to między tymi zespołami trzeba szukać zwycięzcy, o "czwórce finałowej" nie wspominając. Może będzie jakaś niespodzianka? Argentyna, Holandia, USA, Chiny? Na razie trzeba poczekać. Pamiętam jak jakieś trzy, może cztery sezony temu murowany kandydat do awansu, Kuba, poległa w grupie całkowicie. Ciężko jednoznacznie powiedzieć kto.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kemot   

Ja liczę na Polaków :P Nie mają aż takiej trudnej grupy. Pewnie wygrają Rosjanie, Serbowie, Włosi lub Francuzi albo POLSKA :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy grają w siatkówkę, a i tak wygrywa Brazylia.

Tak było dotychczas, ale wszystko ma swój koniec, kto wie może własnie w katowickim Spodku Polacy zdetronizują wielką Brazylię :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Jak na razie 8 zwycięstw z rzędu, rekordowy wynik. Skład cały czas zmieniany. Za tydzień czeka nas pojedynek w Warnie z Bułgarią. Potem w Polsce znowu z Bułgarią. To będzie prawdziwy sprawdzian aktualnego stanu naszej ekipy. Jak na razie wszystko wygląda dobrze, oby tak dalej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie 8 zwycięstw z rzędu, rekordowy wynik. Skład cały czas zmieniany. Za tydzień czeka nas pojedynek w Warnie z Bułgarią. Potem w Polsce znowu z Bułgarią. To będzie prawdziwy sprawdzian aktualnego stanu naszej ekipy. Jak na razie wszystko wygląda dobrze, oby tak dalej.

Tyle, że trudno nie wygrać z Chinami i Argentyną będąc Wicemistrzami Świata... Czekam na mecze z Bułgarami, którzy również mają komplet zwycięstw.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Tyle, że trudno nie wygrać z Chinami i Argentyną będąc Wicemistrzami Świata...

Wygrywać trzeba umieć z każdym, a wygrać ze słabym to też sztuka.

Czekam na mecze z Bułgarami, którzy również mają komplet zwycięstw.

Teraz już nie mają, w przeciwieństwie do nas. Zwycięstwo 3:1, całkiem ładna gra, wszyscy grali równo, brawo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Tyle, że trudno nie wygrać z Chinami i Argentyną będąc Wicemistrzami Świata...

Na mistrzostwach świata Rosjanie mieli z nami wygrać - jak się skończyło, wszyscy wiemy.

Teraz już nie mają, w przeciwieństwie do nas. Zwycięstwo 3:1, całkiem ładna gra, wszyscy grali równo, brawo.

Mnie się trochę nie podobała gra Gruszki w pierwszym secie :/ Przy każdej okazji uderzał tak jakby prosto w mur.

A po dzisiejszym zwycięstwie jestem coraz pewniejszy, że wygra Polska :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W Finale LŚ Polska - Brazylia... może tym razem podjeliby walke z nimi... mam nadzieje, że bedzie też mecz z Rosją, bo będzie to mecz nie tylko o wynik, ale o prestiż.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że bedzie też mecz z Rosją, bo będzie to mecz nie tylko o wynik, ale o prestiż.

Zostało tylko jedno miejsce w finałach... Nie wiadomo kto otrzyma 'dziką kartę'...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gervazy   

Francja - to było do przewidzenia, mają dobre układy międzynarodowe i jako jedyni na MS pokonali Wielką Brazylię.

PS: dwunastego lipca ( za 4 dni ) jadę do Katowic na mecze - na 2 , niestety nie będą to mecze z udziałem Polski.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

No to seria zwycięstw trwa dalej dzięki zwycięstwu 3:2 nad Francją. Brazylia dość niespodziewanie pokonana, Bułgaria pokonała mistrzów świata 3:2. Może być jeszcze ciekawie na tym turnieju.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Jakieś fatum ciąży nade mną... I nie jest to zmyślone. Popatrzcie:

Na mistrzostwach świata w 2006 r. oglądnąłem wyłącznie finał z Brazylią. I co? 3:0 w tył:( Dziś przyszedłem na końcówkę pierwszego seta - Polacy wygrali, ale tylko dlatego, że przyszedłem tak późno. Później oglądnąłem całego drugiego i trzeciego seta i co? 1:2 dla Francuzów. Postanowiłem przestać oglądnąć i co? 3:2 dla Polaków. Czy to nie dziwne?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.