Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Człowiek roku 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   

Osobiście to najbardziej podpasował mi wybór redakcji "Wprostu"- Zbigniew Ziobro. Najpopularniejszy polityk rządu Kaczyńskiego. Facet widać, ze robi coś wokół tego prawa. I co najważniejsze nie boi się.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na Hanne Gronkiewicz-Waltz, która pokonała Marcinkiewicza w Warszawie. Choć startowała z znacznie gorszej pozycji. Nie była komisarzem, anie nie wspierał jej rząd i telewizja. Wkońcu w TVP3 zdecydowanie więcej czasu miał Marcinkiewicz niż Gronkiewicz Waltz. Do tego za jej konsekwencję, bo cały czas mówiła i mówi odsuniemy PiS od władzy i swoją konsekwencją i tym, że dotarła do wielu Warszawiaków osobiście wygrała.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Nauczyciel fizyki, który w ciągu roku jest premierem, komsarzem Warszawy, doradcą szefa PKO BP(a wkrótce jego szefem) czyli oczywiście Kaziu Marcinkiewicz, miernota polityczna, która zaskarbiła sobie serca dużej części Polaków, mimo to przegrał z Hanną Gronkiewicz Waltz w Warszawie, ona również zasługuje na uznanie. Wybór Wprostu to kompromitacja tej gazety nigdzie na świecie nie ma ministra sprawiedliwości, który pokazuje jak szybko opozycja mogła niszczyć dokumenty, który ma poparcie 0,8% sędziów. Jedną z nielicznych rzeczy z jaką zgadzam się z byłym premierem Millerem jest jego ocena obecnego ministra sprawiedliwości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jako fan polskiej reprezentacji w piłce nożnej, stawiam podobnie jak kolega Ciekawy na Leo. Nie widziałem takich meczów jak z Portugalią od... kaset wideo z meczu Polska- Belgia kiedy ZIbi strzelił hat tricka ;D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Trajanus   

Leszek Balcerowicz, za to, że dzięki niemu złotówka była silna jak nigdy i dba o nasze pieniądze. Dla mnie to największy polski ekonomista w historii Polski, albo jeden z największych. Powinien dostać Nobla z ekonomii. Doceniany i znany na zachodzie. Zdecydowanie człowiek roku 2006 w Polsce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Liberal   

Hanna Gronkiewicz-Waltz, bo wygrala z pewnym siebie Marcinkiewiczem i wg mnie calym rzadem, ktory go wspieral. Do tego Marcinkiewicz byl komisarzem miasta, a to dawalo mu przewage.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anders   

Taaa... i wcale nie wprowadziła zamieszania nie rozliczając się z fiskusem w terminie i narażając milionowe ponad miasto na powtórne wybory. Dla mnie to raczej plama roku :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Taaa... i wcale nie wprowadziła zamieszania nie rozliczając się z fiskusem w terminie i narażając milionowe ponad miasto na powtórne wybory. Dla mnie to raczej plama roku :P

To chodziło o niedostarczenie oświadczenia majątkowego męża w terminie, a oświadczenie i tak dostarczyła. Ponadto w efekcie wyborów nie było, a ona funkcję sprawuje dalej, a Marcinkiewicz jest na honorowym zesłaniu w Anglii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anders   

Co jest moim głównym zarzutem wobec PiS-u. Dlaczego p. Gronkiewicz-Waltz nie została zdjęta ze stanowiska? Zgodnie z prawem powinna zostać odwołana. Natomiast nie zmienia to faktu, ze nie cierpię jej jako polityka i cała sytuacja dowodzi moim zdaniem, ze p. Gronkiewicz-Waltz jest niewiele warta - jakby miała choć trochę honoru poddałaby się takiej samej procedurze jak wszyscy inni samorządowcy w jej sytuacji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Oddałem swój głos oczywiście na Raula Lozano. Ten mały Argentyńczyk dokonał nieprawdopodobnie wielkiej rzeczy, poprowadził naszych chłopców do finału Mistrzostw świata. Poza nim tylko Leo Benhakker i Robert Kubica zasługują na nominacje, o reszcie wolę się nie wypowiadać, bo nic dobrego bym nie powiedział.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Co jest moim głównym zarzutem wobec PiS-u. Dlaczego p. Gronkiewicz-Waltz nie została zdjęta ze stanowiska? Zgodnie z prawem powinna zostać odwołana. Natomiast nie zmienia to faktu, ze nie cierpię jej jako polityka i cała sytuacja dowodzi moim zdaniem, ze p. Gronkiewicz-Waltz jest niewiele warta - jakby miała choć trochę honoru poddałaby się takiej samej procedurze jak wszyscy inni samorządowcy w jej sytuacji.

Słowo wszyscy jest uogólnieniem w moim mieście np. radni też jednemu mandatu nie wygasili. Waltz poszła do sądu do tego chyba w tej sprawie było orzeczenie TK, wszystko jest zgodne z prawem. Prezydentem będzie nadal, w końcu większość Warszawiaków ją wybrało. Dlatego ją poparłem, bo pokazała, że konbieta potrafi, do tego jej kampania w Warszawie była szalenie konsekwentna i po wyborach nie szła na żadne układy z PiSem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anders   

Nie pójścue na ukłdy z PiSem to zaleta? Rozumowanie godne prostego umysłu, IMHO. Zawsze lepiej pójść na układ z partią o podobnych poglądach i osiągnąć maks korzyści.

To że kobieta potrafi to zaleta? Przecież to wiadomo od dawien dawna, nie wem o co tyle krzyku. Dla mnie HGW to postać raczej bezbarwna i mierna. Dla mnie np. lepszym politykiem zdecydowanie był Ziobro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nie pójścue na ukłdy z PiSem to zaleta? Rozumowanie godne prostego umysłu, IMHO. Zawsze lepiej pójść na układ z partią o podobnych poglądach i osiągnąć maks korzyści.

To że kobieta potrafi to zaleta? Przecież to wiadomo od dawien dawna, nie wem o co tyle krzyku. Dla mnie HGW to postać raczej bezbarwna i mierna. Dla mnie np. lepszym politykiem zdecydowanie był Ziobro.

Oczywiście świadczy o konsekwencji tej kobiety. W kampanii mówiła, że z PiSem rządzić nie chce i ostro go krytykowała, a po kampani miałaby się z nim dogadwać? Pan Ziobro to wg mnie lubi insynuować i konfabulować jak w przpadku tych kont..., żadnych dowód jak i w przypadku tego lekarza też go wypuścili. Za wszelką cenę chce robić karierę i błyszczeć w mediach na siłę. Walczy z całym środowiskiem prawniczym. Dla mnie postacią mierną i bez wyrazu jest Marcinkiewicz wg mnie nadałby się do kabaretu, a nie do polityki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.