Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie 2012

Rekomendowane odpowiedzi

I wychowanek Tracza wywalczył brąz.

:thumbup:

A i w podnoszeniu ciężarów - jak na razie całkiem dobrze... medal pewny.

Edit: no i wiadomo - brąz.

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Szkoda Marcina Dołęgi. Na ciężarach nie znam się ni w ząb, ale miał być pewniakiem. No i siatkarze plażowi - tak blisko, a tak daleko. Tak czy inaczej zaprezentowali się na Igrzyskach bardzo fajnie. Mimo problemów jednego z nich ze zdrowiem na krótko przed startem w Londynie, pokazali spory potencjał, dzisiejszy mecz z Brazylijczykami naprawdę mógł się podobać. Oby ich koledzy z hali swój ćwierćfinał już jednak rozstrzygnęli na swoją korzyść.

I oczywiście duże brawa dla Damiana Janikowskiego i Bartka Bonka :)

No i ten Usain Bolt wczoraj...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Z racji nikłego zainteresowania wspomnianym turniejem zauważyłem ciekawą prawidłowość w rozmowach o polskich siatkarzach. Po meczu z Argentyną mówiono "wygraliśmy z Argentyną", w następnym "nasi przegrali". Podobnież było z innymi a zwłaszcza po Australii. Czyżby identyfikacja była tylko "z sukcesem" ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Przecież to jest zależność znana od dawna i to chyba dosłownie w każdym sporcie ;) Już przecież mamy masę "kibiców", co to siatkarzy określają mianem "patałachów co to grać nie potrafią", i odgrażają się, że dalej nie będą oglądać ich występów, bo to tylko i wyłącznie strata czasu. Anglicy mają na to fajne określenie: glory hunter. Co prawda stosowane jest ono przede wszystkim w stosunku do pewnej grupy kibiców piłkarskich, ale spokojnie można przełożyć to i na inne sporty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

No nie mogłem, nie mogłem, słuchać tych paszczęk komentujących siatkę. Co w tej TVP za kretonsów dają?!?

Chłopaki tyle radochy dawali, piękne mecze wygrywali, ligę wygrali, teraz się nie udało. Taki jest sport.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

To i ja się powtórzę... Dziennikarze mają to do siebie, że muszą o czymś pogadać/popisać. I niekoniecznie musi to mieć jakiś sens ;) A już ci od polityki i sportu w szczególności. Dla siatkarzy brawa za te kilka tygodni (tak od LŚ licząc). A że teraz nie wyszło. Cóż. Do Brazylii, którą nas niektórzy spece i dziennikarze zdążyli obwołać przed startem w Londynie, jeszcze nam widać trochę brakuje. I dobrze. Jest pole do popisu dla Anastasiego i kadry. O tym, że grać potrafią wiemy, teraz pozostaje jedynie udoskonalać to tak, aby w tych najważniejszych momentach wszystko funkcjonowało tak jak należy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznie, strasznie, straszne zawiedziony siatkarzami. Rozczarowali mnie zupełnie, wiedziałem, że z Rosją przegrają, bo Rosja gra cudownie, to mecz z Australią był przełomowy, przecierałem oczy ze zdumienia. To tak jakby Niemcy w piłkę nożną przegrali na Mundialu z Hondurasem. Siatkarze przegrali sami ze sobą i takich błędów się nie wybacza tytanom. Szkoda, że piłkarzy ręcznych nie ma na IO lub naszych laskarzy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A mnie sprawili zawód kajakarze i kajakarki...

Też... tak niewiele brakło, podobnie pechowo brąz w zapasach przegraliśmy. Ale teraz Anita Włodarczyk zdobędzie złoto i będzie radość :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wcięło mój post?!?

250 mln euro - dobiegło i zajęło pierwsze miejsce.

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.