Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
TyberiusClaudius

Saga Millenium

Recommended Posts

Ma wyjść (wyszła?) 4 część "Millenium" Larssona. Jako, że Larsson nie żyje, to napisał ją jakiś tam autor, którego nazwiska nie znam. Co o tym sądzicie? Czy to nie ohydny, skok na kasę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Furiusz   

Nie - to dość standardowe działanie na rynku książki popularnej. Po śmierci R. Ludluma wydano jeszcze 9 książek nie napisanych przez niego a pod jego nazwiskiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(...)

Jako, że Larsson nie żyje, to napisał ją jakiś tam autor, którego nazwiska nie znam. Co o tym sądzicie? Czy to nie ohydny, skok na kasę?

To David Lagercrantz.

Co do reszty: to trzeba się zapytać (ohydnego) wydawcy i (ohydnej) rodziny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
orfeusz   

Proszę zacząć od klasyki kryminałów czy li Aghata Christie. To są ksiazki detektywistyczne, są morderstwa, ale nie naturalistyczne i krwawe w opisach. Czyta się lekko, a przy tym wprowadzają w dawny świat, pełen elegancji i dystyngowany:)

https://matfel.pl/pol_m_Ksiazki_Kryminal-2156.html

Odsyłam również do księgarni internetowej Matfel. Obecnie mają tam sporo promocji na kryminały no i dużo nowości na stronie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tomasz N   

Jak najbardziej popieram i to w wersji papierowej. To co dzieje się z książkami obecnie to  ... (nie skomentuję ) Jak ktoś chce poczytać dzieciom  "Anię z Zielonego Wzgórza", a nie szczytów, Pipi a nie jakąś Fizię Fi Fi, czy legendarnych już "Dziesięciu Murzynków". to musi się spieszyć. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.