Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Katharina

Dewastacja pomnika "Inki"

Recommended Posts

nosi mnie za każdym razem, gdy usłyszę o jakiejś akcji lewaków. Ale teraz poziom mojego oburzenia osiągnął apogeum jakiego jeszcze dawno nie było.

Postaci "Inki" chyba przedstawiać nikomu nie trzeba. Ten haniebny czyn jest dla mnie niepojęty, jak bardzo trzeba być wyrachowanym żeby szargać pamięć o takich bohaterach... Brak mi słów.

wypowiedź Tadka (krakowskiego, genialnego rapera, niedawno wyszła jego płyta "Niewygodna prawda"):

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bydło od Palikota! :angry:

Tak z ciekawości ... dokonano choćby jakiegoś zatrzymania, może postanowiono komuś zarzut (choć to oczywiście nie oznacza udowodnienia winy)? Bo jak nie (a jakoś się niedoczytałem nigdzie - choć mogę się oczywiście mylić), to raczej trudno formułować sugestie o związku wandali/wandali z jakąkolwiek partią polityczną. Inna sprtawa, że wandal nie musi być związany z jakąkolwiek ...

Edited by Razorblade1967

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usunąłem przedostatnią wypowiedź, zdecydowanie "nie w klimacie" tego forum. Jak zjawisko będzie się powtarzać, z Użytkownikiem stosującym podobną terminologię szybko się pożegnamy. Jeżeli ktoś ma wiedzę o tym, kto dokonał aktu wandalizmu - to sensownym byłoby przekazanie informacji odpowiedniej instytucji, jeżeli są to tylko swobodne dywagacje ogólnopolityczne - proszę sobie darować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Andreas   

Jako, że mieszkam w Krakowie, siłą rzeczy poszedłem obejrzeć pomnik. Na szczęście farba została już usunięta. Sam fakt - bardzo przykry. Jestem ciekaw, komu ten pomnik tak bardzo przeszkadzał?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.