Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo przy dużych imprezach sportowych zapraszam do rozmowy na ich temat. Tym razem są to Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie 2012.

Dziś Igrzyska zaczął nas łucznik, zajął 14 miejsce w elimnacjach i poprawił rekord Polski.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie swiadczy to miejsce najlepiej o polskich rekordach :no:

Pewnie wszystkich zaszokuje,ale o calej tej olimpiadzie dowiedzialem sie...przedwczoraj.

Wsi anielska,wsi wesola :lookaround:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Za dużo wina pijacie w słonecznej Hiszpanii, to i się oderwaliście od rzeczywistości.

:lol:

Ja myślę o 7-8 medalach dla naszej ekipy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ach ,tam zaraz wino winne.Kiej tam :)

W telewizor nie patrzym,bo ksiadz dobrdziej mowili,ze oczy sie od tego psowaja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie złoto, dużo nie zabrakło. Ale super wynik. Oby teraz Gruchała Japonkę pokonała we florecie, bo jej koleżanki wracają już do domu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Cała impreza otwarcia była cudna, Danny Boyle wykonał świetną robotę. No i te wszystkie dodatki w postaci Rowana Atkinsona, Daniela Craiga, Królowej, Davida Beckhama, fantastyczna ścieżka dźwiękowa (klik)... Igrzyska oglądam od 1996, ale pierwszy raz byłem pod tak ogromnym wrażeniem imprezy otwarcia, chociaż ta w Atenach też wywarła na mnie niemałe wrażenie. Żałuję tylko tego, że to nie Becks zapalił znicz olimpijski na stadionie. Oczyma wyobraźni widziałem go posyłającego "ognistą" piłkę, która rozpala ogień... ale i tak jego niewielka rola na łodzi (klik) pozwoliła mu zostać bohaterem Twittera, bo czego by nie mówić, wyglądał fenomenalnie, i jeszcze te fajerwerki na Tower Bridge ;) Ale i tak rozpalanie znicza zrobiło wrażenie. Tak prawdę mówiąc sam nie wiem za co chwalić Boyle'a, bo całość oglądało się świetnie (może poza fragmentem przemarszu reprezentacji, ale to zawsze był taki element, który trzeba zwyczajnie przeczekać - chociaż tym razem świetny dobór muzyki zdecydowanie umilił ten fragment ceremonii otwarcia).

A same Igrzyska... tak jak kocham piłkę nożną, żyję sezonem piłkarskim, a MŚ, ME itp. są imprezami, na które czekam miesiącami, tak Olimpiada, ale właśnie letnia (zimowa w mniejszym stopniu, choć też bardzo lubię), jest dla mnie czymś kompletnie magicznym. Dyscypliny sportowe, które na co dzień interesują mnie tyle co zeszłoroczny śnieg, teraz nagle ogląda mi się z ogromną przyjemnością, zainteresowaniem. Kibicuję zawodnikom (nie tylko Polakom), którzy przed IO i po nich byli i będą mi kompletnie obojętni. Bardzo np. chciałbym aby Phelps zdobył w Londynie te trzy medale, aby mieć ich na swoim koncie łącznie 19. W ten sposób na moich oczach narodziłby się zawodnik, który miałby najwięcej medali z IO w historii. Sam tak naprawdę nie potrafię wyjaśnić czemu, ale jakoś dziwnie mi na tym zależy. Ot magia sportu :)

Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał, oficjalna piosenka IO 2012:

http://www.youtube.com/watch?v=68mw8AE9l_g

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ano, raz na cztery lata ogląda się wioślarstwo, floret, badmintona, strzelectwo etc. Niestety nasze florecistki się skompromitowały, a takie były zapowiedzi... Impreza otwarcia była pierwszą, którą dało się oglądać, była naprawdę przyjemna. Atkinson REWELACYJNY, fantastyczny angielski humor. Do tego Bond, Beckcham i promocja angielskiej muzyki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Powiadam; dodajmy z żalem; ta dziewczyna nie startuje na obecnych Igrzyskach.

:lol:

Co do otwarcia, to chyba pierwsza taka impreza, gdzie pokuszono się o elementy humorystyczne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Polaka przekręcili sędziowie w judo. Był ippon w walce, ale zmienili na waza-ari. Złodziejstwo pierwszej klasy, pewnie dlatego, że przeciwnikiem był Japończyk.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fodele   

A śledzicie co się wyczynia w podnoszeniu ciężarów kobiet??? To woła o pomstę do nieba. Myślałam, że na zawodach takiej rangi pomyłki sędziowskie się nie przydarzają.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.