Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Furiusz   

A możesz podać które, lub jakieś namiary na to gdzie można info o tym zdobyć?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zniosły: Hiszpania, Japonia, Portugalia, nie wim jaki jest obecnie status w Belgii, no i oczywiście najstarsza córa Kościoła, tu jednak przywrócono w pewnym zakresie penalizację 2010 roku. Istnieje wiele krajów w któyrych nie karze się związku seksualnego osób spokrewnionych, w każdym kraju rozwiązania są bardzo różnorodne: uzależnione od stopnia pokrewieństwa, rodzaju pokrewieństwa i wieku danych osób.

http://en.wikipedia.org/wiki/Laws_regarding_incest

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
godfrydl   

Za depenalizacją incestu jestem, podobnie jak za depenalizacją homoseksualizmu, ale precz od uznania ich za "normę"!

Ale czy ta 'grupa ideologiczna' o której piszesz wymordowała miliony heteroseksualnych którzy nieopacznie zażartowali z par homoseksualnych?

Parafrazowanie tytułu jednego z najważniejszych świadectw poniewierki godności ludzkiej, dla sprawy tak błahej, zresztą opartej o co? O publicystykę bazującą na tanim populizmie, jest moim zdaniem nietaktem.

Wszystko przed nimi.

A poważnie, jeśli czytam o obozach reedukacji, jakie mam mieć niby skojarzenie? Alternatywna nazwa proponowana przeze mnie: obozy gayodok

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Czeremis   

Za depenalizacją incestu jestem, podobnie jak za depenalizacją homoseksualizmu, ale precz od uznania ich za "normę"!

ale homoseksualizm w polsce nie jest przestepstwem, wiec co chcesz depenalizować?

i zaintrygowales mnie - co cie sklania do depenalizacji kazirodztwa? :blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
godfrydl   

Jak to co? Jeśli dorosły brat z dorosłą siostrą chcą się przespać... ich sprawa. Inna sprawa, że dobrowolne związki kazirodcze są raczej rzadkością, najczęściej jest to wykorzystywanie seksualne albo zgoła gwałt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jednak wrócić do tematu, który cokolwiek innym jest niż kwestia regulacji prawnych i naszego stosunku do kontaktów i związków kazirodczych. Wątek można kontynuować w:

Kazirodztwo - depenalizować?

Co do oryginalnego wątku - ja pamiętam szereg pomysłów na podobne wydzielenie osiedli dla innych grup, choćby imigrantów z krajów islamskich, Romów.

I tak mnie zastanawia godrfrydl, czy i wtedy zakładałeś na ten temat wątki o nadciągającym totalitaryzmie?

Sam pomysł uważam za głupi i groźny - nie tyle z powodów na jakie wskazywał godfrydl - bo te są wzięte z komentarzy polskich mediów, i prawdę mówiąc nic nie mają wspólnego z rzeczywistością. Ot, takie gdybanie - by przyłożyć. Jak na razie nie spotkałem się w polskich mediach z analizą jak to funkcjonuje, na jakich konkretnie zasadach, jak to widzą społeczności lokalne. Nie znam szczegółów i kryteriów na jakich ew. mieszkańcy takich osiedli kwalifikowani są do jego opuszczenia.

A nie podoba mi się sama idea - państwo, czy raczej administracja lokalna decydująca kto jest dobrym a kto złym mieszkańcem. Raz będzie to osoba napastująca homoseksualnego sąsiada, w innej społeczności członek NOP utrudniający życie sąsiadowi o lewicowych poglądach.

W uzasadnionych przypadkach winna interweniować policja, a jeśli ktoś jest dokuczliwy, ale nie łamie prawa - to niestety trzeba się z tym pogodzić.

Tytuł wątku jest o tyle nieprawdziwy, że projekty takie wcale nie dotyczą podejścia do homoseksualistów, a ściślej - nie tylko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
godfrydl   

ja pamiętam szereg pomysłów na podobne wydzielenie osiedli dla innych grup, choćby imigrantów z krajów islamskich, Romów.

Sam piszesz o imigrantach, a więc ludziach jakoś skądś przybyłych w wielkiej masie. Chyba zdroworozsądkowe jest osadzenie ich w jakimś obozie przystosowawczym. Co innego ludzie od dawna zasiedziali, ktorych "dekretem" ma się wysiedlać i poddać praniu mózgu w imię ideologi genderowej. Poza tym ci, ktorzy wprowadzają te "genialne" pomysły, krzyczą najgłośniej o rasizmie, jeśli chce się tylko odgrodzić od kłopotliwych (czyt. brudnych i parających się złodziejstwem) sąsiadów, vide pamiętny mur w Usti

http://en.wikipedia.org/wiki/%C3%9Ast%C3%AD_nad_Labem#Mati.C4.8Dn.C3.AD_Street_Wall

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem o czym piszę, a nie pisałem o ośrodkach dla uchodźców. Ja pisałem o pomysłach przesiedlania niewygodnych emigrantów.

A teraz konkretniej: co możesz napisać rzeczowego o wspomnianym praniu mózgów?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.